Revlon, PhotoReady Skinlights Face Illuminator (Emulsja rozświetlająca)

Revlon, PhotoReady Skinlights Face Illuminator (Emulsja rozświetlająca)

PhotoReady Skinlights Face Illuminator - nowa odsłona kultowego rozświetlacza marki Revlon. PhotoReady Skinlights nadaje skórze świeży i promienny wygląd przez cały dzień. Zapewnia lekkie i świetliste wykończenie makijażu.
Nowa, udoskonalona formuła została wzbogacona o bakterie Lactobacillus oraz wyciąg z owoców Yuzu - znane ze swoich nawilżających i odżywczych właściwości. Dodatkowo zastosowano fotochromatyczne pigmenty, które odbijają i rozpraszają światło sprawiając, że skóra staje się pełna blasku.
Revlon PhotoReady Skinlights jest multifunkcyjny: można nakładać pod ulubiony podkład lub go z nim mieszać aby uzyskać efekt zdrowej i promiennej cery. Można go też używać do wykończenia makijażu i nakładać jedynie na wybrane partie twarzy.
Dostępny w 4 odcieniach.

w kremie

Wielofunkcyjny produkt

Zakupiłam dwa kolory - ciepły 100 Bare Light oraz chłodny 200 Pink Light. Jasność obu odcieni emulsji zbliżona, różnią się temperaturą tonacji.

Zaraz po nałożeniu daje efekt rozświetlacza, jednak po pół godziny wchłania się, pozostawiając różową/ złocistą poświatę. Stosuję na łuk brwiowy, kość policzkową i żuchwę w makijażach GLOW LOOK. Mieszam z bazami w płynie - Sephora, Ingrid, Kobo, Eveline, jak i z podkładami niezastygającymi. Nieładnie się komponuje z zastygającymi podkładami typu Revlon Colorstay. Rozwiązanie dla cer bardzo suchych, gdzie rozświetlacz w kompakcie może podkreślać niedoskonałości, tworząc efekt "skorupki". Nie nadaje się do cer z dużymi nierównościami skóry, zmarszczkami lub trądzikiem. Każde rozświetlanie takich cer będzie podkreślało niedoskonałości.

Produkt idealny na lato, dla podkreślenia naturalnej opalenizny.

ZALETY:
Wielofunkcyjność
Produkt nawilżający
Aplikator punktowy
Wydajność: Bardzo dobra
Duża pojemność 30ml
Trwałość: 8 godzin.

WADY:
Kolorystyka: brak bardzo jasnego ciepłego odcienia, na porcelanowych cerach widać zaróżowienie od emulsji, Pink Light, lub zbrązowienie od Bare Light , odejmuję za to pół gwiazdki
Cena: najniższa cena w drogeriach internetowych to 55zł

Ilość zużytych opakowań: 1szt. w trakcie

Świetny!

Posiadam odcień 100 Bare Light, najjaśniejszy z gamy. Zakupiłam na promocji w Rossmannie za polowe regularnej ceny, wiec bardzo korzystnie. Ale szczerze uwazam ze jest to produkt tak dobry i wielofunkcyjny, ze w zupełności wart jest swojej ceny regularnej.
Jako posiadaczka cery mieszanej nie próbowałam go używać solo na cała twarz - lubie zdrowy blask cery, ale nie świecącą latarnie. W zwiazku z tym uzywam go razem z dlugotrwalymi, matującymi podkładami, zwłaszcza z Colorstayem z którym ten rozświetlacz stanowi duet wręcz idealny, oraz jako po prostu rozświetlacz na szczyty kości policzkowych. Mimo ze mam najjaśniejszy odcień to stosowany wlasnie w ten sposób, jako rozświetlacz, niestety jest troche dla mnie za ciemny - w sloncu pieknie odbija światło, ale w cieniu widac ze szczyty kości policzkowych mam ciemniejsze od samych policzkow (bez różu). Tak, jestem ekstremalnie blada (z CS mam odcień 150 Buff) wiec osobom tak bladym lub bledszym nie polecam tego produktu w roli stricte rozswietlacza, bo po prostu bedzie to wyglądało dziwnie. Co nie zmienia faktu ze rozświetlacz z niego jest świetny - nie ma tandetnych drobinek, daje efekt mokrej tafli. Ńo cos pięknego.
Natomiast jak juz wspomniałam, wymieszany z CS stanowi duet idealny. CS przestaje byc ciężki, jest o wiele lżejszy i nie tak chamsko matowy ale ma zdrowe, rozświetlające wykończenie. Nie ma mowy o masce, ladnie stapia sie z cera. Ma krycie juz nie mocne a raczej średnie, ale trwałość zabójcza jak na ten podklad przystało. Słowem - jesli CS jest dla kogoś za "tapeciarski" i ich ideałem byłaby trwałość tego podkładu połączona np z efektem jaki daje Healthy Mix, to polecam zakupić ten rozświetlacz i po prostu mieszać. Efekt bardzo podobny do HM ale trwałość bajeczna ;)
Z technicznych spraw opakowanie bardzo ładne, lekkie, nic sie nie wylewa, łatwo sie zamyka, tubka nie zajmuje wiele miejsca i mozna ja rozciąć pod koniec produktu. Rozświetlacz jest bardzo wydajny, głownie dlatego ze nie trzeba go wiele aby osiągnąć fajny efekt.
Polecam, wart swojej ceny regularnej. Na pewno do niego powroce gdy juz zużyte moje pierwsze opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Dziwny produkt..

Sama nie wiem co sadzic o tym produkcie.Sa dni ze go uwielbiam,a sa i takie kiedy moja twarz wyglada gorzej po nalozeniu tego cuda.W duzej mierze zalezy to od podkladu z ktorym mieszam ten rozswietlacz,nie kazdy sie nadaje.Czasami moja buzia po aplikacji tego produktu wyglada na bardziej promienna,wypoczeta,mlodsza :) Innym razem zas mam wrazenie ze jestem obsypana dziwnym brokatem,drobinki widac wszedzie.Mam go w kolorze najjasniejszym i niestety przebija lekko jasnorozowy odcien,co niekoniecznie mi sie podoba.Moim zdaniem zadnej rewelacji tutaj nie ma i nie chcialabym wydac na to 70 plnow :) Na szczescie wydalam ok 15,wiec jak za ta cene jestem zadowolona :) Zuzyje to opakowanie i raczej kolejne sobie odpuszcze.

Używam tego produktu od: kilku mcy

spoko

Kupiłam w odcieniu bronze light i nakładam na całą twarz na podkład w celu rozswietlenia i nadania mokrego glow całej twarzy oraz przyciemnienia jasnego podkładu. Myślę, że nastepnym razem wybiorę odcień jasniejszy i bedę go używać jako rozswietlacza tym razem na wybrane partie twarzy np kości policzkowe czy pod oczy. Niestety ma skłonność do scierania , słabego krycia a drobinek mogło by być więcej aby spotęgować efekt rozswietlenia. Mimo to polecam .

Naprawdę warto

Długo zastanawiałam się nad kupnem tego rozświetlacza, bo cena była zaporowa. Dlatego kiedy trafiłam na -50% od ceny regularnej, nawet się nie wahałam. I dobrze.
Jest idealny, ma wszystkie cechy dobrego rozświetlacza. Nie jest tandetnie nabrokatowany, nie świeci się z daleka, nie jest tłusty, świetnie współgra zarówno z kremem, podkładem czy bazą. Rewelacyjnie sprawdza się także na łuku brwiowym.

Tym razem cena, mimo że wysoka zdecydowanie jest adekwatna do jakości. Jeśli tylko zobaczycie go w promocji - bierzcie, a nie będziecie żałować.

Używam tego produktu od: ok. roku

rewelacja

Z ogromna przyjemnoscia pisze pierwsza recenzje .
Przerestowalam chyba wszystkie mozliwe rozswietlacze illuminatory i ten niepozorny bije wszystkie na glowe.
Dodaje kropelke do podkladu YSL BD 50 i po przypudrowaniu twarzy pudrem BB L\'Oreal na kosci policzkowe pod luk brwiowy i na szczyt noska.
Dzieki kremowej konsystencji uzyskuje wymarzony wet look bez brokatu tandetnych drobinek tzw.tafla ;)
Kupilam dwa odcienie 200 pink light(nie uzywam )i moj faworyt 100 bare light delikatny bez.
Nie zapycha trzyma sie na twarzy caly dzien.

POLECAM!

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 szt 30 ml