IsisPharma, Unitone 4 (Krem na przebarwienia)

IsisPharma, Unitone 4 (Krem na przebarwienia)

Krem rozjaśniający przebarwienia skóry spowodowane:
- ekspozycją na słońce
- ciążą
- środkami antykoncepcyjnymi
- fizjologicznym starzeniem się skóry
- niektórymi kosmetykami lub perfumami
Zawarty kwas kojowy oraz arbutin hamują produkcję melaniny, kwas glikolowy i askorbinowy przyspieszają usuwanie nagromadzonego pigmentu.
Krem nakłada się raz dziennie, wieczorem, przez okres 6-12 tygodni. Należy go lekko wmasować.
Pierwsze efekty powinny być widoczne już po 3 tygodniach ale zaleca się kontynuację kuracji przez kilka miesięcy.
Przez cały czas trwania kuracji oraz po jej zakończeniu należy stosować bloker słoneczny o faktorze powyżej 80.

preparaty punktowe
z przebarwieniami / defektami
na przebarwienia, na zaczerwienienia, regenerujące, rozświetlające, wybielające / rozjaśniające
w tubce
bogate

nie działa

zużyta tubka i zero efektów. Nie zmniejszyły się piegi, nie zmieniły się pieprzyki, nie zmieniły się nic znamiona pourazowe. Nic. Blizny po ospie nadal są, blizna po drapnięciu się piórem od poduszki na policzku też została.
Marnotrawstwo kasy, nikt jej nie zwróci ;/

Naprawdę skuteczny!

Nareszcie coś, co sprawiło, że moje przebarwienie słoneczne zaczęły znikać- po zeszłorocznych wakacjach miałam potężną plamę na czole i dwie symetryczne na policzkach.
Już po 3 tygodniach stosowana kremu plamy stały się niejednorodne- zaczęły pojawiać się w nich jasne obszary, które stają się większe z każdym dniem. pozostałe ciemne plamki jaśnieją. Jestem naprawdę pod wrażeniem.
Sprawia wrażenie tłustego, ale świetnie się wchłania- skóra jest gładka i nawilżona, zadbana. Bardzo wydajny, zapach nieco apteczny. Kontynuuję smarowanie, ale już jestem oczarowana efektami.
Z tej samej firmy używam jeszcze peelingu z kwasem glikolowym- być może działają tak dobrze w pakiecie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Pomógł!

Jestem mega zaskoczona tym kremem, oczywiście pozytywnie. Moje przebarwienia są w większości pozapalne, sine lub brązowe plamki które były pozostałością po niedoskonałościach. Nawet dało się je maskować korektorem ale najgorzej było nad górną wargą, gdzie przebarwienia zlały się na tyle że utworzyły &quot;wąsik&quot;, wyglądało to z daleka jakbym faktycznie miała wąs, były na tyle ciemne że ciężko było je zamaskować.
I ten krem je rozjaśnił i to przy nieregularnym stosowaniu i w dość krótkim czasie.
Krem ma dość bogatą konsystencję, pozostawia tłustą warstwę na skórze i może zapach nie należy do ładnych ale stosuję go na noc więc w niczym mi to nie przeszkadza. Najważniejsze że spełnił swoje zadanie na 5.

Działa i to jak !!!

Używam od kilku miesiecy. Wydajność mega, działanie widoczne juz po dwóch tygodniach przy jednorazowym codziennym użyciu. Opakowanie poręczne, zapach do przejścia, wchłanialnosć natychmiastowa. Świetny produkt, skuteczny, wart każdej ceny. Uwielbiam ten efekt. Moje blizny sie rozeszły. Właśnie kończę tubkę i chyba na razie nie potrzebuje następnej ;-) Jedna uwaga-nakładam na niego zawsze filtr 50 tej samej marki. To jest podstawa aby dobrze zadziałał.

Niesamowity efekt!

Miałam bardzo ciemne przebarwienia na nogach, do tego stopnia, że dermatolog mi powiedział, że one już pozostaną na zawsze i mam stosować peelingi, a latem stosować kremy z wysokim filtrem. Nie mogłam się z tym pogodzić i zaczęłam wtedy przygodę z UNITONE 4 i jestem zachwycona! Polecam każdemu! Zmiany było widać gołym okiem :)Co najważniejsze to to, że na efekt nie trzeba czekać długo.

Używam tego produktu od:2 lat (okres jesienno-zimowy)

działa na 100%

Narobiłam sobie swojego czasu paskudnych przebarwień na twarzy. Własną głupotą oczywiście, bo stosowałam jakieś preparaty od dermatologa, które prawdopodobnie zawierały alkohol i równocześnie wychodziłam na słońce. Oj głupia, głupia. Plamy były tak wyraźne, że nawet po nałożeniu podkładu, było je wyraźnie widać. Zrozpaczona zakupiłam w aptece Uniton. Było to dawno, jakieś 10 lat temu, uniton miał wtedy inne opakowanie. Stosowałam go regularnie, dzień w dzień przez ROK !!! Wszystkie plamy zniknęły. Krem jest bardzo wydajny. Używałam go miejscowo, cienką warstwą tylko na plamy i zużyłam przez ten czas może 2 opakowania. Tak, że dziewczyny: powoli, cierpliwie, konsekwentnie i nie spodziewajcie się efektów po miesiącu. Trzeba duuuużo czasu na zlikwidowanie przebarwień, ale ten krem działa, tylko trzeba czasu, kapelusz z dużym rondem, wielkie sunglassy na nos i zero słońca:)

Używam tego produktu od: rok

Efektów brak

Kilka lat temu uzywałam ten krem przez długie miesiące. MOja w alka z przebarwieniami trwa od lat , ale jedynymi skutecznymoi kosmetykami na te problemy które uzywałam jest HQ Lightening Gel oraz Dermamelan 2.
Unitone 4 jest lekki, wchłania sie prawie całkowicie , nie mniej jednak po kilkumiesiecznej kuracji nim moje przebarwienia nie zmniejszyły się w widoczny sposób. Byc moze powstrzymał tworzenie sie nowych ale ja płacąc tyle za niego nie na to liczyłam.

Używam tego produktu od: ze 3 lata temu

naprawdę działa :)

Kupiłam ten krem, bo potrzbowałam czegoś na moje okropne 2 wielkie przebarwienia pozapalne po zabiegu TCA. I wierzcie mi, nie było to plamki, ale ciemno brązowe plamiska :(. Krem ma delikatną konsystencję, przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny, bo używam go od ok. 1,5 miesiąca i w tubce jest jeszce go ok. 1/3. Przez pierwsze 2 tyg. efektów nie widziałam wcale, ale byłam cierpliwa i opłacało się. Mniej więcej w trzeciem tygodniu na przebarwieniach zaczęły się pokazywać miejscami jaśniejsze plamki, z każdym dniem było ich coraz więcej. Teraz po 1,5 miesiącu przebarwień już praktycznie nie mam :)
Krem działa, ale trzeba być cierpliwym i systematycznym.
Naprawdę polecam :)

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

Pogromca piegów

Właściwie lubię moje piegi, ale w tym roku wysypało mi je nierównomiernie i niektóre były bardzo duże, więc postanowiłam coś z nimi zrobić...
Nakładałam Unitone na całą twarz. Nie ma on właściwości silnie nawilżających i odżywczych więc nakładałam grubą warstwę (mam suchą skórę), a i tak świetnie się wchłaniał. Nadaje się też pod makijaż.
I najważniejsze - wyraźnie rozjaśnił moje piegi; nie zlikwidował ich zupełnie - i bardzo dobrze - ale po miesiącu stosowania są zdecydowanie jaśniejsze i wyglądają ładnie.
Mam skórę wrażliwą, a ten krem jej nie podrażnił!
Nie wiem, czy znowu go kupię, ale tylko dlatego, że już spełnił swoją funkcję i na razie go nie potrzebuję.

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

hmmm ..

Niestety, jestem osobą która od kilku lat zmaga się z plamami pigmentacyjnymi - z lepszym lub gorszym skutkiem. Ten krem kupiłam jakieś 2 lata temu pod wpływem opinii na Wizażu. I cóż krem jak krem - generalnie jest niezły, ale tylko na wyrównywanie kolorytu skóry. Absolutnie nie nadaje się jednak na do zwalczania dużych plam - przebarwień posłonecznych. Jest do tego po prostu za słaby. Sądzę, że sprawdzi się za to doskonale przy cerach odwodnionych, tłustych lub mieszanych, z przebarwieniami potrądzikowymi.

Stosowany miejscowo - bardzo wydajny, ale przy stosowaniu codziennym na całą twarz starczy na miesiąc, góra dwa.

Działa

Niestety należę do osób zmagających się z przebarwieniami:( Są to przebarwienia zwane melazmą, czyli z tego co pamiętam hormonalno, posłoneczne. Przyznam szczerze, że wypróbowałam masę tych wszystkich specyfików z różnym skutkiem. Nie ma się co czarować żaden produkt nie usunął ich całkowicie:( Najlepszy efekt dał Cosmelan, ale to już zabieg u dermatologa + stosowany krem w domku ( razem 1000PLN) Wracając to omawianego produktu... to działać działa, rozjaśnia przebarwienia naprawdę nieźle, choć niestety nie całkowicie. Nie wywołał u mnie uczuleń itp. No oczywiscie bezwzględnie rano filtry 50+. Inaczej będzie jeszcze gorzej:)

Używam tego produktu od:1/2 roku

Widzę różnicę...

Mam niewielkie przebarwienia potrądzikowe.Koleżanki twierdzą,że przesadzam...ale ja je widzę!
Próbowałam już wielu kremów na mój problem( Pharmaceris Albucin Maxima, Mela-d, Clairial, Galenic Ombellia), ale nie wdziałam zadawalających efektów.
Tej wiosny zaopatrzyłam się w Unitone, Jak na razie jest najlepszy z wypróbowanych.

Dobrze się wchłania,nie pozostawia tłustej warstwy,nadaje się pod makijaż.
Ma nieciekawy zapach,ale poprawka na to,że jest produktem aptecznym.
Efekty zauważyłam po tygodniu, najświeższe przebarwienia zaczęły znikać, te starsze się rozjaśniły.
Wrazliwcom radze go najpierw wypróbować... może uczulać.
Obecnie Unitone stosuje na noc, na dzień Kupiłam Unitone SPF20(jest bardzo gęsty,tłustawy,dłużej się wchłania...ale mam wrażenie ,że doskonale chroni skóre przed słońcem,a to ważne przy tego typu kuracjach).

Ogólnie daję 4 gwiazdki,bo trzeba do niego cierpliwości.
Ale to jedyny,który dał efekty.
W produktach na przebarwienia przoduje.

Używam tego produktu od:3m-cy