Ziaja, De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Ziaja, De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż, zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry wokół oczu.
Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe.
Przebadany okulistycznie, nie zawiera substancji zapachowych.

wrażliwa
demakijaż oczu i ust
nawilżające, oczyszczające, łagodzące
bezzapachowa
płyn

Bardzo słaby

Płyn zakupiłam, dzięki pozytywnej opinii koleżanki. Opakowanie jest wygodne, małe i poręczne. Jeśli chodzi o wydajności to średnia, ponieważ nie usuwa makijażu szybko. Niestety ale trzeba troszkę potrzeć aby dobrze wykonać demakijaż oczu - mam tu na myśli zwykle kosmetyki do makijażu, nie wodoodporne. Jeśli chodzi o całkowite zmycie to zmyje, ale w przypadku moich wrażliwych oczów po długim tarciu czuję dyskomfort, pojawia się uczucie pieczenia. Dlatego uważam, że jest słaby.

Niestety nie

Tak jak bardzo lubię produkty Ziaji, tak na tym płynie bardzo się zawiodłam. Kompletnie nie daje sobie rady z demakijażem. Problematyczne jest zmywanie tuszu do rzęs o eyelinerze nie wspominając. Rozmazuje zamiast zmywać. Jeśli naprawdę chce się nim zmyć makijaż trzeba poświęcić na to więcej czasu i sporo produktu.

Straszny bubel

Płyn cenie sobie na wyjazdach za mała pojemność. Jednak okazał się całkowitym bublem, ponieważ nie radzi sobie wcale z tuszem do rzęs. Trzeba zużyć sporo produktu, aby jako tako zmyć makijaż oczy. Z resztą twarzy radzi sobie całkiem nieźle.

Produkt posiada wygodną butelkę z niewielka pojemnością.

Nie polecam

Uniwersalny płyn do demakijażu oczu - moim zdaniem jest to najgorszy kosmetyk tej marki jaki miałam okazję poznać. Płyn w ogóle nie zmywa tuszu do rzęs, a jeśli jakoś się uda to zostają brudne plamy w okolicy oczu. Zdecydowanie nie polecam.

Spełniający moje oczekiwania

Mimo wielu negatywnych komentarzy, nie rozumiem jak może on nie usuwać makijażu. Z moim( co prawda delikatym makijażem) radzi sobie bardzo dobrze. Do tego cenowo wypada super, ma małą buteleczkę, która się wszędzie zmieści, nie podrażnia.

Bubel

Ten płyn kupiła m jako pierwszy w swoim życiu do demakijażu. I srodze się na nim zawiodłam. On kompletnie nie ruszał makijażu na mojej twarzy. Nie zmywał niczego. Jakby ktoś nalał do tej buteleczki zwykłej wody, choć nawet zwykłej wodzie udałoby się ściągnąć choć odrobinę makijażu, bo temu płynowi nigdy się to nie udało, a nie maluję się kosmetykami wodoodpornymi. Chcąc go wykorzystać aby nie stał postanowiłam myć nim pędzle, ale tutaj również nie był w stanie sobie poradzić. Po prostu nie robił totalnie nic.

Nie, nie, nie

Niestety ten płyn do demakijażu oczu to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Nie wiem na czym polega jego uniwersalność, bo nie radzi sobie ze zmywaniem tuszu do rzęs, który nawet nie jest wodoodporny. Potrafi go jedynie rozmazać po całej powiece. Kupiłam go tylko dlatego, że nie było na półce innego płynu z tej serii - dwufazowego. Do niego z kolei nie mam żadnych zastrzeżeń.

Produkt nie wart nawet złotówki

Kupiłam ten płyn bo skusiła mnie jego cena i teraz tego żałuję. Produkt jest bardzo kiepskiej jakości, mało wydajny i nie spełnia swojej funkcji. Już dawno nie miałam tak koszmarnego kosmetyku .Ciężko się nim zmywa oczy ,pozostawia efekt "pandy"i w ogóle jest do niczego. Dla mnie ten płyn nie jest wart nawet przysłowiowej złotówki i zdecydowanie odradzam jego zakup.

Nieporozumienie

Sądziłam, że produkt spełni moje oczekiwania wobec niego.. ale no cóż.
Po pierwsze, produkt nie nadaje się do usuwania makijażu, nawet tego delikatnego. Trzeba się bardzo namęczyć, żeby usunąć tusz z rzęs, a co dopiero wodoodporny tusz (dramat!).
Po drugie podrażnia oczy.

Kilkuletni ulubieniec

Przez kilka lat używałam w kółko tego płynu. Przede wszystkim dlatego że jest tani a dobrze zmywał makijaż. Radzi sobie nawet z makijażem wodoodpornym. Nie podrażnia oczu, nie pozostawia tłustego filmu. Nie jest zbyt wydajny, ale cena produktu to tłumaczy. Przestałam go używać tylko dlatego, że po prostu mi się znudził, ale jest naprawdę dobrym płynem i za jakiś czas na pewno do niego wrócę.
P.S. radzi sobie nawet ze zmywaniem mocnej szminki na ustach.

Masakra

Płyn jedynie rozciera makijaż do okola oczu. Nie radzi sobie w ogóle z tuszem wodoodpornym do rzęs. Pomimo użycia dużej ilości produktu, przytrzymacia nasączonego wacika makijaż dalej jest widoczny. Oczy szczypia gdy płyn się do nich dostanie.

Wykorzystała: kilka próbek

Produkt nie jest warty uwagi

Kupiłam na wycieczce potrzebując zmyć makijaż. Wybrałam produkt ze względu na cenę. Produkt nie radzi sobie ze zmywaniem mocniejszego makijażu. Bardzo wysusza skórę. Skład jest tragiczny biorąc pod uwagę wrażliwą skórę w okolicach oczu.