Ziaja, De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Ziaja, De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż, zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry wokół oczu.
Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe.
Przebadany okulistycznie, nie zawiera substancji zapachowych.

wrażliwa
demakijaż oczu i ust
nawilżające, oczyszczające, łagodzące
bezzapachowa
płyn

Wolę wersję dwufazową, ta niekoniecznie zmywa makijaż.....

Bardzo lubię produkty z firmy Ziaja i tym razem z powodu zbliżającego się wyjazdu wybrałam płyn do demakijażu. Zachęciła mnie do tego zarówno niska cena jak i małe, poręczne opakowanie.

Buteleczka jest przezroczysta co jest dużym plusem ponieważ dokładnie widać ile produktu pozostało. Płyn nie posiada żadnego zapachu, po użytkowaniu buzia się nie klei. Produkt nie podrażnia skóry ,nie powoduje wysypu oraz nie piecze w oczy.

Niestety oczyszcza skórę niedokładnie- z pewnością nie poradzi on sobie z wodoodpornymi tuszami bądź eyelinerami. Nie polecam, za to wersja dwufazowa sprawdziła się u mnie doskonale i to ją polecam ;)

Dramat dla oczu

Kupiłam go na wyjazd bo ma małe poręczne opakowanie. Już przy pierwszym użyciu pożałowałam zakupu bo płyn niemożliwie piecze w oczy. Po zmyciu makijażu oczy były czerwone i musiałam je długo płukać żeby pozbyć się szczypania. Zużyłam go do zmywania makijażu z policzków czy brody, byleby dalej od oczu.
Jeden z najgorszych produktów do demakijażu

Niedokładny

Kupiłam raz, bo cena jest baaardzo kusząca. Dobrze, że opakowanie jest małe, bo nie dałabym rady dłużej się z tym płynem męczyć. Dla mnie strata pieniędzy, produkt nie spełnia swojej funkcji - nie zmywa makijażu. Z pudrem/podkładem jeszcze jakoś sobie radził, ale tusz i eyeliner go pokonywał. Ja jestem na nie.

niedokładnie domywa makijaż

Nie zmywa dokładnie makijażu. Jest wydajny ale z racji tego, że zmywanie trzeba powtórzyć z 2\3 razy to nie wypada najlepiej. Lepiej kupić dwufazowy płyn do demakijażu z tej samej serii- tamten to prawdziwy HIT!

Delikatny płynik

Jest bardzo dekilatny, na pewno nie podrażnia i nie uczula. Nie pieką po nim oczy. Powieki nie są tłuste, nie wysusza, ale też nie nawilża. Być może sprawdzi się komuś, kto szuka delikatnego produktu i wykonuje bardzo delikatny makijaż. Niestety mi w ogóle się nie sprawdził. Trzeba użyć bardzo dużo produktu żeby zmyć makijaż, a i tak nie wróży to sukcesu. Makijaż się tylko rozmazuje, a nie zmywa. Co prawda nie trzeba go portrząsać przed użyciem, ale i tak wolę dwufazowe formuły i zamykane na klik, tu mamy zakrętkę. Raczej nie polecam...

Słaby de-makijaż

Bardzo słabej jakości płyn do demakijażu. Trzeba się długo namęczyć żeby zmyć makijaż ( oczywiście nie wodoodporny). Wacików idzie masa. Nie wysusza skóry, nie podrażnia, ale też jest nieskuteczny.

nie warto

Płyn ma dwie zalety - jest tani i wydajny.
Ale to koniec. Płyn zmywa makijaż oczu średnio, co jest dziwne bo jest przeznaczony do oczu. Zostawia bardzo nieprzyjemną tłustą warstewkę (a pisze to osoba, która lubi olejki). Czasami podrażnia oczy. Opakowanie niewygodne do użytku.
Kupiłam go, bo mam dość doświadczenia z różnymi kosmetykami, by wiedzieć, że tanie kosmetyki mogą być świetne. Kosmetyki Zaji też. Ale w tym przypadku niestety nie.

Bez szału

Płyn jest okej, jak za taką cenę. Mała, pojemna buteleczka, idealna na nocowanie poza domem. Płyn zmywa makijaż, jednak przy mocniejszych cieniach do powiek, czy też tuszu, trzeba się bardziej napracować, w porównaniu do innych płynów do demakijażu. Tusz schodzi bardzo ciężko, za pocieraniem. Płyn pozostawia po sobie nieprzyjemną, tłustą smugę.

De-makijaż? :/

Płyn jest stosunkowo niewielki i mieści się bez problemu w torebce. Zakrętka nieco wkurzająca , bo czasami krzywo łapie i trzeba zakręcać kilka razy.
Co do usuwania makijażu oczu, usuwa podkład i cienie do powiek. Ma straszny problem z eyelinerem i jeszcze większy z tuszem do rzęs. Tusz schodzi tylko z pocieraniem, pomimo tego że zostawiłam wacik nasączony płynem chwilkę na powiece. Ogólnie jest dość wydajny.

Tani średniaczek

Płyn do demakijażu nawet nieźle zmywa makijaż twarzy i cienie na powiekach, ale z eyelinerem i tuszem do rzęs sobie nie radzi. Konieczne jest wielokrotne przecieranie rzęs, a i tak część tuszu pozostaje niedomyta.
Płyn nie podrażnia skóry twarzy, nie szczypie w oczy i jest bezzapachowy. Ma wygodną, małą butelkę i do tego jest tani. Produkt wystarczył mi na ok. 3 miesiące użytkowania.
Może sprawdzi się u osób, które wykonują tylko lekki makijaż, lub jeśli ktoś potrzebuje czegoś taniego na szybko (łatwo dostępny w drogeriach i supermarketach).

Bardzo słaby

Płyn zakupiłam, dzięki pozytywnej opinii koleżanki. Opakowanie jest wygodne, małe i poręczne. Jeśli chodzi o wydajności to średnia, ponieważ nie usuwa makijażu szybko. Niestety ale trzeba troszkę potrzeć aby dobrze wykonać demakijaż oczu - mam tu na myśli zwykle kosmetyki do makijażu, nie wodoodporne. Jeśli chodzi o całkowite zmycie to zmyje, ale w przypadku moich wrażliwych oczów po długim tarciu czuję dyskomfort, pojawia się uczucie pieczenia. Dlatego uważam, że jest słaby.

Niestety nie

Tak jak bardzo lubię produkty Ziaji, tak na tym płynie bardzo się zawiodłam. Kompletnie nie daje sobie rady z demakijażem. Problematyczne jest zmywanie tuszu do rzęs o eyelinerze nie wspominając. Rozmazuje zamiast zmywać. Jeśli naprawdę chce się nim zmyć makijaż trzeba poświęcić na to więcej czasu i sporo produktu.