Ziaja, De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Ziaja, De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż, zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry wokół oczu.
Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe.
Przebadany okulistycznie, nie zawiera substancji zapachowych.

wrażliwa
demakijaż oczu i ust
nawilżające, oczyszczające, łagodzące
bezzapachowa
płyn

Ja go lubię i często kupuje

Według mnie jest to dobry klasyk. Nie lubię jak produkty do demakijażu zostawiają tłuste olejowe wykończenie ten taki nie jest. Fajnie odświeża, oczyszcza buzię. Ma bardzo przyjemny zapach i świetna cenę . Jak na produkt z niskiej półki półki cenowej spełnia moje oczekiwania.

Dobry, choć mało wydajny

Znam ten produkt od lat.
Przezroczyste opakowanie, zamykane na klapkę niewiele (jeśli w ogóle)zmieniło się zmieniło w przeciągu ostatnich dwudziestu lat. Sam płyn jest bezbarwny o lekkiej, wodnistej konsystencji. Nie wyczuwam w nim żadnego zapachu,
Kosmetyk nie podrażnia oczu i bezproblemowo usuwa zwykły tusz do rzęs i cień do powiek. Nie wiem natomiast, czy poradziłby sobie z kosmetykami wodoodpornymi.
Nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy, nie podrażnia. Jest niedrogi i łatwo dostępny. Minusy? Slaba wydajność. Za tę cenę jednak warto.

Bardzo dobry plyn do demakijażu idealnie oczyszcza

Polecam ten produkt jest bardzo dobry idealnie zmywa makijaż nie zostawia tłustego filtra na buzi dokladnie oczyszcza buzie i zmywa dokladnie tusz z rzes przystępna cena produkt godny polecenia

Dobry skuteczny płyn do demakijażu

Produkt zakupiony w Rossmann zamknięty w niebieskiej butli płyn ma wodnista konsystencję neutralny zapach dobrze zmywa makijaż jest nieco mniej tłusty przez niewiele słabszy od wersji dwufazowej ,pozostawia skórę czystą świeżą dobrze nawilżoną nie lepi się dobry płyn do demakijażu polecam

Skuteczne

Zdecydowana zaletą jest dobrze rozpuszczającą faza tłuszczowa pozwalająca pozbyć się chociażby Double Wear. Zmywa wszystko! Do minusów zdecydowanie należy opakowanie, bo butelka nie jestem szczelna, słabo się zakręca. Płyn pozostawia tłusta warstwę, która dobrze sie zmywa

Kupiłam raz i nigdy więcej

Plyn ten kupiłam dawno temu, zachęcona pozytywnym odbiorem jego dwufazowego brata. O ile tamten bardzo mi się podobał, ten był totalną porażką. Totalnie nie radził sobie z tuszem do rzęs, z demakijażem oczu i twarzy. Miałam wrażenie, że w ogóle nie roztapia makijażu. Po jego użyciu mój cały tusz do rzęs znajdował się pod oczami i nie mogłam go doszorować tym wacikiem. Stosowanie tego płynu było dla mnie męką. Nie wiem, co jest z nim nie tak, patrząc na tak dużo pozytywnych opinii na temat tego płynu. Może ja trafiłam na jakiegoś bubla, ale nigdy więcej nie zdecydowałam się kupić go ponownie. Nie polecam.

Przeciętny

Na szybko potrzebowałam znaleźć produktu do demakijażu oczu i padło na ten, Przyznaję, skusiła mnie przystępna cena.
Kosmetyk zamknięty jest w przezroczystym opakowaniu, dzięki czemu, widać ile jeszcze produktu nam pozostało. Nie wyczuwam żadnego zapachu, nie podrażnił okolic moich oczu.
Nie jest wydajny, bardzo szybko się kończy i niestety, nie z każdym makijażem oczu sobie poradził. Nie wiem, czy wrócę do niego ponownie.

Bardzo słabo

Próbowałam go stosować na rożne sposoby, bezpośrednio na twarz i oczy i na wacik, nic masakra, delikatnego tuszu do rzęs nie mógł zmyć, prawie oczy bym zatarła , nie działą

Jaka cena taki produkt

Ten płyn do demakijażu jest bardzo prosty, używałam go jeszcze jako nastolatka, kiedy nie było w czym przebierać w drogeriach.
Wtedy spełniał swoje zadanie, ale ja nie wymagałam też zbyt dużo od kosmetyków.
Aktualnie jednak chyba bym się na niego już nie zdecydowała. Uważam, że jest to dosyć delikatny płyn i średnio sobie radzi z kosmetykami wodoodpornymi.
Aktualnie dużo lepsze płyny mam od Eveline , a też nie są drogie.
Jeśli oczywiście nie miała bym czego innego do wyboru to kupiłabym ponownie ten płyn, bo też nie zrobił mi krzywdy - nie miałam po nim podrażnień , nie piekły mnie oczy. Ale pamiętam, że sporo czasu zajmowało mu rozpuszczenie mocniejszego make -up.
Znacznie lepsze płyny niż ten to płyny dwufazowe, z którymi aktualnie się nie rozstaję. Wolę zmyć makijaż szybciej i bez potrzeby pocierana mocno skóry...
Samo opakowanie jest skromne, proste i poręczne - osobiście mi się podoba . Jest takie idealne na podróż. No ale co z tego jak liczy się sam produkt wewnątrz - a ten jest po prostu przeciętny.

Rewelacyjny

Płyn do demakijażu oczu sprawdza się rewelacyjnie. Usuwa makijaż nawet wodoodporny tusz do rzęs. Nie podrażnia oczu i nie szczypie, Jest delikatny i skuteczny. Opakowanie jest niewielkie co sprawia, że super sprawdza się w podróży. Dla mnie rewelacja.

Taki sobie

Zacznę od plusów produktu, jest nim niewątpliwie cena, nieduży format, ale co więcej? Według mnie jest wiele lepszych na rynku, niestety. Płyn nie do końca zmywa mi makijaż oczu, tzn. nie radzi sobie z mocniejszym makijażem bez wcześniejszej pomocy jakiegoś olejku, a od płynu do demakijażu oczekujemy dokładnego zmycia tego makeupu.. także wnioski są jasne.

Uniwersalny, czyli do czego?

Używałam go 100 lat temu, kiedy tajniki makijażu i demakijażu były dla mnie czarną magią. Tarcie oka wacikiem nasączonym tym preparatem wspominam do dziś z dreszczem grozy.
Fakt, jest tani, ale moim zdaniem jego uniwersalność nadaje się z pewnością nie do demakijażu. W oczy nie szczypał, i pewnie gdyby miał jakiekolwiek właściwości zmywające makijaż i nie trzeba byłoby trzeć wacikiem po oku, to pewnie nawet by nie podrażniał. Dziękuję Bogu, że w tamtym czasie nie używałam wodoodpornego tuszu :)