Bikor Makeup, Oslo Compact Powder (Podkład w kompakcie)

Pie­lę­gnu­ją­cy podkład w pudrowym kompakcie Oslo Compact Powder wyrównuje koloryt i tu­szuje nie­do­sko­na­ło­ści, utrzymuje odpo­wied­nie nawil­że­nie skóry. Zapewnia natychmiastowe zmatowienie z jednoczesnym rozświetleniem. Zaawansowana, lekka formuła tworzy na powierzchni skóry delikatny film perfekcyjnie wyrównujący jej powierzchnię oraz koloryt. Niesamowity stopień zmikronizowania sprawia, że Oslo wypełnia wszystkie nierówności skóry pozostawiając ją nieskazitelną. Kompozycja składników Oslo nie tylko sprawia, że puder idealnie wtapia się w nierówności cery. Może być aplikowany zarówno na sucho i na mokro dołączoną gąbeczką.
Zawiera w składzie: witaminy A i E, lecytynę, oleje z nasion słonecznika, z orzechów arachidowych, z róży rdzawej. Nie testowany na zwierzętach. Bez parabenów.
Dostępny w 5 odcieniach:

średnie
bez parabenów
prasowany

Niestety nie

Mimo, że bardzo markę cenię, ten puder okazał sie kompletnie nietrafionym produktem. Zakupiłam produkt w ostatniej promocji na stronie Bikora za ok 114 zł. Posiadam cerę mieszaną, która potrzebuje nawilżenia. Niestety puder mimo odpowiednej pielegnacji powiduje ściągnięcie skóry, do tego dochodzą bardzo mocno uwidocznione pory i zmarszczki. Fakt mam skórę porowatą, ale to co się dzieje po nałożeniu pudru to przesada. Dosłownie wchodzi w pory i czuje sie jakbym miała maskę.Fakt używam go krótko, ale już widzę że pójdzie w odstawkę. Próbowałam nakladać na krem bb, podkład czy na sucho, wygladam tak samo źle. Nigdy nie miam aż tak złego pudru. Stosując pędzlem mocno się osypuje. Odcień nr 5 jest dość jasny. Opakowanie eleganckie i gabeczką, jednak prodkut jest dla mnie bardzo zły. Ziemię egipską kocham a pudrer Oslo nienawidzę

Mój ulubiony

Używam Oslo od kilku lat. Zwykle robię delikatny makijaż, więc puder starcza mi na bardzo długo. Mam normalną karnację w stronę ciemniejszej i używam najciemniejszego koloru i uważam że i tak jest on dosyć jasny.

Kupiłam go razem z pędzlem tej samej firmy i uważam że warto bo nakłada się perfekcyjne. Do opakowania dołączona jest również gąbka która także spełnia swoje zadanie, choć ja uważam ze pędzel jest wygodniejszy i daje lepszy efekt.

Sam puder ma konsystencję satynową, bardzo przyjemną. W moim przypadku jedna, cienka warstwa sprawdza się doskonale. Jeśli widoczne są jakieś niedoskonałości to można aplikować kolejną na to miejsce.

Kolor 5 wg mnie jest dość jasny, szczerze nie wiem jak jasną trzeba mieć karnację żeby użyć 1. Mam tez Ziemię egipską, którą łączę z tym pudrem i efekt jest super, bardzo naturalny. Myślę że jest to produkt dla tych które szukają właśnie czegoś naturalnego do codziennego, delikatnego makijażu. Jednakże sam produkt jest z wysokiej półki. Ma super skład i poprawia ogólną kondycję skóry.

W mojej ocenie same plusy. Jedyne do czego bym się przyczepiła to jaśniejsze kolory. Przed zakupem zastanawiałam się nad 3-4 bo zwykle mój koloryt skóry jest właśnie tak pomiędzy delikatnie w stronę ciemniejszej i cieszę się że jednak zdecydowałam się na 5, wszystkie inne byłby zbyt jasne. Polecam zadzwonić na infolinię bo Bikor ma świetną obsługę klienta.

Bikor Makeup, Oslo Compact Powder (Podkład w kompakcie)

Mam dość problematyczną cerę i bardzo ciężko było mi dobrać podkład idealny dla siebie aż koleżanka kupiła mi w prezencie Oslo, został ze mną na stałe, nie uczula mnie, idealnie kryje niedoskonałości, nie zapycha, jest bardzo lekki, ma świetny skład a makijaż po całym dniu nie wymaga poprawek

Bikor Makeup, Oslo Compact Powder (Podkład w kompakcie)

Podkład jest świetny, bardzo dobrze, kryje, lekka forumła, nie tworzy efekru maski. Ponadto świetnie się utrzymuje i nie zapycha, ma świetny skład, zdecydowanie to mój nr 1

Lubię go!

Bardzo lubię ten podkła, ma dobry skład, który nie zapycha. Łatwo się go nakłada, nie robi żadnych plam na twrzy ani maski. Ładnie wyrównuje koloryt i maskuje niedoskonałości. Makijaż wygląda naturalnie, świeżo i estetycznie. Nie ściera się i długo utrzymuje. Plus również za eleganckie opakowanie.

Najlepszy puder ever!

Mam cerę wrażliwą i często reaguje alergiami, ale po tym podkładzie buzia jest aksamitna, wygładzona i bardzo dobrze reaguje na kosmetyk.
Oslo pięknie i naturalnie matuje, bez efektu maski, dodatkowo ładnie kryje i wyrównuje koloryt. Może nie ma zbyt dużego efektu krycia, osobiście przy większych problemach najpierw używam korektora, ale podkład sam w sobie jest super!

Podkład Oslo

Zdecydowanie mój ulubiony. Makijaż z nim wygląda świeżo, naturalnie i estetycznie. Fajnie dopasowuje się do koloru cery, ujednolica ją, matuje a przy tym rozświetla. Podkład nie jest ciężki, nie zapycha i łatwo się nakłada, nie robi plam:) No ja go bardzo, bardzo lubię:)

Bikor Oslo Podkład w kompakcie

Podkład jest świetny, bardzo lekki, super kryje, fajnie maskuje niedoskonałości, dopasowuje się do skóry, nie ma po nim efektu maski, wydajny. Pierwszy raz odkryłam go u wizażystki gdy malowała mnie na wesele i od tej pory został ze mną na dłużej

Puder

Podkład zapewnia bardzo dobre krycie, choć dzięki lekkiej formule nadal wygląda na twarzy naturalnie. Niewysusza, nie zapycha, nie ściera i nie robi plam- jest trwały więc makijaż w ciągu dnia nie wymaga poprawek. Do tego ma dobry skład, i co dla mnie osobiście ważne- nie jest testowany na zwierzętach.

Lubie go!

Podkład zdecydowanie z tej wyższej półki, co z resztą się widzi po nałożeniu makijażu- wygląda on bardzo estetycznie i jest trwały:) Oslo jest łatwy w aplikacji, fajnie dopasowuje się do koloru cery, nie robi plam ani maski, nie ściera się. Cały makijaż z nim prezentuje się naturalnie. Ten podkład to zdecydowanie mój must have!:)

Podkład w kompakcie

Podkład jest świetny, bardzo wydajny, idealnie tuszuje, jest lekki, nie zapycha, daje cudowny efekt rozświetlenia, makijaż nie wymaga poprawek, skład tez ma fajny, nie jest testowany na zwierzętach, zdecydowanie to mój nr 1 pod względem podkładów :)

Rewelacyjny produkt!

Uwielbiam ten podkład za całą jego formę! Zaczęłam stosunkowo niedawno, bo jestem w trakcie użytkowania pierwszego opakowania, ale zostanę z tym kosmetykiem na dłużej :)