Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Latem szczególnie nie możemy sobie pozwolić, by twardy naskórek był widoczny na naszych stopach. Usuwanie go pilnikiem manualnym lub pumeksem jest męczące, a osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów zajmuje dużo czasu podobnie, jak kosztowne zabiegi u pedikiurzystki. Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth jest idealnym rozwiązaniem dla osiągnięcia gładkich i pięknych stóp.

Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth to metoda elektronicznego usuwania twardego naskórka stóp szybko i bez wysiłku, podobna do tej stosowanej w salonach kosmetycznych. Dzięki niej możemy uzyskać efekt profesjonalnego pedicure we własnym domu, oszczędzając czas i pieniądze.

Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth, dzięki ergonomicznej budowie, łatwo dociera do każdego miejsca. Jego wymienne głowice obrotowe dokładnie usuwają stwardniały naskórek. Gdy głowica się zużyje, wystarczy ją wymienić na nową. Jedna głowica wystarcza na 12 zabiegów. Szeroki wybór głowic sprawia, że Scholl Velvet Smooth z łatwością dostosuje się do potrzeb twoich stóp.

inne
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Pumeks jest lepszy !

Produkt zakupiłam już rok temu wraz z koleżanką w Rossmanie. Dałysmy się naciągnąć na zakakujaco niska cene: bodajże 99zł i to Jeszce w wersji różowej!
Czy to badziew? Raczej średniak. Spodziewałam się czegoś lepszego po tak zachwalanym w reklamach produkcie.
Elektryczny zdzierak jest mega głośny, chodzi jak kosiarka to jest mega minus. Drugim minusem jest to, że pilnik średnio zdziera zrogowaciały naskórek, jest mega delikatny i raczej łaskocze niż zdziera. Nie powiem, bo pięty po użyciu tego były w miarę gładkie, ale nie na tyle żebym się zachwalała tym produktem. Użyłam go z 6 razy i leży w szafce nieużywany. Wolę tradycyjny pumeks. :)

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Łatwość obsługi: 3

Znowu dałam się naciągnąć!

No właśnie! W reklamie widzimy jak modelce aż wióry lecą, tak jest skuteczny. No więc i ja tak chciałam. A tu ledwo co! Jak zbyt mocno naciśniesz to zaczyna pulsować, skakać po skórze, jak delikatnie to tylko smyra, lekko złuszczając naskórek. Dodam, że nie mam strasznych problemów z piętami, więc nie wiem jak się zachowuje przy mega zrogowaciałej skórze. Absolutnie nie wart swojej ceny. Zapasowe końcówki też moim zdaniem mają wygórowane ceny.

Rewelacja

Pilnik jest rewelacyjny. Długo zastanawiałam się czy go kupić bo cena niestety nie jest niska. Ale od kiedy go mam to zastanawiam się dlaczego tak długo zwlekałam z zakupem.
Urządzenie jest bardzo poręczne, wygodne do trzymania. Bardzo łatwy w użyciu i bez problemu dociera w każde miejsce.
Moje stopy nigdy nie były tak gładkie i miękkie. Ściera szybko zrogowaciały naskórek(dość mocno pyli się podczas pracy). Nie wiem jak sprawdzi się na stopach z grubym zrogowaciałym naskórkiem i popękanych piętach.
Urządzenie używam 2 razy w tygodniu i nie muszę już chodzić do kosmetyczki. Zwykłym pumeksem nigdy nie uzyska się takiego efektu gładkich stóp.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Łatwość obsługi: 1

Nie wart swojej ceny.

Wychodzę od kosmetyczki z pięknie zrobionym pedicurem. Dla podtrzymania efektu ten pilnik działa. Ale gdy pięty mają trochę więcej naskórka, cóż, trzeba uzbroić się w cierpliwość i trzeć. Później wszystko jest w naskórku i pyle który powstał. Tak jak dziewczyny wspominały świetnie działa na nowych bateriach, później zwalnia obroty. Podobne efekty uzyskam zwykłym pumeksem i nie potrzebuję do tego wymiennych rolek ani tony baterii. Moim zdaniem gadżet nie wart swojej ceny.

Wykorzystała: kilka próbek

• Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Niby wszystko dobrze, ale...

Zamówiłam sobie ten pilnik dawno temu, na początku korzystałam z niego regularnie, gdyż udawało mi się dokupić tanie rolki na zagranicznej stronie ;) No i niby okej, na sucho nawet nieźle ściera, ale pod warunkiem, ze są włożone świeże baterie AA. No żre to energię niesamowicie, a jakoś nie uśmiecha mi się wymieniać paluszków po każdym użyciu (hahaha, pun not intended). Jak skóra jest odpowiednio wysuszona to spiłuje naskórek, tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość. Po zabiegu jest się całym usypanym w swoim martwym naskórku ;) Już chyba wolę tradycyjny pumeks, przynajmniej nie musze dokupywac do niego baterii.

• Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Jest ok ale za gdyby był tańszy

Sam pilnik działa dość dobrze jednak nie ma co się spodziewać efektu wow. Niestety wysoka cena jest zupełnie nieadekwatna do działania produktu. W sumie jest przeznaczony dla ładnych pięt, a chyba nie o to w tym tak do końca chodzi.

Pomocnik na co dzień

Jak dla mnie to produkt tylko dla systematycznych osób do regularnego stosowania. Zdecydowanie nie jest to ratunek dla stup, po którym od razu w krókim czasie będzie woow. Jeśli zależy na idealnym gładziutkim efekcie to zdecydowanie urządzenie ma za małą moc. Moja frezarka do paznokci daje lepszy efekt, a dokładniej pisząc szybciej (już uspokajam, mam osobną końcówkę do stup a inną do dłoni). Nie jest to zły gadżet i zdecydowanie może ułatwić troskę o stopy, zwłaszcza gdy tarka czy pumeks za bardzo łaskoczą.

• Łatwość obsługi: 3

oj nie dała rady z moimi stopami

zgadzam się z innymi opiniami, że frezarka jest tylko do lekkich zrogowaceń i takiej bardziej kosmetycznej pielęgnacji. Nie radzi sobie z większymi "problemami" na stopach. Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. A tak to wystarczy zwykły pumeks i ręczne tarcie

trzeba ulepszyć

Elektroniczny pilnik do stóp to świetny pomysł, z tym że moim zdaniem działa zbyt słabo. Wolałabym żeby faktycznie mocno ścierała. Tu jest to bardzo delikatna praca, nawet zwykły pumeks działa znacznie lepiej. A zgodnie z opinią producenta powinien być efekt jak po pedicure w salonie. U mnie niestety tak nie jest - a mam wariant Diamond , czyli powinna być OK.

Super gadżet

Rewelacyjny pilnik, który sprawia że mam gładkie stopy. Najlepsze efekty widzę po kilku dniach używania codziennie, do tego dobry krem do stóp i później mam spokój na kilka tygodni. Wkłady wymienne, które starczają na naprawdę wiele użyć

Rewelacji nie ma.

Pilnik nadaje się tylko do ewentualnego wygladzenia skóry na stopach. Jeśli chce się pozbyć nadmiaru zrogowacialego naskórka, to trzeba chwycić za solidny pumeks albo tarke i wziąć się ostro za robotę. Potem można sobie zrobić delikatne wygladzenia pomnikiem scholl.

Ułatwiacz życia :)

Mam ten pilnik w limitowanej, letniej edycji (pomarańczowo-żółty z kwiatowym nadrukiem) i sprawdza się świetnie w mojej rodzinie.

Mąż ma swoją końcówkę, ja swoją i tak używamy już drugi rok bez żadnych "ale" - nic się nie psuje, nie działa również gorzej. Ogromnym plusem są właśnie te wymienne końcówki, bo dzięki temu urządzenie nie jest jednorazowe (to najważniejsze), ale również może być używane przez kilka osób.

Scholl Velvet Smooth zdecydowanie szybciej radzi sobie z martwym, zrogowaciałym naskórkiem niż tradycyjna tarka. Uważam, że jego moc jest w sam raz, bo zabieg jest bardzo bardzo przyjemny i w żadnym stopniu nie bolesny, a skuteczny. Pięty po użyciu pilnika są gładziutkie i gotowane na plażę i sandały :).

Pilnik został przeze mnie kupiony na promocji w Rossmannie. Jest warty swojej ceny, nie żałuję jego zakupu i zdecydowanie polecam :).