Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Latem szczególnie nie możemy sobie pozwolić, by twardy naskórek był widoczny na naszych stopach. Usuwanie go pilnikiem manualnym lub pumeksem jest męczące, a osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów zajmuje dużo czasu podobnie, jak kosztowne zabiegi u pedikiurzystki. Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth jest idealnym rozwiązaniem dla osiągnięcia gładkich i pięknych stóp.

Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth to metoda elektronicznego usuwania twardego naskórka stóp szybko i bez wysiłku, podobna do tej stosowanej w salonach kosmetycznych. Dzięki niej możemy uzyskać efekt profesjonalnego pedicure we własnym domu, oszczędzając czas i pieniądze.

Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth, dzięki ergonomicznej budowie, łatwo dociera do każdego miejsca. Jego wymienne głowice obrotowe dokładnie usuwają stwardniały naskórek. Gdy głowica się zużyje, wystarczy ją wymienić na nową. Jedna głowica wystarcza na 12 zabiegów. Szeroki wybór głowic sprawia, że Scholl Velvet Smooth z łatwością dostosuje się do potrzeb twoich stóp.

inne
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Szybki pomocnik

Pilnik elektryczny od Scholla używam już od dłuższego czasu i jestem ogólnie z niego zadowolona. Bardzo łatwo, szybko i bezbolesnie ściera zrogowaciały naskórek ze stóp. Jest bardzo poręczny, posiada ciekawy design. Nie zauważyłam by głowica się zacinała, chyba że baterie są już słabe. Urządzenie używam już ponad rok i ani raz jeszcze nie wymieniałam głowicy, ponieważ jeszcze się nie starła. Co prawda nie używam go zbyt często, gdyż nie chce przyzwyczajać stóp do ciągłego ścierania. Poza tym wychodzę z założenia że pilnik to za mało, trzeba stosować dobry krem do stóp. Dzięki temu nie trzeba cały czas używać pilnika. Cena regularna jest za wysoka, dlatego lepiej kupić na promocji. Urządzenie jest dość głośne.

Ja tam jestem zadowolona

Pewnie po normalnej cenie bym tego nie kupiła, ale w Realu była promocja i dałam za to cudeńko tylko 60zł. Mi ten sprzęt odpowiada, bo robi praktycznie wszystko za mnie i nie muszę się wysilać. Można go stosować zarówno na mokro jak i na sucho. Może nie daje to efektu wizyty u kosmetyczki, ale jak na taki domowy pedicure- super. Roleczki po włączeniu urządzenia wręcz piłują martwy naskórek na stopach. W opakowaniu mamy dodatkowy wkład, gdyby ten pierwszy się zużył. Ale mi jeszcze pierwszy pilnik funkcjonuje, więc trochę go będę jeszcze używać. Rączka idealnie dopasowuje się do dłoni.
Lubię takie gadżety, bo są wygodne. Dla leniwych jest to idealna opcja, żeby stopy były zadbane.

Uwielbiam ten pilnik

Pilnik świetnie radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem. Bez zbędnego użycia siły, w prosty i przyjemny sposób pozwala na zadbanie o swoje stopy :) Uwielbiam ten produkt, ponieważ spełnia moje oczekiwania i dba o moje stopy.

Dobry

Kupiłam ten produkt na promocji w Rossmanie. Z początku bardzo mi się spodobał. Wygładza stopy bez większego wysiłku. Działa na sucho i na mokro, jest wygodny w użytkowaniu. Jego wadą jest niezbyt przyjemny dźwięk, do którego nie mogłam się przyzwyczaić. Ale generalnie na plus. Ważne, żeby po użyciu wcierać krem do stóp, ponieważ skóra dość mocno się ściera, trzeba uważać, bo można przesadzić. Myślę, że najlepszy jest do bardzo zrogowaciałej skóry. Delikatniejszą może uszkodzić.

• Trwałość / wykonanie: 3

Nic nadzwyczajnego

Pilnik jest drogi, niestety cena nie jest proporcjonalna do jakości. Nie pozostawia skóry takiej jak opisuje producent. Za dużych efektów nie widać, trzeba by bardzo długo z tym siedzieć, może wtedy coś by zadziałało. Jednak jak wiadomo większość z nas po prostu nie ma na to czasu, oczekuje efektów od zaraz.

• Trwałość / wykonanie: 2

Totalny bubel

Niestety ale żałuję że go kupiłam. Niby spełnia swoją rolę - delikatnie ściera naskórek ale za tę cenę liczyłam na wiele lepsze efekty. Lepiej działa zwykła tarka do stóp i dobry peeling ;)

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Łatwość obsługi: 3

Żadna rewelacja

Od dawna zastanawiałam się nad tym urządzeniem, aż w końcu zeszłego lata zdecydowałam się na zakup. Stwierdziłam że skoro mój pedicure może być łatwiejszy i efektywniejszy, a przede wszystkim mniej pracochłonny, to czemu nie. Wiadomo - odstraszała mnie cena, to to jednak nie są małe pieniądze, ale udało mi się szarpnąć ten produkt w promocji, więc aż tak strasznie nie było. Zacznę od tego że bardzo rozczarowała mnie moc tego pilnika. Nie można go zbyt mocno przycisnąć do skóry, bo silniczek albo znacznie zwalnia albo nawet staje. Myślałam, że to może wina zbyt słabych baterii, ale okazało się że po wymianie baterii siła pracy urządzenia nie uległa zmianie. To nie jest pilnik przy pomocy którego zrobicie gruntowny porządek ze stopami. Jest to urządzenie, którym co najwyżej można zrobić jakąś "wykończeniówkę", doszlifować ewentualne zgrubienia, których nie udało się usunąć przy pomocy tarki. Można również używać go po profesjonalny zabiegu, aby utrzymać dłużej efekt, wówczas systematyczne używanie tego urządzenia pomoże utrzymać stopy w dobrej kondycji. Zdecydowanie nie jest to produkt o silne, mocy, skuteczności i działaniu na jakie liczyłam. Bardziej gadżet którym można zrobić jakieś poprawki.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1
  • Łatwość obsługi: 2

Szkoda pieniędzy

Nie jestem zadowolona z urządzenia bardzo słabe działanie po czasie wolałabym dopłacić i kupić już profesjonalne urządzenie. Uważam, że zwykła tarka do stóp daje lepsze efekty, a jest zdecydowanie tańsza.

jest ok

Kupiłam go aby łatwo utrzymać swoje pięty w porządku. Przy regularnym stosowaniu daje radę. Cena w promocji jest całkiem porządna ,posiada wymienne pilniki dlatego jest wielokrotnego użytku.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Łatwość obsługi: 2

Reklama dźwignią handlu, dobra reklama i sprzedaż zapewniona. Jednak nie do końca to jest kluczem... Konsument jest najważniejszy i wszystko dokładnie przeanalizuje, czas wszystko zweryfikuje...

Posiadaczką Scholl, Velvet Smooth, w wydaniu elektronicznego pilnika do stóp stałam się za sprawą prezentu imieninowego jaki otrzymałam od mojego małżonka. Mój miły dobrze mnie zna i wie, że jestem gadżeciarz- i wszystko nowe związane z pielęgnacją, dbaniem o urodę lubię mieć. A, że w zasadzie jest to prezent, który faktycznie może przydać się i mojemu mężczyźnie no cóż ekonomiczne podejście kupił i podarował mi... :)
Tak więc swoją recenzję na temat tego urządzenia poprę zarówno swoimi jak i mojego mężczyzny spostrzeżeniami.

Od nowości urządzenie zapakowane w plastikowe zabezpieczenie, jak widać na załączonym obrazku powyżej. Dostać się do środka nie jest łatwo. Koniecznie trzeba dobrej jakości nożyczki.

Kilka słów na temat ceny. Urządzenie kosztowało z tego co wypatrzyłam na paragonie który znalazłam w spodniach mojego męża :P Ale mi to prezent, paragon zostawił w gaciach :P
Wracając do tematu urządzeni kosztowało dokładnie 89,99 -o wiele za dużo. Z pewnością nie jest warte aż tak dużej kwoty. Dlaczego?... Wyjaśnię w dalszej części.

W opakowaniu znajdowały się cztery sztuki standardowych baterii alkalicznych R6. W zasadzie nie doczytałam czy były to akumulatorki- natomiast już przy pierwszym użyciu dosłownie wylądowały w koszu. Klapa na całego- rozładowane nie nadawały się do użycia.

Następnie na głowicy znajduje się przeźroczysta osłona z logo urządzenia. W zasadzie przydatna sprawa. Pilnik okrągła obrotowa główka jest wymienna. Można ją dokupić osobno.

Zmierzając ku najważniejszemu. Efekt jaki zapewnia producent- który dzięki urządzeniu powinniśmy uzyskać.
Gładkie stopy bez szorstkich pięt i martwego naskórka. I tutaj odniosę się do tego co napisałam w tytule. Bardzo dużo obietnic jednak realia wszystko weryfikują.
Pilnik nie nadaje się według mnie i mojego męża do niczego. Nie radzi sobie ze ścieraniem martwego naskórka w żadnym razie. Rolka bardzo wolno się obraca, zacina podczas mocniejszego dociśnięcia do stopy.
Dodam jeszcze urządzeni uruchamiam poprzez przekręcenie pierścienia powyżej trzonka za które trzymam urządzenie.

Po wielu próbach i podejściach niestety zostałam wierna standardowej tarce do stóp na drewnianej deseczce. Takiej, którą kupuję za 15zł. Urządzenie dla osób o wrażliwych stopach na łaskotki- tak jak u mojego mężczyzny wywołało falę śmiechu- nie mógł on znieść łaskotek na swoich stopach. :)
Taki śmieszny defekt:P

Podsumowując- pilnik w żadnym razie nie poradził sobie ze swoja rolą. Martwy naskórek został w stanie nienaruszonym. Głowica i sam pilnik jest zbyt słaby- zacina się, jest niewygodny w użytkowaniu.
Za te cenę nie polecam.

• Trwałość / wykonanie: 4

Użyteczny ale

Faktycznie, pilnikiem Velvet Smooth bardzo trudno zrobić sobie krzywdę. Głowica jest delikatna, podczas ścierania nie ma możliwości zacięcia się, zranienia, otarcia. Jest to sprzęt bezpieczny. Czy jednak skuteczny? Moja skóra stóp nie jest mocno zrogowaciała,nie udało się, mimo wszystko, uzyskać efektu idealnie gładkiej skóry, ani złuszczyć naskórka w zadowalającym stopniu. Nie otrzymałam efektu zgodnego z zapewnieniami producenta – skóra nie stała się jedwabiście gładka, a niektóre zgrubienia pozostały. Pomimo trzykrotnego powtórzenia zabiegu w kolejnym tygodniu, stan stóp nie uległ poprawie.

• Trwałość / wykonanie: 4

Żałuję że zakupiłam

Zakupiłam bo to nowość była i chciałam się osobiście przekonać czy ten pilnik jest tak rewelacyjny jak przekonuje producent,ale się zawiodłam.Pilnik ma cenę jak z kosmosu,aby zakupić dodatkowe głowice to kolejny koszt a efektów praktycznie brak.Drobne zgrubienia ogarnięte ale z większymi nie daje rady.Poza tym stopy na drugi dzień po zastosowaniu wyglądają tak samo.Jak dla mnie zbyteczny gadżet w łazience lepiej zainwestować w pumeks.