Reutter, Super Deo (Dezodorant w sztyfcie)

Reutter, Super Deo (Dezodorant w sztyfcie)

Dezedorant "Super Deo" - jest naturalnym minerałem (produkowany jest ze skały Ammonium alum, która pochodzi z nieczynnego wulkanu w Azji, a jej kryształy wykorzystuje się do produkcji preparatów przeciwpotnych). Pozostawiają one na powierzchni skóry cienką przeciwbakteryjną warstwę ochronną. Dezodorant nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych, nie kłóci się zapachowo z perfumami. Ekologiczny i długotrwały w użyciu, zapewnia ochronę i trwałe odświeżenie pach i stóp. Jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, do każdego rodzaju skóry. Skuteczny przez cały dzień. Zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Nie działa hamująco na wydzielanie potu!
Testowany dermatologicznie.

w sztyfcie
normalna, wrażliwa
ochronne, uzupełnienie perfum, zapachowe
dezodoranty zapachowe
nie pozostawiająca plam

Bubel

Zakupilam ten produkt,bo zachecila mnie cena i wydajnosc (1 rok).Mialam nadzieje,ze uda mi sie zaoszczedzic na tego typu dezodorantach,ale niestety nie ma tak dobrze :)
Przede wszystkim nie chroni zbyt skutecznie.Uzywalam w zimie i przy odrobinie wiekszego wysilku zaczynalam wyczuwac nieprzyjemna won potu.Stwierdzilam,ze skoro juz go kupilam to bede go uzywac w czasie leniwych i spokojnych dni,na zmiane z duzo lepszym deo z YR,az potwor sie wykonczy :)
Moje meki skrocil nieszczesliwy wypadek.Ten dezodorancik pewnego dnia chyba odczul nieodwzajemniona milosc i popelnil samobojstwo (wypadl z opakowania na ziemie i sie rozbil).Wlasciwie specjalnie po nim nie placze i nie tesknie :)
Stanowczo nie polecam.

Zawiodlam sie

Kupilam go zachecona opinia pani w aptece i jej kolezanki, ktore bardzo zachwalaly sobie ten antyperspirant.
Jest bezbarwny, bezzapachowy, naturalny i niedrogi-opakowanie za ok 16.zl wystarcza na rok.
Ja zawiodlam sie ejdnak na nim, poniewaz nei zabezpiecza w ogole przed nieprzyjemnym zapachem, nei zabezpiecza przed poceniem sie. Zdecydowanie wole juz inne, nawet zapachowe, przynajmniej nie czuc ode mnie potu.

skuteczny

Jeden z lepszych jakie znam. Bardzo skuteczny w swym działaniu szybko się wchłania, nie podraznia, nie brudzi ubrań, nie kłóci się z zapachem perfum. Do tego wystarcza na bardzo długo ja mam go juz 6 miesiecy a zużyłam dopiero połowę opakowania Jedynym minusem jest to ze przed kazdym uzyciem trzeba zwilzyc go woda, a potem opłukac i wytrzec recznikiem, co zabiera troszke czasu, ale mozna się do tego przyzwyczaić, Podsumowując bardzo dobry antyperspirant za niską cenę.