Guerlain, Meteorites Perles de Poudre Revelatrices de Lumiere [Light Revealing Pearls of Powder] (Puder rozświetlający w kulkach)

Najnowsza, udoskonalona wersja sławnych Meteorytów. W trzeciej odsłonie legandarne kulki są bardziej miękkie i pudrowe niż kiedykolwiek, co ułatwia aplikację i daje bardziej widoczny efekt z każdym pociągnięciem pędzla. Pył diamentowy, oraz sferyczne pigmenty nowej generacji załamują i rozpraszają światło, rozświetlając cerę.
Bazą dla wszystkich wersji jest ta sama kombinacja trzech kolorów, które dostosowują się do każdej karnacji i współpracują, aby upiększyć skórę: liliowy - chwyta światło, różowy - odświeża cerę, żółty - koryguje zaczerwienienia i ziemisty odcień.
W Europie występują w trzech wersjach kolorystycznych:
- 02 `Clair` (z dodatkiem zielonych kulek korygujących zaczerwienienia, białych, aby odbijać światło i rozświetlających perełek w kolorze szampana),
- 03 `Medium` (zawiera kulki beżowe, brzoskwiniowe i w kolorze szampana, które razem naturalnie odbijają światło, wyrównują cerę i dodają blasku),
- 04 `Dore` (zawiera perły czekoladowe z satynowym połyskiem oraz kule w kolorze fuksji i beżu, ożywiające cerę i dodające jej blasku).
Jest to aktualna wersja Meteorytów dostępna na rynku od wiosny 2014 r.

w pudrze / w kulkach

Ma w sobie kuleczki z drobinkami.

Puder lekki z małymi drobinkami dobrze wykańcza makijaż, daje delikatne rozświetlenie na twarzy, jest bardzo wydajny i ekonomiczny, zmieści się do każdej torebki. Puder ładnie zmiękcza rysy twarzy, zbudowany jest z kilku kolorów kuleczek.

Cudowne wygładzenie

To już moje drugie opakowanie. Cudownie rozświetla skórę. Zmiękcza ja przez co wygląda świeżo i naturalnie. Ten produkt nie ma swojego zamiennika. Używam różnych pudrów rozświetlających ale nie udało mi się nimi uzyskać takiego efektu

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Mieszane uczucia

Puder fajny, lekki z małymi drobinkami dobrze wykańcza makijaż. W okół kulek G. krążą legendy jaki on to nie jest wspaniały, cudowny, efekt photoshopa i inne . Drogie Panie nie dajmy się zwariować. Kupiłam ponieważ był tańszy niż w sklepie stacjonarnym ale raczej nie wrócę do niego kiedy się już skończy (cena!). Jestem zadowolona ale tak jak przy każdym pudrze trzeba robić poprawki, nie ma efektu szopa i nie ma co spodziewać się cudów :-) ale opinia oczywiście pozytywna ponieważ nie można rzec iż jest to istny bubel.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Zmiękcza rysy twarzy

Bardzo skrajny produkt, możliwe, ze nawet efekt placebo. Co nie zmienia faktu, że i tak go bardzo lubię! Bardzo podoba mi się efekt jaki daje na skórze, delikatnie rozświetla, zmięk cza rysy twarzy jak w tytule, mam wrażenie że odświeża cały makijaż i cerę. Lubię go szczególnie do mocnych podkładów typu DW. To taki makijaż raczej wieczorowy, ale wtedy łagodzi efekt ciężkiego makijażu i całość wyglada lekko i nieskazitelnie. Na co dzień do zwykłego podkładu jednak też się sprawdzi. Kupując go trzeba tylko pamiętać, że nie jest to rozświetlacz, jest to puder wiec blask będzie dyskretny. Nie znalazłam jeszcze drogeryjnego zamiennika! Na szczęście wydajność jest oszałamiająca!

Meteoryty Guerlain

Pierwszy raz z Guerlain Meteorites miałam do czynienia w 2013 roku, czyli 10 lat temu. Kupiłam je zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu oraz na kanałach youtuberek.. i nie żałuję.
Opakowanie oczywiście piękne, a zawartość intrygująca. Kilka kolorów kuleczek robi swoją robotę. Działają jak instagramowy/snapchatowy "filtr" wygładzając strukturę skóry. Natomiast trzeba pamiętać, że nie da się tym zatuszować/wygładzić wszystkiego!
Tak czy inaczej jest to fajne dopełnienie makijażu, ale nie jest to niezbędny kosmetyk. Ja ogólnie jestem zadowolona. Czuć ten luksus na twarzy :) Ale można się bez tego obejść. Kuleczki są nie najtańsze, ale stosunek jakości i wydajności do ceny jest naprawdę całkiem spoko. :)

Guerlain meteoryty

Guerlain stworzył moje ukochane meteoryty. Uważam ze kazda kobieta powinna je mieć i każda z nas na nie zasługuje. Moj kolor to 03 nieco ciemniejsze. Zamknięte pudełeczko odwracam "do góry nogami" i puchatym wielkim pedzlem ściągam pyłek z zakretki. Omiatam partie twarzy delikatnie uzyskujac satynę ( nie jestem zwolenniczką płaskiego matu). Efekt subtelnego blasku... rozświetlanej twarzy... no brak mi słów. I zapach fiołków. Oj wiernie będę je kupować. Często nie trzeba ich zamawiać bo wydajne. Teraz planuję dokupić pędzel do moich meteorytow. Ehh a to pudełeczko jak pięknie wyglada na toaletce... bajka

Jak na kultowy to bez szału

Produkt, który stał się kultową inspiracją dla wielu producentów kosmetyków na świecie.
Bardzo dobry, lekko rozświetlający puder w kolorowych kuleczkach i bardzo pięknym, niezniszczalnym opakowaniu.
Bardzo wydajny.
W mojej minusem jest cena (można już w podobnej znaleźć równie dobre produkty) i zapach (dla mnie zbyt mocny).

Kultowe kuleczki

Kultowy kosmetyk, w którym jakość widać i czuć od pierwszego spojrzenia:) Uwaga - jestem posiadaczką cery suchej, bez skłonności do przebarwień i niedoskonałości. Zacznę od opakowania - piękne, tłoczone metalowe pudełeczko, które w środku skrywa różnokolorowe, pięknie pachnące kuleczki. Perełki zapewniają delikatne rozświetlenie i bardzo naturalny efekt. Nadają aksamitne wykończenie, nie osadzają się w zmarszczkach, nie wysuszają, nie dają efektu maski.
Sam produkt jest bardzo wydajny - posiadam Meteory od ok. 2 lat, przy częstym stosowaniu kończę dopiero pierwsze pudełeczko.

Cudo, warte swojej ceny

Kultowe meteoryty od Guerlain to kosmetyk, który chociaż raz w życiu warto przetestować na własnej skórze. Pięknie dopełniają makijaż, delikatnie rozświetlając cerę. Zawsze zapakowane w efektowne metalowe, pięknie zdobione pudełeczko. Oprócz efektu delikatnego rozświetlenia na skórze oraz opakowania, uwielbiam także ich fiołkowy zapach. <3
Mam dwa kolory 02 Clair, 03 Medium.

Cena może trochę odstraszać, ale czasem da się je znaleźć na promocji. Ja moje drugie opakowanie w kolorze 02 Clair kupiłam jakiś czas temu w Douglasie za mniej niż 200 zł, zamiast 290 zł. Jest to bardzo wydajny produkt, który zostanie z wami na długi długi czas, jeśli się polubicie. Są praktycznie nie do zużycia! :)

delikatny pudrowy rozświetlacz

Jest to bardzo delikatny puder rozświetlacz , który można użyć jako wykończenie makijażu do rozświetlenia twarzy, może do delikatnego skorygowania skóry niektórych partii twarzy . Łatwo nim operować ponieważ jest lekki i delikatny więc nie zostawia smug na twarzy tylko ją rozświetla. Jednak z uwagi na tę delikatność trzeba go nałożyć więcej. Ładne pudełko i zapach. Jedna z Pań napisała w swoim komentarzu, że nakładając puder na jasną cerę wyglądała jakby wyszła z solarium i była zaróżowiona. Jako posiadaczka jasnej cery nie potwierdzam tego. Nawet przy użyciu koloru 2 Clair nie jest możliwe zmienić tym pudrem kolor skóry. U mnie puder lepiej sprawdza się w pochmurne dni gdy nie świeci słońce. W słoneczne dni używam coś o mniejszej zawartości brokatowych drobinek. Daję cztery gwiazdki ponieważ jest nieco za dużo brokatu który przy aplikacji na wyższe partie twarzy obsypuje się na niższe.

Coś cudownego

Mialam te kuleczki i na prawdę jestem zauroczona, w słoneczne dni jak najbardziej na plus, pięknie odbijają światło, rozświetlają twarz,
Pachną niesamowicie, dodatkowo bardzo dobre pudełeczko - bardzo solidne i super się prezentuje, uważam jednak że cena jest zbyt wygórowana, jest wiele producentów którzy robią pudry rozświetlające za niższą cenę.

Piękne perełki

Od kilku lat biłam się z myślami i zastanawiałam nad zakupem tych perełek, zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami zakupiłam kuleczki w promocji w jednej z internetowych perfumerii. Mam odcień 3 - moja cera jest w lekko oliwkowym odcieniu i chcialam puder który bedzie mi służył i latem i zima (zanzacze, że latem używam wysokich filtrów na twarz więc nie opalam buzi prawie wcale).
Walory estetyczne sa nie do podważenia, piękna szkatułeczka z mieniacymi się kuleczkami, raj dla oczu :D
Sam produkt jak dla mnie jest bez zapachowy, co jak dla mnie jest plusem chociaż lubie też lekko pachnace produkty. Niestety, gabeczka dołaczona do produktu wogóle mi nie leży, dlatego dokupiłam pędzel kabuki który sprawia się tutaj super. Skuszona opiniami o wygładzaniu rysów twarzy, nakładałam lekkie warstwy pudru na cała twarz i…. Oczywiscie nic nie zostało wygładzone :D ale twarz jest rzeczywiście jakby bardziej promienna. Kuleczki pozostawiaja lekki błysk na twarzy który dla mnie nie jest brokatowy i bardzo go lubie ale dla osób które wola matowe wykończenie nie bedzie odpowiedni. Puder można też fajnie nakładać na skronie czy używać do lekkiego konturowania jako rozświetlacz, efekt nie jest spektakularny ale delikatny - dla osób który taki lubia na plus.
Ogólnie jak dla mnie produkt jest ok, nie żałuje zakupu i z przyjemnościa sięgam to tej pięknej szkatułki, jeżeli chodzi o podobne produkty na rynku to faktycznie chyba nie ma lepszego ale przed zakupem należy mieć świadomość jaki jest to puder i nie oczekiwać cudów :D dodam jeszcze, że produkt jest MEGA wydajny!