Sally Hansen, Creme Hair Bleach For Face (Wybielacz do włosów na twarzy (nowa wersja))

Pojemność 28,3 g

Creme Hair Bleach For Face Aloe to nowa wersja produktu. Formuła Creme Hair Bleach szybko i delikatnie rozjaśnia ciemne włoski na twarzy, dopasowując je do koloru Twojej skóry. Preparat zostal wzbogacony w wyciąg z aloesu- jest to więc nowa ulepszona wersja produktu Creme Hair Bleach. Aoles łagodzi skórę i koi podrażnienia.
Zestaw zawiera: krem wybielający, aktywator, pojemniczek do mieszania, szpatułkę do nakładania oraz instrukcję.

rozjaśniacze
rozjaśniające

KWC

robi dokładnie to co w opisie. Ja mojego wąsika nie lubię depilować, bo po tym odrastaje mi ich więcej, jak to się stało z moim pozostałym owłosieniem.
Wybielacz dobrze użyty wybiela włoski na biało/przezroczysta i w zależności od słońca problem mam z głowy na 2-4 miesięcy!!

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 opakowania

Zdecydowanie jestem na tak

Kupiłam to, bo byłam ciekawa czy to wszystko prawda. Tym bardziej, że miałam ciemny wąsik co mnie krępowało :O Kupiłam Sally Hansen i po problemie. Wszystko ładnie, pięknie działa... tak jak opisywały dziewczyny niżej. Jednak 8minut tego nie trzymałam, bo włoski miałabym białe. 5 minut jest wystarczające ;)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

CUDO, MÓJ NOWY SKARB

Mam 16 lat, od bardzo dawna męczę się z wąsikiem. Mam ciemne włosy i jest on dość widoczny. Bardzo mi to przeszkadza. Boję się używać plastrów woskowych a o kosmetyczce nie ma co myśleć nawet. Tak więc po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych opinii na temat rozjaśniacza Sally Hansen zamówiłam go na allegro w cenie około 10 zł. Dzisiaj przyszedł, zrobiłam szybki test na środkowej stronie łokcia, po godzinie nic się nie działo. Nie czekałam 24h tylko zabrałam się za wąsik od razu. Bałam się podrażnień czy zaczerwień. Nic z tych rzeczy ! Po 7-8 min mój wąsik został całkowicie rozjaśniony i nie rzuca się już w oczy ! Ten produkt to strzał w 10 ! Na pewno będę po niego sięgać bardzo często !

Używam tego produktu od: Dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Fajna sprawa : )

Warto na początku dodać, że mam bardzo jasną karnację. I nigdy nie miałam problemów z "wąsikiem" ale po kuracji skrzypowitą nie tylko włosy na głowię się wzmocniły, ale także nas górną wargą... Nieznacznie, no ale jednak zaczęło mi to przeszkadzać.

Nie chciałam ich wyrywać, bo wiadomo - zaczęłyby odrastać grube i czarne...

Na allegro zamówiłam ten produkt i jestem bardzo zadowolona : ) - i tak poleciłabym go kupować bo wychodzi taniej niż w sklepie.

Troszkę piecze i buzia, zwłaszcza wrażliwa może być lekko zaczerwieniona więc ja wykonuje to zawsze wieczorem.

Nakładamy preparat na nasze włoski, czekamy 8 minut i gotowe. Dla ciemniejszej karnacji radziłabym skrócić ten czas do 5 minut bo włoski są naprawdę jasne, więc uważajcie :)

Ja taki zabieg wykonuję co 2 miesiące.

Instrukcja jest bardzo prosta:

Zestaw zawiera:
1. Aktywator -7g
2. Krem rozjaśniający- 28,3g
3. Szpatułka
4. Tackę do rozrabiania preparatu

Sposób użycia:
Powierzchnię, którą chcesz rozjaśnić, umyj mydłem i chłodną wodą, a następnie delikatnie osusz.
Przygotuj mieszankę rozjaśniacza: na tackę połóż 1/4 łyżeczki do herbaty aktywatora (jedna pełna szpatułka), 1/2 łyżeczki do herbaty (2 pełne szpatułki) rozjaśniacza w kremie. Dokładnie wymieszaj składniki.

1. Przy pomocy szpatułki nałóż mieszankę na powierzchnię, którą chcesz rozjasnić. Pokryj dokładnie wszystkie włoski.
2. Odczekaj 8 min., a następnie za pomocą szpatułki usuń mieszankę. Jeśli włosy nie są rozjaśnione całkowicie, zastosuj więcej mieszanki i odczekaj kolejne 5 minut.
3. Po zakończeniu rozjaśniania umyj twarz chłodną woda i osusz.
Umyj szpatułkę i tackę oraz je wysusz.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: pare razy

Uwielbiam!

Świetna alternatywa dla osób posiadających wąsik. Nie słyszałam dotychczas o innym specyfiku. Naprawde wybiela, jest wydajny i daje niewiarygodny efekt, na allegro bardzo przyjemna cena :)

super!

Działa jak należy :) po 8 minutach włoski są jaśniutkie i praktycznie niewidoczne, świetna alternatywa dla depilacji wąsika. No i na allegro można dorwać w dobrej cenie :)

TAK!

Rewelacyjny produkt. W miarę tani, a przy tym bardzo skuteczny.

Plusy:
+działa!
+łatwy i szybki w użyciu
+dość wydajny

Minusy:
-nie polecam jednak dla kogoś o ciemnej karnacji - może za bardzo wybielić włoski
-może podrażnić przy niestosowaniu się do zaleceń z ulotki ;)

Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: około 7

Żałuję, że tak późno go odkryłam.

Mam stosunkowo ciemną karnację i jest mi bliżej do małpy niż do człowieka (jak mawia moja mama), także całe moje ciało pokryte jest ciemnym meszkiem. Mam z tego powodu kompleksy odkąd skończyłam 6 lat, więc przez ładnych kilkanaście lat staram się tych włosów pozbyć za wszelką cenę.
Żałuję, że dopiero teraz odkryłam ten produkt, bo na pewno oszczędziłoby mi to miliona sesji z depilatorem, a włoski raz wyrwane przestają być mało szkodliwym meszkiem.

Do rzeczy:
- W opakowaniu znajdziemy poręczny kubełek do mieszania z miarkami, łatwo jest więc odmierzyć dokładnie tyle produktu ile się chce, bez sypania "na oko" np. 1/4 proponowanej dawki.
-w ulotce zalecane objętości części składowych, są zawyżone, w przypadku wybielania tylko wąsika dałabym 1/4 tego co zalecają, ja używam połowy na całe policzki i jeszcze mi zostaje.
-krem wybielający kończy się dwa razy szybciej niż aktywator, co jest sporym minusem.
-włosy wybielają się w 8-9 minut, do przezroczystości. Do tego stopnia, że zdejmując preparat szpatułką ze skóry, w niektórych miejscach miałam wrażenie że włosy są rozpuszczone jak przy kremie do depilacji.
-efekt wybielenia utrzymuje się przez 2 tygodnie, po tym czasie pojawiają się u mnie pojedyncze ciemniejsze włoski, jednak generalnie odczuwam potrzebę powtórzenia zabiegu po miesiącu.
-podczas wybielania skóra może trochę piec, w moim przypadku jest to delikatne mrowienie, przypominające działanie wody utlenionej. Zdaje się, że na podrażnienie skóry podczas zabiegu pomaga pre-conditioner który również wchodzi w skład opakowania, zastosowany przed wybielaniem.
-po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, dlatego lepiej robić go wieczorem, rano już nigdy nie ma śladu. Raz pokusiłam się o wybielanie za dnia i zaczerwienienie znikło w ciągu 3-4 godzin.
-zapach nie jest bardzo intensywny, na pewno mniej drażniący niż przy farbowaniu włosów, da się wytrzymać nawet w małej łazience.
-cena mogłaby być niższa jak na tak małą objętość.
-kiepska dostępność (ja kupuję na allegro)
-wydajność oczywiście zależy od powierzchni którą wybielamy, u mnie na policzki i linię od klatki piersiowej do pępka preparat starcza chyba na +/- 3 użycia.

Godny polecenia!

To nie żaden pic na wodę.Naprawdę rozjaśnia ciemne, niechciane włoski.Jest to dobry sposób na pozbycie się kompleksów związanych z niechcianym owłosieniem.Włoski co prawda potem na słońcu czy pod światło się świecą, ale odrobina pudru czy fluidu może temu zaradzić.No chyba lepsze to niż ciemne włoski.Także nie ma co się wahać czy zastanawiać tylko zacząć używać.To dobra alternatywa na depilację:golenie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Do polecenia!

Po produkt sięgnęłam znużona plasterkami woskowymi. Kosmetyk działa tak jak opisuje to producent ale do konkretów:

- przy nakładaniu rzeczywiście lepiej zmniejszyć sugerowane porcje (ja nakładam go w rejonach ust i połowa sugerowanej dawki w zupełności mi wystarczy)
- po dodaniu aktywatora i rozprowadzeniu „papki” rzeczywiście czuć dość mocny zapach ale dziwne gdyby go nie było biorąc pod uwagę silnie wybielające działanie kremu.
- po 8 min włoski są dosłownie wybielone, praktycznie niewidoczne (jestem brunetką i zachwycił mnie tak spektakularny efekt, włoski nawet nie to że zrudziały, po prostu zrobiły się przeźroczysto białe)
- efekt utrzymuje się dość długo

Skoro działa, czemu odejmuję pół gwiazdki?
- jak już słusznie zauważono, ciężko w terminie przydatności wykorzystać całe opakowanie
- aktywator i krem jak dla mnie zużywają się nierównomiernie. W efekcie już 2 razy zostałam z zapasem kremiku i brakiem aktywatora
- aktywator rzeczywiście po pewnym czasie zamienia się w grudki, chociaż przyznaję nie wpływa to na jego efektywność, jest po prostu bardziej uciążliwe przy dawkowaniu produktu

No i… mam niestety wrażenie że ostatnio krem przestał działać… rozjaśnia ale efekt nie jest już taki silny jak na początku. Być może włoski się już do niego przyzwyczaiły.. dlatego też na moment muszę wrócić do plasterków woskowych. Po Sally jednak na pewno jeszcze sięgnę.

super!

1. trzeba przygotować dużo mniej tej mieszanki niż radzą w instrukcji, bo i tak sporo zostaje :) ja przedtem przygotowałam połowę "porcji", a dzisiaj zmniejszyłam proporcje o 5 razy w stosunku do tych zalecanych, a i tak musiałam część wyrzucić ;) sam proces przygotowania kremu wybielającego jest bardzo łatwy, chociaż na początku jak się go czyta może się wydawać skomplikowany :) ale na pewno nie jest to żadna zaawansowana alchemiczna zabawa :)
\\n2. podczas rozjaśniania w innych miejscach raczej niewiele czułam, natomiast podczas rozjaśniania wąsika lekkie pieczenie, coś jak drętwienie górnej wargi :) raczej śmieszne uczucie, jakby biegały po mnie takie mróweczki:) w każdym razie nie jest to jakiś straszny ból, raczej tylko głupie uczucie :) może to też zależeć od wrażliwości skóry.
\\n3. skóra po rozjaśnianiu faktycznie przez krótki czas jest troszkę jaśniejsza, ale nie ma się co przerażać, nie zostaje tak na stałe :) nie wiem natomiast, jak byłoby z opaloną skórą... bo twarz mam praktycznie wcale nieopaloną, więc ciężko mi cokolwiek zawyrokować :)
\\n4. jeśli chodzi o to , ile utrzymuje się efekt - około dwóch, trzech tygodni. nie wiem jak często trzeba powtarzać zabieg, jeśli usuwało się wcześniej wąsik woskiem. pewnie zależy od tego, jak szybko komu odrastają włoski. ale jeśli ktoś przedtem nic z nim nie robił, to ma luz:)
\\n5. no nie ma się co czarować, że te włoski magicznie znikają :) nie znikają, ale są jasne i trzeba się lepiej przyjrzeć, żeby je zauważyć :) na pewno takie jaśniutkie włoski wyglądają dużo lepiej niż szarawe, jak to miałam przedtem. to nie tylko moja opinia, mam też bardzo obiektywną koleżankę, która potrafi szczerze ocenić różne kwestie... i ona też mi powiedziała, że teraz praktycznie nic nie widać i wygląda to bardzo dobrze ;) więc to nie tylko moje subiektywne odczucie.
\\n
\\nPODSUMOWUJĄC: aż dziwię się, że ten kosmetyk jest tak trudno kupić w Polsce.
\\n
\\nmam nadzieję, że nie zapeszę i dalej będzie się tak sprawował :)
\\n
\\ndziewczyny, mam do Was tylko pytanie - czy po kilku użyciach nie miałyście wrażenia, że te włoski robią się wręcz zbyt jasne...?

Jak na razie nie znalazłam nic lepszego na moje włoski.

Plusy:
- bardzo dobrze rozjaśnia
- włoski stają się prawie przezroczyste
- wydajny
- łatwo się go stosuje

Minusy:
- trudno dostępny
- czasem piecze
- aktywator ma skłonności do zbrylania

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa