Sylveco, Tonik do twarzy `Hibiskus`

Sylveco, Tonik do twarzy `Hibiskus`

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Hypoalergiczny, delikatny tonik do twarzy Sylveco z ekstraktami hibiskusa i aloesu o działaniu ochronnym, rewitalizującym i wzmacniającym, przeznaczony do każdego rodzaju cery. Dzięki dużej zawartości składników nawilżających, skutecznie zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci, zapewniając jej odpowiedni poziom nawodnienia. Tonik do twarzy hibiskusowy Sylveco o lekkiej żelowej formule odświeża i zmiękcza, łagodzi podrażnienia. Uzupełnia demakijaż, może być stosowany wielokrotnie w ciągu dnia na twarz, szyję i dekolt. Pozostawia skórę wyraźnie czystą i promienną, przygotowując ją do dalszych etapów pielęgnacji. Przebadany dermatologicznie. Bezzapachowy.

tonizowanie twarzy
normalna
nawilżające, oczyszczające, odświeżające
bezzapachowa, hipoalergiczna
płyn

Bardzo polecam ten tonik

Bardzo serdecznie polecam ten tonik osobom z problematyczną cerą! Mam już drugą butelkę i produkt ten pozwala się mojej skórze "wyciszyć".
Tonik nie wysusza skory, zostawia ją miłą i przyjemną. Jest bardzo wydajny i ładnie pachnie,

Zamiennik dla EcoLab

Już od długiego czasu szukałam produktu, który był by zamiennikiem dla EcoLab. I znalazłam! Ten tonik jest dla mnie identyczny. A to, że produkuje go Sylveco, które jest firmą polską tylko dodatkowo mnie cieszy.
Produkt ten świetnie nawilża skórę. Szybko się wchłania i nie koliduje z później nałożonymi produktami. Przyjemna żelowa konsystencja jest wydajna i przyjemna w aplikacji.
Jest to jeden z nielicznych produktów tego typu, po którym faktycznie widzę różnicę w nawilżeniu i jakości skóry.

Polubiłam

Dla mnie jest to idealny tonik na okres jesienno-zimowy. Koi skórę po oczyszczeniu, delikatnie nawilża i przygotowuje ją do dalszych etapów pielęgnacji. Dla mnie konsystencja nie jest minusem, mogę go na spokojnie aplikować dłońmi, bez konieczności używania wacików. Zapach ma bardzo przyjemny, lekko ziołowy. Zużyłam kilka opakowań i bardzo chętnie do niego wracam.

Bardzo dobry tonik <3

Zakupiony w drogerii Natura, w wersji bez pompki.

Opakowanie to przyciemniana buteleczka o sporej pojemności, szata graficzna jest przyjemna dla oka.

Zapach jest specyficzny, nie przypomina mi zapachu hibiskusa osobiście, ale nie drażni i nie jest uciążliwy.

Konsystencja produktu jest nieprzeciętna jak na tonik, bliżej jej do olejku bądź żelu. Strasznie się zdziwiłam jak wylewając sobie na dłonie troszeczkę produktu zobaczyłam gęstą ciecz a nie wodnisty tonik.

Moim zdaniem skóra po użyciu tego produktu owszem jest odświeżona ale coś jej brakuje, tonik użyty jako uzupełnienie demakijażu sprawdza się świetnie, dopóki nie spotka się z okiem bo wtedy to bywa różnie...

Korzystałam z tego toniku chyba w każdy sposób możliwy... Po prostu jakoś długo na półce leżał, a używałam go jako tonik wieczorem codziennie i co jakiś czas rano, a w pewnym momencie go odstawiłam, bo coś mi nie grało z nim. Serduszko mi zaczęło krwawić kiedy widziałam że on leży na tej półce i leży, więc wymyślałam kreatywne możliwości użytku, na początku jako wcierka do skóry głowy - efekt nawet fajny, lekkie nawilżenie. Później przelałam trochę tego toniku do pojemniczka z atomizerem i zalałam wodą, i zaczęłam używać tej mieszanki do rozczesywania moich włosów - działało bosko, moje ulubione połączenie, później tej mieszanki używałam jako podkład pod olej, też dobrze się sprawdzał.

Po tych kreatywnych pomysłach i mogę stwierdzić że ten tonik jest wyjątkowo wydajny - przeciętny tonik przy mnie wykańcza się w miesiąc, a ten trochę posłużył do twarzy i trochę posłużył przy włosach.

Ciekawy kosmetyk

Ciekawy produkt. Ma lekko żelową konsystencję. Moim zdaniem korzystanie z niego przy użyciu wacika jest nieekonomiczne i to zwyczajna strata tak fajnego kosmetyku. Ja stosuję go po myciu twarzy jak serum i tonik w jednym. Wylewam go sobie na dłoń i wklepuję. W tej formie sprawdza się znakomicie. Produkt z cudownym składem i działaniem. Skóra po nim jest gładka i nawilżona. Polecam :-)

Ciekawy

Świetny tonik, ma ciekawą, śliską konsystencję. Lubie stosować go na płatek, chociaż wtedy zużywa się go zdecydowanie więcej niż zwykłego wodnistego toniku, co za tym idzie - nie jest wydajny. Lepiej nakładać go bezpośrednio na twarz, lub przelać do butelki z atomizerem. Dobrze wygładza, łagodzi i nawilża. Ładny, delikatny zapach, ładny kolor, buteleczka mała i wygodna, chociaż mogłaby być ciut większa :)

Lubię

Przyjemny zapach, lekko gęsta konsystencja (przynajmniej w partii, z której trafiłam swoją butelkę). Dobre działanie - miękka, nawilżona skóra. W sam raz jako produkt przygotowujący skórę do reszty pielęgnacji :) Jedyny minus to opakowanie, bo preferuję szkło.

Całkiem dobry tonik

Po raz kolejny marka Sylveco zaskoczyła mnie niebanalnym kolorem produktu i dość oryginalną formułą. Tonik ma krótki, prosty skład. Kolor zaskakująco ciemny, przypominający kolor herbaty. Konsystencja nie do końca wodnista, trochę gęsta, ale bez problemu, szybko się wchłania. U mnie nie powoduje podrażnień, skóra jest gotowa do następnego etapu pielęgnacji. Wygładza i delikatnie napina skórę. Zapach nikły, delikatnie ziołowo roślinny. Podsumowując - ciekawy produkt, wart przetestowania.

Czy to jest klej...?

Po raz pierwszy mam tego typu tonik, a używam ich codziennie od lat. Mam tu na myśli jego specyficzną konsystencję - jak na tonik jest gęsty, jakby lekko żelowy.
Ma czerwonobrunatny kolor, który brudzi umywalkę - jeśli na nią kapnie, a to się zdarza, bo przez tą konsystencję nie wnika w płatek kosmetyczny zbyt szybko, tylko początkowo z niego spływa.

Po przetarciu nim skóry początkowo daje przyjemne wrażenie nawilżenia, ale już po chwili zastyga, tworząc coś w rodzaju cieniutkiej, niewidocznej folii; kojarzy mi się to z maseczkami o formule peel-off, tylko tu ta warstewka jest oczywiście cieńsza. I co najgorsze - w tym momencie pojawia się ściągnięcie skóry i lepkość; efekt nawilżenia praktycznie znika.

Zapach toniku jest dla mnie nieprzyjemny, kojarzy się z lekarstwem.

Krótki skład , który daje ukojenie na długi czas

Toników nie zawsze używam, bo trudno mi dobrać odpowiedni. Moja cera często po nich pogarsza swój stan. Ale nie tym razem. Tonik Sylveco ma naprawdę krótki dobry skład, który doceniła moja mieszana cera z tendencją do niedoskonałości i czasami podrażnień.
Na mam wersję w plastikowej, prostej butelce. Wygodna , mąka , poręczna, plastik dość gruby. Sam tonik ma ciemną barwę , trochę jakby czerwoną, pomarańczowa i ma konsystencje otulająca- jakby właśnie żel z aloesu. Moja cera uwielbia to otulanie i ukojenie , jakie daje ten tonik. Bardzo przyjemne uczucie, skóra staje się miękka, ukojona, spokojniejsza. Uwielbiam go. Używam po pełnym oczyszczeniu, przed nałożeniem kremu. Wzmacnia skórę, pielęgnuje i nawilża. Zapach - bardzo delikatny, dla mnie to formuła niemal pozbawiona zapachu. Całkiem wydajny. Ale po użyciu wymaga użycia kremu , ponieważ inaczej sam sprawi, że do cery przyczepia się wszelki kurz. Polecam, dla mnie to jeden z najlepszych tonikow jakie używałam. Brawo za krótki skład.

Gdzie to nawilżenie ?

Lubię tą markę, więc skusiłam się i na tonik hibiskusowy, który nadaje się podobno do każdego rodzaju cery.
Producent wspomina o nawilżeniu skóry, a to jest jedna z tych rzeczy, na które liczę kupując tego typu produkt.
Niestety ja tego tu nie widzę, wręcz mam wrażenie ściągnięcia na skórze.
Słabo.

Miłe zaskoczenie

Tonik znajduje się w ciemnej, ale lekko przezroczystej butelce z zamknięciem na klik. Na opakowaniu jest bardzo dokładny wyczerpujący opis produktu, a etykieta ma ładną szatę graficzną.
Lekko żelowa konsystencja toniku nieco mnie zadziwiła. Na początku próbowałam aplikować tonik wacikiem, ale miałam wrażenie, że za dużo wsiąka w wacik i po prostu się marnuje. Spróbowałam więc wklepywać go palcami i ten sposób naprawdę dobrze się sprawdził.
Tonik jest bardzo łagodny dla skóry, nie podrażnia, łagodzi zaczerwienienia. Tonik szybko się wchłania, ale po jego aplikacji warto odczekać kilka minut, gdyż dopiero po tym czasie wyczuwalna jest gładkość skóry (niczym jedwab!) oraz uczucie odświeżenia i nawilżenia. Daje skórze bardzo przyjemne ukojenie :)
Polecam!