No7, Beautiful Skin, Hot Cloth Cleanser (Preparat oczyszczający do twarzy)

No7, Beautiful Skin, Hot Cloth Cleanser (Preparat oczyszczający do twarzy)

Innowacyjny preparat oczyszczający, stworzony by podczas oczyszczania zapewnić cerze jej idealne odżywienie, dla osiągnięcia zdrowego wyglądu, kolorytu i wewnętrznego blasku.
Kombinacja bogatego kremu oczyszczającego i delikatnie złuszczającej ściereczki muślinowej pozwala na skuteczne ale nieinwazyjne usunięcie martwych komórek naskórka oraz codziennych zanieczyszczeń, przy jednoczesnym pobudzeniu cyrkulacji. Pozostawia skórę głęboko oczyszczoną, odżywioną i promienną.

oczyszczające
z pompką, w butelce
pianka
oczyszczanie twarzy

Jeden z lepszych

Świetna kremowa konsystencja, bardzo delikatny dla skóry, a jednocześnie dobrze zmywa makijaż, nie wysuszając, ani jej nie podrażniając. Cera po jego użyciu wygląda na ładnie nawilżoną.
Bardzo wydajny, i bardzo duży plus za dołączoną muślinową ściereczkę, dzięki której mamy pewność, że zmyłyśmy wszystkie pozostałości makijażu (białej ściereczki nie oszukasz) w dodatku jest to fajny sposób aby poczuć się jak w spa.
Zapach delikatny i przyjemny.
Cena też na plus, często są jakieś promocję na tę markę. Ja zazwyczaj kupowałam na święta ogromny zestaw kosmetyków tej marki za około 35f i właśnie był tam dołączony ten preparat.

REWELACJA!!! ŻEGNAJ LIZ EARLE!

Dzięki uprzejmości przyjaciółki z Manchesteru właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką trzeciego opakowania tego produktu. Po zużyciu dwóch poprzednich jestem zachwycona, wcześniej używałam cleansera z Liz Earle, ale moim zdaniem mimo że produkt jest świetny ma bardzo zawyżoną cenę, ten zaś jest duuużo tańszy, a właściwościami absolutnie LE nie ustępuje – wow! Ale do rzeczy:
- konsystencja: gęsty krem, świetnie się aplikuje na twarz, nie spływa, masaż skóry przy jego użyciu jest mega przyjemny, czuję się jak przy zabiegach w spa, mmm... :)
- zapach: przyjemny, nienachalny, coś między delikatnym aptecznym a “dzieciowym”; nie powala, ale jest na plus
- opakowanie: walory estetyczne - proste, ale eleganckie, świetnie prezentuje się na łazienkowej półce, niby drobizag, ale wiadomo – my kobiety zwracamy uwagę na takie detale ;) walory użytkowe – SUPER! Pompka typu vacuum (tak to sie nazywa?? chodzi mi o taką, która zbiera produkt od dna aż do samego końca); widzimy doskonale ile produktu zostało oraz nie marnuje się ani ml!
- ściereczka: do opakowania dołączona jest szmatka muślinowa, sparawadza się bdb, super ściera, dobrze się pierze
- wydajność: przy codziennym stosowaniu produkt wystarczał mi na ok. 5-6 miesięcy, nie miałam chyba jeszcze tak wydajnego preparatu do oczyszczania
- i najważniejsze – właściwości: ten produkt jest MEGA! Mega delikatny, mega skutecznie usuwa makijaż twarzy (używam codziennie bazy, podkładu i pudru plus oczywiście róż i bronzer, oczy zmywam wcześniej płynem micelarnym, ale no7 doskonale usuwa ewentualne resztki); twarz po zmyciu makijażu daje uczucie super czystości i świeżosci, przy tym w ogóle nie jest ściągnięta, a mam cerę bardzo suchą i inne produkty do oczyszczania z użyciem wody w ogóle nie wchodzą w grę, powodują na mojej twarzy efekt papieru ściernego – widzę same suche skórki :( tylko no7 i LE dają radę, czasem mam nawet wrażenie, że mogłabym obejść się bez kremu, ale nie będę ryzykować ;)
PORÓWNANIE DO LIZ EARLE:
- opakowanie: LE tubka – no7 pompka
- relacja cena-pojemność: LE ok. 26£/200ml (dostępne są też mniejsze wersje, ale wtedy wychodzi jeszcze drożej), no7 ok. 10£/200ml
- użytkowanie: oba produkty sprawdzają się doskonale, świetnie oczyszczają, świetnie delikatnie złuszczają martwy naskórek, no7 jest zdecydowanie bardziej wydajny, LE ma fajniejszą szmatkę (ale tylko jeśli chodzi o wygląd, działanie jest takie samo)
- obietnice producenta: oba produkty spełniają obietnice w 100%
- dostępność w Polsce: tu niestety z obydwoma jest problem, LE można jeszcze często dostać na allegro, no7 chyba tylko na Wyspach
- ocena ogólna: LE 8/10 – produkt jest świetny, ale z tą ceną przesadzili; no7 bezapelacyjnie 10/10 :)
PODSUMOWANIE:
Dla mnie ten kosmetyk to KWC, moja skóra nie odczuwa żadnej różnicy między tym preparatem a odpowiednikiem z Liz Earle, mój portfel natomiast odczuwa kolosalną, zwłaszcza że LE starczało mi na 3-4 miesiące, a no7 na 5-6. Jedyny problem to dostępność, ale zawsze można uśmiechnąć się do znajomych z Wysp, przesyłka do Polski kosztuje chyba 4£ więc nie ma tragedii. SERDECZNIE POLECAM!