CaronLab, Bump Eraiser, Medi Paste (Krem do stosowania po depilacji)

CaronLab, Bump Eraiser, Medi Paste (Krem do stosowania po depilacji)

Wysoko skoncentrowany krem do stosowania miejscowego: eliminuje wrastające włosy, guzki po
goleniu, zapalenie okołomieszkowe oraz pryszcze. Zmniejsza zaczerwienienia i obrzęk oraz zapobiega infekcji. Naukowa formuła, z kwasem salicylowym, olejkiem z drzewa herbacianego, triklosanem oraz
witaminą A, pozwala pozbyć się zakażenia nie powodując uszkodzenia skóry. Dla szybszych efektów po użyciu kremu naklej plaster na podrażnione miejsce. Do wszystkich części ciała.

w tubie
wrażliwa
kremy i balsamy po depilacji
łagodzące, nawilżające, opóźniające odrost włosków, regenerujące

Zdecydowanie polecam!

Stosowałam już różne specyfiki (bez wiekszych rezultatow) i praktycznie pogodzilam sie z tym ze nic nie jest w stanie mi pomoc :/Wreszcie jakies 3 miesiace temu za sprawa kolezanki z pracy wpadl mi w rece ten produkt. Po kilku dniach stosowania punktowego zauwazylam widoczna poprawe! Jestem w 100 % zadowolona i juz wiem ze niepredko rozstane sie z tym cudownym specyfikiem :) Krem nie tylko pomaga na wrastajace wloski, ale rowniez swietnie radzi sobie z powazniejszymi stanami zapalnymi (ktore niestety nie sa mi obce). Opakowanie jest niewielkie ale produkt jest wydajny i starcza na dlugo. Zapach-neutralny. Zdecydowanie polecam wszystkim walczacym z problemem wrastajacych wloskow! :)