Lavertu, Terre de Soleil (Puder brązujący `Ziemia słoneczna`)

Lavertu, Terre de Soleil (Puder brązujący `Ziemia słoneczna`)

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria
Marka

Naturalny puder brązujący Lavertu Terre de Soleil `Ziemia słoneczna`:
- nadaje piękny kolor i pielęgnuje cerę,
- tuszuje niedoskonałości cery, pozwala uzyskać jednolity słoneczny odcień,
- zapewnia lekkość i naturalność makijażu,
- nie obciąża skóry, nie zatyka porów,
- utrzymuje się bez zarzutu przez cały dzień,
- nie tworzy plam i smug,
- uwydatnia biel białek oczu i zębów/
Do `Ziemi słonecznej` Lavertu poleca się stosowanie pędzla kabuki - technika nakładania jak przy pudrze mineralnym. Do pudru dołaczony jest mały pędzelek a sama `Ziemia słoneczna` dostępna jest w 3 odcieniach.

prasowane, wypiekane
Efekt
matowe

ideał :)

Na puder brązujący firmy Lavertu natrafiłam przypadkiem, podczas targów kosmetycznych. Zniechęcona wieloma wypróbowanymi pudrami różnych marek, szukałam czegoś co ładnie rozświetli moją cerę i nie będzie jej zapychać. Ostatnim dobrym pudrem, który spełniał powyższe wymagania był sypki Luminelle, w tej chwili wycofany już z produkcji. Na targach trafiłam na kosmetyczkę reklamującą Ziemię Słoneczną. Nic nie powiedziała, tylko zaproponowała, że mnie umaluje aby wtedy zobaczyć efekt. Zgodziłam się i usiadłam potulnie na krześle. Zdziwił mnie sposób nakładania tego bronzera, ponieważ kosmetyczka zaczęła od polików i masowała resztę twarzy wielkim pędzlem. Spojrzałam po chwili w lustro i byłam zachwycona. Połowa umalowanej twarzy wyglądała pięknie! Zdrowo i na lekko opaloną. Następnego dnia kupiłam bronzer i zamówiłam do niego specjalny duży pędzel też tej samej firmy, bo tylko taki duet sprawia, że twarz wygląda tak pięknie. Zauważyłam również że po tygodniu stosowania skóra na twarzy jakby się wygładziła. Produkt ma wystarczyć podobno na rok, ja na razie używam od ponad miesiąca i faktycznie widać jeszcze wzorek na pudrze :). Dużo też zależy od doboru koloru. Ja np. mam bladą cerę, ale kosmetyczka wybrała dla mnie kolorek nr 02. Cóż mogę więcej dodać, może tylko to, że odkąd używam tego bronzera, to zrezygnowałam z podkładów. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Mój typ !

Dla mnie póki co - nr 1
Kolorystyka odpowiada, dobrze się komponuje ze skórą i nie jest ciężki.
Komfortowe opakowanie z lusterkiem i pędzelkiem.
Można go stosować zarówno na podkład jak i bez.
Nadaje bardzo ładny naturalny kolor :) nie ma efektu maski.

Ilość zużytych opakowań: 6szt

najlepszy puder

Nie miałam dużego doświadczenia z pudrami, bo na mojej jasnej cerze każdy wydawał mi się za mocny. Poza tym raczej nie mam czego ukrywać, ostatnio pojawiły się zmarszczki ; > ale nigdy nie miałam innych niedoskonałości więc długo żyłam w ogóle bez pudru.

Dopiero ziemia słoneczna wpłynęła na zmianę mojej decyzji : )

Na początk miałam trudności z nałożeniem, nie mogłam się przyzywczaić do naturalnego efektu. Kosmetyku prawie nie widać a jednak koloryt znacznei się poprawia. Wyglądam zawsze zdrowo, świeżo, wypoczęta. Nie zapycha porów. Nie czuję go na twarzy. Nie spływa. Ma przyjemy, lekko biszkoptowy zapach. Bardzo przyjemna jest też myśl, że nie zawiera nadmiaru chemikaliów. Czasami zdarza mi się niestety zasnąć bez demakijażu ale nie czuję się z tym tak bardzo źle odkąd mam na sobie właśnie ten puder.

Nie daję 5 gwiazdek bo efekt jest bardzo naturalny ale nie doskonały. Nie widać znacznej zmiany koloru. Myślę, że to wina mojej cery, bardzo bladej. Dlatego szukam jeszcze brązującego podkładu lub kremu. Ale i tak jestem bardzo zadowolona, bo przede wszystkim jest zdrowo i naturalnie!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno i nie widać na razie żadnych śladów zużycia!

rozczarowanie

produkt kupiłam ze względu na zachwyt kilku znajomych. niestety okazało się, że zupełnie mi nie podpasował. mam odcień 02, wydaje się być pomarańczowy (po nałożeniu jeszcze bardziej ciemnieje), tworzy plamy, zapycha pory. niestety bardzo się rozczarowałam. produkt używam od czasu do czasu, bardziej na zasadzie "skoro już kupiłam to użyję, może jednak", ale za każdym razem efekt mi nie odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

KOCHAM...kocham..!

Wart swojej ceny !
Odkrycie najlepszego kosmetyku jaki do tej pory miałam a było ich sporo :-)
Miałam do czynienia z wieloma pudrami brązującymi, ale ziemia słoneczna Lavertu po prostu powaliła mnie na kolana.
Po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji na wizażu postanowiłam zakupić te cacko :-)
Ciężko mi było wybrać kolor postawiłam na 02.
Mam jasną cerę ale jednak latem opaloną i ten kolor super się sprawdza.Fantastyczny zapach.Super tuszuje niedoskonałości ,matowi i pozostawia to coś co nie posiada żaden inny puder.
Możliwość manipulowania kolorem pozwala pięknie modelować twarz.Po 3-tyg stosowania skóra wydaje się bardziej gładka.Podstawą jest dobry większy pędzel.
Puder rozprowadzać kolistymi ruchami .Efekt jest tak spektakularny, że aż trudno opisać - trzeba wypróbować na własnej skórze.
Jestem tak zachwycona tym cudem że postanowiłam zakupić 03 na zimę.Jednak obawiałam się że 02 będzie za ciemna.Jestem bardzo zadowolona ten kolor jest odpowiedni dla każdej cery nie tylko jasnej karnacji.Położyłam go na całą twarz myślę iż podkład nie jest potrzebny.Jedna warstwa jest naturalna a druga to już śliczna opalenizna.Natomiast 02 modeluje policzki.
W jakiś tajemniczy sposób wchłania się w skórę, nie widać go na twarzy, zostaje tylko piękna zdrowa naturalna opalenizna, po prostu rewelacja.
Moja twarz wygląda bardzo promiennie, młodo,buzia aż tryska świeżością.
Jest fantastyczny, spełnia idealnie swoją rolę.
Ten zestaw spisuje się na 6.
LAVERTU jest bardzo wydajny jak już wspomniałam 02 ma od 3-tyg i nie widać śladu ubytku.
Moja przyjaciółka i siostra były zachwycone efektem i już są szczęśliwymi posiadaczkami tego cuda także nr 02.
Wielka szkoda, że dopiero teraz go kupiłam, bo wydawałam majątek na pudry.
To najlepszy kosmetyk na świecie i nie zmienię go na żaden inny.
Bardzo polecam jeśli zdecydujecie się na zakup jak ja nie rozstaniecie się z tym cudeńkiem nigdy.Dała bym za ten produkt więcej gwiazdek,bo to nr 1 w makijażu każdej kobiety.Używam tego produktu od: 3tygIlość zużytych opakowań: W trakcie użytkowania 2 kolorów 02 i 03.

-Po dłuższym stosowaniu zostaje przy nr 03 zakupiłam już
kolejne opakowanie.

kremowy, świetny zapach na pewno długo zostanie ze mną :)

Długo szukałam dobrego bronzera, ten okazał się strzałem w 10! Poleciła mi go znajoma, która używała go od ponad roku. W mojej kosmetyczce znajduje się wiele kosmetyków profesjonalnych, również ten należy do nich i na pewno zostanie ze mną na długo. Jego podstawowe zalety to delikatny efekt, który można w miarę potrzeb świetnie dozować. Ma nieziemski zapach. Posiadam odcień 03, jest to kolor najjaśniejszy z tej serii jednak nie mylić z jasny, (bo z tym nie ma nic wspolnego).

Najkochańszy, Najlepszy, Naj...

Jest to mój kosmetyk numer 1, jesli mialabym wybrac jeden kosmetyk w mojej kosmetyczce to bylo by to Lavertu, używam kolorku 2 który robi z mojej buźki cuda :-). jest przede wszystkim:
-Bardzo wydajny
-Bardzo naturalny
-efekt naturalnej opalonej skóry

To kosmetyk, którgo używam od lat i nigdy chyba z niego nie zrezygnuje- uzależnia :-)

KOCHAM KOCHAM KOCHAM :-)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: około 4

łeeee.......

Kolejne rozczarowanie bronzerem. Nie będę się rozwodzić na nim. Wypunktuję:

1) twardy, ciężko nałożyć
2) łatwo przesadzić: robimy druga warstwę i jest za mało, dokładamy delikatnie następną i jest cegła
3)parafina w składzie - no to już szczyt wszystkiego. Tak naprawdę nic nie zmywa takich rzeczy oprócz benzyny ekstrakcyjnej.
4) po ok dwóch tygodniach na policzkach pojawiły się krostki

Za tę cenę można mieć kilka bardzo dobrej jakości bronzerów. Na pewno więcej nie kupię.

C U D O

Jestem posiadaczka tego cudeńka od tygodnia i zastanawiam się jak mogło go braować w mojej kosmetyczce??Mam odcień 03 najjaśniejszy wahalam się między jaśniejszym a średnim i dobrze wybrałam bo średni byłby za ciemny(o2 wypróbowany-majowy prezent dla Mamy:)).Ale przejdźmy do oceny która polega na samych plusach :D :

*dobrze sie rozprowadza choć jeśli chcemy rozprowadzic go na podkład to trzeba odczekać dość dłuższą chwilkę dlatego ja nakładam troszke pudru sypkiego i na to Laveru
*cudny zapach który czuć na prawdę baardzo długo
*skóra wygląda na promienną,świeżą,nie zmęczoną,rozświetloną
*regulowanie odcienia-mimo,że posiadam najjaśniejszy z każdą jedną nakładana warstwą buzia staje się ciemniejsza
*puder potrzebuje trochę czasu na,że tak napiszę "dojście" jak juz ktoś wspomniał nie nakładać od razu wielu warstw bo kolor dojżewa jakąś chwilkę

Dla mnie bomba uwielbiam takie zakupy z których jestem zadowolona i widzę,że produkt jest wart swojej ceny a z tego co widzę to będzie wydajny i to bardzo :D

Jedwab

Mam najjaśniejszy odcień, idealnie nadający się do modelowania twarzy, nie dający efekty "zjarania" słońcem. Pięknie pachnie, idealnie rozprowadza się nawet tym małym pędzelkiem dołączonym do opakowania. Zawartość naturalnych składników sprawia, że nie zatyka porów, a skóra wygląda młodzieńczo, świeżo i zdrowo. Nie daje efektu tapety, jedwabiście naturalny. Gładka cera bez podrażnień i skaz. Minimalnie większy pędzelek mógłby być dołączony do zestawu. Pudełko przyjemne z lusterkiem.
Bardzo wydajny, zapiekany co powoduje , że się nie sypie i kruszy.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

niezastąpiony!

Rewelacyjny i niezastąpiony! Przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny. Używam go codziennie od ponad roku i mam jeszcze 1/3 opakowania! Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością nakładanego kosmetyku, ale szybko można się tego nauczyć. Nie jest kryjący więc stosuję go na podkład. Natomiast latem przy wypadach nad wodę nakładam go po zastosowaniu kremu do twarzy i też świetnie się sprawdza - cera naprawdę wygląda na muśniętą słońcem.

Mam tylko takie głupie szczęście do kosmetyków, że jak mi się jakiś spodoba to niedługo potem wycofują go ze sprzedaży. Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie.

kwc !

najlepszy kosmetyczny zakup w moim zyciu !
puder jest suuuuuper !
dlugo sie utrzymuje, sliczny efekt- trwaly jednolity makijaz, buzia wyglada na zdrowa. mozna go uzywac przez caly rok, swietnie sprawuje sie latem! nie trudno jest sie nim umalowac.
cudownie pachnie, jesty mega wydajny !
wygrywa z wszystkimi podkładami jakimi miałam. nie mam problemowej cery, wiec mi wystarcza tylko ten puder, ewentualnie czasami uzywam korektora pod oczy.
KWC !!!

Używam tego produktu od: 2 LATA
Ilość zużytych opakowań: 1,5 ;)