Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Tonik zwężający pory na dzień / na noc

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Tonizująco - uzupełniający preparat do demakijażu i oczyszczania skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco - łagodzący glukonian cynku,
- złuszczający kwas migdałowy,
- nawilżający kwas laktobionowy,
- łagodząca prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra:
- łagodnie oczyszcza i usuwa pozostałości makijażu,
- działa ściągająco na rozszerzone pory skóry,
- zawiera organiczne kwasy o działaniu mikrozłuszczającym,
- wspomaga łagodzenie zmian trądzikowych.,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych

tonizowanie twarzy
trądzikowa, tłusta
łagodzące, antybakteryjne, nawilżające, oczyszczające
w butelce, w sprayu
płyn

Ziaja tonik liście manuka

Tonik Ziaja z liśćmi manuka to produkt naprawdę godny polecenia. Sprawdza się zarówno przy pielęgnacji rannej jak i wieczornej. Skutecznie oczyszcza zapchane pory zmniejsza ich widoczność. Cera jest widocznie oczyszczona, pełna blasku ukojona. Nie wysusza cery nie napina jej a wprost przeciwnie łagodzi i daje poczucie ulgi .Nadaje się pod makijaż. Był sprawdzany również na cerze wrażliwej i świetnie się sprawdził. Jest w poręcznej butelce z atomizerem co ułatwia dozowanie. Tonik jest bardzo wydajny ładnie pachnie co sprawia że jest jeszcze bardziej przyjemny w użyciu. Starcza na długo, A do tego jest w bardzo przystępnej cenie. Dostępny w różnych drogeriach oraz w sklepach firmowych Ziaja. Ja złożyłam już kilka opakowań i w przyszłości na pewno zakupię ponownie. Polecam serdecznie

Świetny jest

Tonik został zamknięty w butelce o pojemności 200 ml, zawiera atomizer w formie psikacza. Atomizer działa bez zarzutów dając subtelną, delikatną mgiełkę, która otula sobą skórę twarzy. Kosmetyk bardzo przyjemnie i nadzwyczaj delikatnie pachnie, do tego szybko się ulatnia zapach. Produkt cudownie się wchłaniania, pozostawiając skórę gładką, delikatną oraz gotową do przyjęcia kolejnych porcji pielęgnacji. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam nie o tyle zmniejsze się porów co ich rozjaśnienie co daje złudny efekt zmniejszenia się ich - czyli produkt działa. Sama nie mam dużych porów ale widzę jak ładnie tonik mi je oczyszcza przez co również skóra twarzy wygląda dużo lepiej. Łatwo i wygodnie się go aplikuje.

Po co ten tonik?

Tak naprawdę wmawiałam sobie przez dłuższy czas, że jest mi potrzebny do codziennej pielęgnacji.

Czy on w ogóle coś robił? Hm... Nie czułam go nigdy na skórze, nie odświeżał, nie nawilżał, a wręcz wysuszał, nieprzyjemnie ściągał skórę, podrażniał oczy i przede wszystkim na pewno nie był antybakteryjny i nie wspomagał łagodzenia zmian trądzikowych, a wręcz często je potęgował, więc.... chyba tak, jednak coś tam robił, lecz niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

tonik ziaja

Jedyny tonik z ziaji, który testowałam. Jest poprawny, nie nawilża, oczyszcza trochę. Od toniku oczekuje nawilżenia a ten no niestety zbytnio tego nie robi, już lepiej dopłacić kilka złotych i kupić tonik nawilżający z bielendy.

Jest super

Tonik do twarzy super odświeża, pielęgnuje oraz chroni cere przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Twarz jest zdrowa, niedoskonałości sa ukryte nie powstają nowe. Na plus duzy za niską cenę.

Duży plus

Według producenta tonik ma za zadanie zwężać pory. Spektakularnych efektów w tym zakresie nie widzę jednak do tego toniku bardzo lubię wracać. Zużyłam już x opakowań. Jest tani, wydajny, skóra po nim jest miękka gładka i przygotowana do kolejnych etapów pielęgnacji. Polecam!

To już moje X opakowanie bardzo dobry tonik za niską cenę ???? uwielbiam go do porannej i wieczornej pielęgnacji . Dużo rzeczy mnie podrażnia i uczula,lecz on tego nie robi . Miłość od pierwszego psikniecia ❤️????

Tonik Ziaja liście manuka

Lubię używać toników ziaja i chętnie do nich wracam. Po użyciu skóra jest fajnie odświeżona, nawilżona, oczyszczona i posiada przyjemny ziołowy zapach. Producent podaje, że działa ściągająco na rozszerzone pory oraz wspomaga łagodzenie zmian trądzikowych - ja tego nie zauważyłam. Mimo to bardzo lubię wracać do niego, a szczególnie zachęca jego atrakcyjna cena.

Zwykły tonik

Przyjemny ziołowy zapach i daje uczucie odświeżenia i może przywrócić równowagę skórze po umyciu, ale nie zauważyłam zwężania porów, ani redukcji pryszczy. Ot zwykły tonik, który jest adekwatny do swojej ceny. Ogromnym walorem produktu jest opakowanie, a dokładniej atomizer, często wykręcam je i stosuje do aplikacji innych toników. Używam tego tonika na zmianę z innym, by dać skórze trochę odpoczynku i jako takie "wsparcie" się sprawdza, natomiast jako główny bohater nie dałby rady i mam wrażenie, że regularne i długoterminowe stosowanie wysusza skórę.

Spoko, bez większego szału, ale spoko

Tonik z Ziai lubię. Nie zauważyłam po nim jakiego spektakularnego działania, ale po prostu lubię do niego wracać. Lubię stonizowć sobie nim skórę przed wieczorna lub poranna pielęgnacja. Nie zauważyłam żeby jakoś mocno zamykał pory. Za to ma ładny zapach i zostawia skórę miekką. Lubię czasami spryskać nim makijaż żeby zdjąć to wrażenie ciężkości.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny produkt

Produkt nadaje skórze gładki look, super oczyszcza. Używałam rano i wieczorem, zużyłam dwa opakowania, polecam. Produkt powoduje fajne nawilżenie, jest tez łatwo dostępny, generalnie dobry stosunek jakosci do ceny.

Był sobie tonik

••• Moja Cera •••
Wrażliwa, mieszana z przetłuszczającą się strefą T tj. broda, noc i czoło. Widoczne rozszerzone pory i zaczerwienienia na skórze bywają uciążliwe i w swojej pielęgnacji zmierzam do ich minimalizowania. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i w żaden sposób nie są kłopotliwe. Cera jest podatna na alergie czy uczulenia, które na szczęście zdarzają się bardzo rzadko a jeśli któryś z kosmetyków nie pasuje na żuchwie staje się widoczna "kaszka". Posiadam cerę jasną.

••• W skrócie •••
Tonik był dla mnie czymś czego nigdy nie mogłoby zabraknąć w codziennej pielęgnacji, jednak jestem zdania, że tonik nie działa na skórę w sposób żeby można było zauważyć. Tak czy siak, tonik kupiłam, zużyłam i było ok ale czy to był tonik życia? Co to to nie. Jest to taka dodatkowa pielęgnacja, która nie ma wpływu na kondycję skóry.

[ZALETY]
+ Daje uczucie nawilżenia zwłaszcza kiedy po oczyszczaniu skóry, skóra jest ściągnięta
+ Koi - w momencie kiedy cera jest podrażniona daje uczucie ukojenia i nie podrażnia bardziej
+ Odświeża - nie tylko po oczyszczaniu ale w ciągu dnia
+ Nie podrażnia
+ Nie zapycha
+ Zapach
+ Bardzo wydajny
+ Wygodne opakowanie z pompką i przezroczystym opakowaniem dzięki czemu można kontrolować zużycie produktu

[WADY]
Nie posiada, no prócz tego, ze nie widać jakichkolwiek efektów zwężenia porów