Wella, Shock Waves, Krem 'Artystyczny nieład'

Wella, Shock Waves, Krem 'Artystyczny nieład'

Lekki krem do stylingu włosów, który ma pomóc w stworzeniu poczochranej, artystycznej fryzurki. Nadaje delikatny połysk, nie obciąża włosów, łatwo się wyczesuje.
Najlepszy do włosów krótkich.

nabłyszczające, utrwalające, nadające objętość
zapachowa
w słoiku
fluid
Utrwalenie
bardzo mocne
lekkie
żele i fluidy

Nie tylko dla krótkowłosych :)

Matka natura obdarowała mnie gęstymi ale grubymi włosami. W dodatku całe życie (z drobnym wyjątkiem) mam bardzo długie włosy. Niestety rok temu wakacyjne wojaże zmusiły mnie do ich obcięcia (miałam wtedy włosy ciut krótsze niż do ramion) po wakacjach włoski odrastały ale wyglądałam fatalnie w krótszej niż zwykle fryzurze. Szukając sposobu na przetrwanie tego okresu zaczęłam kręcić włosy, bo tylko wtedy jako-tako wyglądałam. Niestety loki trzymały się bardzo krótko. Tu uratował mnie ten krem. Wbrew swojemu przeznaczeniu do krótkich włosów świetnie utrwalał moje loki (dawał efekt takich fajnych lekko hmmm połamanych loków :) ). Trzymały się niemalże cały dzień! Gorąco polecam tego rodzaju eksperymenty :D

Używam tego produktu od: wrzesień 2007
Ilość zużytych opakowań: 1 bo wydajny

b. dobry, polecam !!

od dawna mam krótkie włosy i od dawna kupuje ten właśnie krem (niedawno zmienił design - kiedyś był to gliniasty wyłupiasty, czy coś :)
+ ma genialny zapach
+ super układa się na włosach
+ można łatwo zrobić fryzurę "out of bed"
+ można go szybko wyczesać
+ można zmoczyć dłonie i w środku dnia znów odświeżyć fryzurę
+ nie drogi i wydajny

- skleja włosy troszkę za mocno, ale pasma można porozdzielać
- za dużo też zostaje go na rękach.

Używam tego produktu od: kilku lat

Polecam!

Jak dla mnie świetny krem. Idealnie sprawdza sie na moich krótkich wlosach. Nie mam problemu z ich ukladaniem, ale ten krem nadaje im forme, ktora utrzymuje sie przez caly dzien. Jednoczesnie nie skleja wlosów, fryzura jest utrwalona i elastyczna jednoczesnie. Nie ma tez problemu ze zmyciem kremu.
Jest bardzo wydajny i opakowanie 150ml starcza na bardzo, bardzo długo.
Posiada wzystkie zalety dobrego produktu utrwalajacego
Wad jak dotad nie stwierdzilam :)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

JEDYNY!!!!!!!!

Jest to najlepszy z dostepnych produkt do ukladania ciezkich, niesfornych wlosow...A w szczególności tych lekko kreconych..Super podkreśla kształt fryzury...loków.. jest niezastąpiony!!!! jedynie ten daje rade moim wlosom, które jakos zaczynają sie jakoś mniej krecic (nie wiedziec czemu) Jednym slowem KWC!! plecam, zużyłam juz około20 opakowań...aa i do tego straszne wydajny ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 20,może wiecej

Świetny

Bardzo fajny, lekki i idealny dla krótkich włosów. Nie obciąża, nie skleja, ale pozwala uzyskać jak sama nazwa wskazuje nieład artystyczny. Właściwie nie mam żadnych zastrzeżeń i mogę spokojnie polecić.

Sredni

Jestem posiadaczka kreconych włosow, ktore jednak potrzebuja wspomagaczy aby skret byl ładny i fryzura puszysta.
Zachecona recenzjami kupiłam Krem Artystyczny Nieład, ale raczej wiecej tego nie zrobie.
Krem skleja włosy, jesli uzyje sie go troszke wiecej niz potrzeba, włosy sa po nim ugniecione a nie ładnie podkrecone.
Mozliwe, ze kosmetyk ten poprostu nie nadaje sie do kreconych włosów.
Po za tym strasznie się klei i zostaje na dłoniach po nałozeniu, czego nie zaobserwowalam uzywajac innych produktów.
Dosyc wydajny, od poczatku stycznia(czyli dwa miesiace) zuzylam pol opakowania przy uzywaniu codziennym do wlosow sredniej długosci.
U mnie nr 1 w kosmetykach tego typu jest Guma z Joanny, sprawdza sie doskonale.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

To jest to!

Po prostu jest super! Kupiłam go, bo akurat był w promocji, no i jakoś (całe szczęscie) wpadł mi w oko.

Istotnie jest lekki, nie natłuszcza w ogóle, nadaje lekki połysk, no a włosy stoją dokładnie w tym kierunku w którym sobie życzę!

Wystarczy troszkę rozetrzeć na rękach i układać włosy w piękne fantazyjne fryzury, a ten krem rewelacyjnie urzeczywistni nasze wyobrażenie o sterczącej fryzurce.

Jest to coś, czego potrzebuję, a nie jakiś zedny gadżet łazienkowy, używam go codziennie i póki będzie dostępny nie będę wywalać kasy na inne produkty z gatunku utrwalaczy :)

Może być.

Bardzo fajny produkt, może trochę za bardzo się lepi i jest zbyt 'płynny', ale miło pachnie i trzyma fryzure:) Wydajny. Jedyny minus jaki mogę wyszukac to ten, że nabłyszcza włosy i sprawia, ze nałozony w nadmiernych ilościach wygląda na włosach jakby te były przetłuszczone.

Używam tego produktu od: juz nie

cudowny !! :)

mój ulubiony produkt do układnia włosów włosów :)

mimo informacji od producenta na opakowaniu że jest przeznaczony do krótkich włosów ja z powodzeniem stosuje go do długich. używam go do podkreślenia loczków i sprawdza się doskonale! są po nim ślicznie poskręcane a włosy się nie puszą (moje mają do tego tendencję...)nakładam do na wilgotne włosy , wtedy efekt jest najlepszy :) by odświeżyć fryzurę nakładam go drugiego dnia na susze i też jest dobrze :) ale nie należy z nim wtedy przesadzić bo się zlepiają :/ mimo tego daje mu z czystym sercem 5 gwiazdek!
teraz go zdradziłam za rzecz pianki do włosów kręconych także welli - wellaflex. zobaczymy co to będzie.

PS. zapomnialm dodac ze jest baardzo wydajny :) i jak pachnie mmmm...

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: hmmm będzie z 4-5 :)

Artystyczny nieład

Lubie efekt fryzu z wyrka :) poczochrane,niebanalnie sterczace i poswirowan wloski :) za sprawa tego specyfiku taka fryzurke mozna ulozyc.... swietny... dlugooo sie trzyma, pachnie jakims cytruskiem, wydajna, nie obciaza.Dobra cena. Konkuruje z Joanna jednak zostane wierna welli :)

polecam

Sklonila mnie reklama w internecie i powiem szczerze jestem zadowolona. Wczesniej uzywalam gumy do stylizacji wlosow Joanny ale po obcieciu wloskow na krotsze tamten produkt nie sprawdzal sie. Ten jest swietny:
- bardzo wydajny choc na taki nie wyglada (tu moje wielkie zazkoczeni i wielki PLUS)
- wlosy uklada dokladnie tak jak je stawiam
- rzeczywiscie nie obciaza wloskow
- trwaly - mam wloski krotkie i stawiam sobie malego irokeza i musze przyznac ze trzymal sie dalej po dwoch godzinach jazdy na rowerze przy dosc mocnym wietrze
- przyjemny zapach
minusy:
- delikatnie skleja wloski - ale nie odejme za to gwiazdki gdyz mozna sobie z tym lawo poradzic np przeczesujac wlosy (uwaga nie czesac zbyt duzo bo rzeczywiscie mozna go wyczesac :))

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale na pewno nie ostatniego
Recenzja: ...

czworeczka

Produkt jest bardzo wydajny choc wcale tak nie wyglada w sumie malym pudeleczku. Nie mam wlosow krotkich jednak do podkreslania niektorych pasm, czy do fryzurki przeczesanej palcami tez sie sprawdza. Wlosy nie sa obciazone lub lepkie. Podoba mi sie ze moge go stosowac na wilgotne lub suche wlosy... Czasem wmasowuje go w wilgotne pasma podsuszam a potem stylizuje i co wazne wlosy sa na tyle elastyczne ze szczotka nie utyka w sztywnych pasmach. Dobrze utrwala fryzurke bez efektu 'kasku'. Wloski normalnie swobodnie sie poruszaja a fryzurka dluzszy czas bedzie trwac. Przynajmniej tak jest u mnie.

Ladnie pachnie - subtelnie.