L'Oreal Paris, Casting Sunkiss Jelly (Żel stopniowo rozjaśniający)

L'Oreal Paris, Casting Sunkiss Jelly (Żel stopniowo rozjaśniający)

Gotowy do użycia żel stopniowo rozjaśniający włosy aż do 2 tonów o delikatnej półprzezroczystej konsystencji. Super prosty sposób na naturalny efekt słonecznego pocałunku i letniego rozświetlenia.
Został stworzony na bazie nadtlenków. W odróżnieniu od tradycyjnych zabiegów rozjaśniających włosy, produkt ten pozwala uzyskać stopniowe rozjaśnienie, z zachowaniem kontroli nad efektem uzyskanym na naturalnych i niefarbowanych włosach. Żel wzbogacono odżywczym olejkiem kameliowym znanym z pielęgnacyjnych właściwości i pięknego zapachu. Łagodnie rozjaśnia.
Nie zalecany do koloru włosów ciemniejszych, niż średni brąz. Nie używać na włosy farbowane henną lub koloryzacją progresywną, na wrażliwą lub podrażnioną/uszkodzoną skórę głowy i tuż po trwałej ondulacji.
Dostępne odcienie:
- 01 do włosów w odcieniu średniego brązu,
- 02 do włosów w odcieniu średniego blondu,
- 03 do włosów w odcieniu jasnego blondu.

rozjaśniacze
odświeżenie koloru, odżywcze, rozjaśniające
żel
Trwałość
długotrwałe

Przyjemny nieinwazyjny rozjaśniacz

Bardzo fajnie działający rozjaśniacz za dobrą cenę, którego niestety w tym roku nie mogłam znaleźć. Dwa lata pod rząd stanowił mój sposób na naturalne pasemka, bez wizyty u fryzjera i wysuszonych włosów. Fajnie się nakładał i miło współpracował z włosami. Prosty w użytkowaniu, nie da się zrobić nim krzywdy, nadaje naturalny efekt. Bardzo przykre jest to, że w tym roku nie mogłam go znaleźć nigdzie liczę, że w przyszłym roku powróci.

Będę tęsknić

Na początku sprawiał wrażenie idealnego. Moje włosy w kolorze ciemny blond wyraźnie rozjaśnił. Po 5 aplikacji w ciągu 2 msc osiągnęłam pożądany efekt i potem już tylko sporadycznie rozjaśniałam pasma od góry. Zmiana jest stopniowa, można uzyskać efekt bardzo naturalny, trójwymiarowy. Kilka razy byłam proszona o polecenie fryzjera. Każda dłuższa ekspozycja na słońce nawet pół roku od użycia żelu trochę bardziej rozjaśnia włosy.
Po prawie dwóch latach stosowania wiem, że trochę wysusza włosy (ale końcówki nadal całe), jasny odcień z czasem staje się cieplejszy, obecnie Sunkiss dostępny tylko na Iperfumach i to też nie wiadomo jak długo.

Ideał dla naturalnych włosów

Produkt stoi u mnie w szafce już od kilku lat i sukcesywnie wracam do niego latem. Lubię go za to, że na moich ciemno brązowych włosach daje efekt refleksow bez ingerencji silnymi środkami. Mimo tego, że odcień 01 przeznaczony jest do wlosow do średniego brązu, na moich ciemnych włosach już po dwóch dniach i ekspozycji na słońce, pojawiają się piękne złote refleksy.
Nie są rude (czego się trochę obawiałam), kolor nie wygląda na "sprany". Nie sądziłam że włosy mogą być tak jasne po dwukrotnym użyciu. Gorąco polecam dla osób z naturalnymi włosami.

Dobry

Żel bardzo dobrze sobie radzi z rozjaśnieniem wlosow , nadaje piękny odcień i super refleksy ,lecz niestety wysusza wcześniej farbowane włosy . Nadaje się raczej do wlosow naturalnych które nie są zniszczone , tak jak wspomina producent na opakowaniu. Dzięki niemu udało mi się przejść z jasnego brązu do średniego złotego blondu. Działa łagodnie i stopniowo , trzeba go użyć kilka razy aby dostrzec różnice . Po aplikacji włosy są miękkie i lśniące , przesuszenie widać dopiero po kolejnym myciu wlosow. Dobry szampon i maseczka po czasie regeneruje zniszczenia.

Uczulił!

Z moich brąz włosów chciałam przejść do blondu więc pomyślałam, że żel rozjaśniający będzie fajnym początkiem. Aplikacja przyjemna, zapach fajny i po dwóch aplikacjach byłam zachwycona jednak po kolejnej pojawiła się okropna wysypka!! Nie wychodziłam z domu przez kilka dni, a ślady pozostały na długo. Radzę uważać, chociaż może byłam jednostkowym przypadkiem.

Dla mnie ok

Szukałam czegoś by nieco zmienić odcień moich naturalnych ciemnych włosów (ale ingerować zbyt mocno w strukturę włosa) i rzeczywiście Casting Sunkiss Jelly sprawdził się. Początkowo sceptycznie podchodziłam do tematu, bo wszystkie szampony etc dawały najwyżej delikatną poświatę. Natomiast tu (oczywiście wg instrukcji) powoli, stopniowo , a co dla mnie najważniejsze z NATURALNYM efektem włosy rozjaśniły się. Z efektu jestem zadowolona

Na ciemnych nic nie robi

Stosowałam kilka lat temu na moich ciemnych farbowanych włosach . Napewno zgodnie z przeznaczeniem powinnam sie spodziewać tego iż nie drobi on nic i tak tez sie stało . Kupiłam zachęcona promocyjna cena. Efekt Jski obiecuje producent ma to byc lekkie muśnięcie słońcem s wiec delikatne rozjaśnienie co w moim przypadku po prostu nie mogło die udać pomimo tego gdy zejdę całkowicie z koloru zdecyduje sie go użyć Jako delikatnego rozjaśnienia dla moich brązowych wlosow gdyż uwielbiam wielokolorowe brązy i refleksy na głowie .

Obecnie niedostępny, bo wycofany ze sklepów do kupienia na allegro. Żela bardzo dobrze się sprawdza, efekt muśnięcia słońcem widać po 2 aplikacjach przy użyciu suszarki, dzięki niemu nie musze farbować włosów. Bardzo dobrze się sprawdzam, zużyłam wiele opakowań. Jedynie zapach lekko drażniący.

Układ zero dwójkowy.

Żelu rozjaśniającego używałam jeszcze na włosach naturalnych, niefarbowanych w odcieniu ciemnego blondu.
W drogerii chwyciłam za 02.

Produkt pachnie przyjemnie, owocowo, w ogóle nie czuć smrodu amoniaku. Bardzo prosto się go nakłada. Nie barwi skóry, paznokci.

Ja nie pokrywałam nim włosów w całości, lecz poszczególne pasma, w sposób całkowicie przypadkowy i nieregularny. Na koniec włosy przeczesałam grzebykiem, delikatnie podsuszyłam suszarką. Kilka dni później powtórzyłam cały proceder. Po 2-3 nałożeniach włosy zrobiły się jaśniejsze. Żel nadał im efekt słonecznego rozświetlenia i rozjaśnienia o 1-2 tonów.

Bardzo istotne jest to, że żel nie przesuszył moich włosów, chociaż część zafarbowana była nieco bardziej matowa niż włosy naturalne.

Po kilku miesiącach od nałożenia żelu kolor szedł w ciepłą stronę, ale wystarczyło użyć szamponu fioletowego, dla jego ochłodzenia.

Bardzo przyjemny produkt, którym uzyskujemy widoczny, aczkolwiek nadal delikatny i naturalny efekt.

Działa !

Mam włosy w kolorze ciemny blond, użyłam produktu 02 dla włosów o odcieniu max jasnego brązu. Jestem tuż po pierwszym użyciu, wieczorem po umyciu włosów nałożyłam żel (najwięcej na odrosty) , i położyłam się spać. Rano poszłam do lustra i byłam mile zaskoczona! Już po jednym użyciu widać delikatny efekt rozjaśnienia, a właściwie słonecznego rozświetlenia włosów. Do tego ma ładny zapach i przyjemną konsystencję, która nie utrudnia nakładania na włosy :) POLECAM !

Nic nie robi.

Dla mnie ten żel nie zrobił nic. I w połączeniu ze słońcem i ze suszarką także. Chcialam zrobić sobie słoneczne refleksy bez niszczenia włosów, jednak nie wyszło.. Ja nie polecam.

Prawdziwy efekt muśnięcia słońcem

Kupiłam jedno opakowanie na próbę, bo spodobał mi się efekt u koleżanki. Zamówiłam kolor 02, bo mój naturalny to ciemny blond :) opakowanie żelu to tuba wykonana z miękkiego plastiku, którą pod koniec łatwo jest rozciąć i wydobyć resztki produktu. Zapach bardzo mi się podoba, lubię takie słodkie zapachy. Producent zaleca nakładanie go w rękawiczkach, jednak ja robiłam to bez nich i nie podrażnił mi rąk. Już po pierwszym użyciu widziałam delikatny efekt, żelu wystarczyło mi na około 7 użyć, a włosy mam bardzo gęste i do połowy pleców. Nakładałam go raczej niedokładnie, nie zawsze na całe włosy, chciałam uzyskać efekt wielu odcieni, i wyszło super! Włosy wyglądają jak po wakacjach :D po nałożeniu wystarczy wysuszyć włosy suszarką, żel nie powodował obciążenia, a moje włosy mają do tego skłonność. Żel nie przesuszył mi włosów w żaden sposób, ale dodam, że bardzo o włosy dbam, stosuję olejki i maski, więc włosy przed użyciem żelu były zdrowe i niefarbowane. Jedyna jego wada to to, że jest słabo dostępny :( zamówiłam kolejne dwa opakowania i będę stosować go na odrosty :) Polecam!

Plusy
+ zapach
+ opakowanie
+ działanie, piękny efekt muśnięcia słońcem
+ nie podrażnia skóry dłoni
+ nie niszczy włosów

Minusy
- dostępność