Bikor Makeup, Kyoto Highlighter (Puder rozświetlający)

Bikor Makeup, Kyoto Highlighter (Puder rozświetlający)

Odcie­nie pig­men­tów Kyoto zostały dobrane tak, aby wspa­niale współ­grać z każdą kar­na­cją i pod­kre­ślać urodę o każ­dej porze dnia. Chłodny odcień rozświetlacza Bikor Makeup Kyoto pozwala na stosowanie go nawet u dojrzałych kobiet.
Nie­zwy­kła kon­sy­sten­cja roz­świe­tla­cza Kyoto pozwala sto­so­wać go na dwa spo­soby: tra­dy­cyj­nie w miej­scach gdzie chcemy dodać naszej skó­rze bla­sku lub jako bazę roz­świe­tla­jącą, która optycz­nie wygła­dzi i odmło­dzi cerę.
Zawiera w składzie: witaminy A i E, lecytynę, oleje z nasion słonecznika, z orzechów arachidowych, z róży rdzawej.

prasowane

Naturalny rozświetlasz

Sięgnęłam po produkt po dłuższym użytku ziemi egipskiej z bikoru. Filozofia marki bardzo mi siadła. Marka polska zdecydowanie dbająca o dobre składy. Produkt dla mnie genialnie się spisuję. Pięknie i naturalnie wygląda na skórze. Ciekawy zamach, choć nie utrzymuję się na skórze.

Nie ma lepszego !

Przetestowałam wiele rozwietlaczy z wielu półek cenowych, ale ten pobił wszystkie ! Na twarzy wygląda extra, naturalny wygląd, twarz wygląda świeżo i promienieje, poziom rozświetlenia można stopniować ! Przy tym jest bardzo wydajny, fakt cena może trochę odstraszać, ale jest warty swojej ceny ! Polecam :)

rewelacja

rozswietlacz kupowalam "w ciemno" bazujac jedynie na recencji makijazystki anji rubik. efekt jest niesamowity, skora jest rozwietlona, pelna blasku. efekt mozna stopniowac. przepieknie pachnie. same plusy, poza cena (160pln)

Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze