Batiste, Cherry, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Cherry, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.00/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Batiste Cherry to zapach radosny, soczyście owocowy. Suchy szampon idealnie odświeża włosy i nadaje im objętość.

suche szampony
zapachowa
oczyszczające
w spray'u

Poprawny suchy szampon

Zaznaczę, że sięgam po niego dość rzadko - 1-2 w miesiącu. Ale oceniam go bardzo dobrze.
Odświeża włosy i nadaje im ładny zapach. Zostawia tylko biały nalot, który po prostu wyczesuje szczotką i jest OK.
Nadaje tez tym szamponem objętości włosom - po prostu spryskuje je głową w dół.

Polecam dla nie wymagających.

Szybkie odświeżenie i zamaskwoanie zapachu

Suche szampony nie powinny być używane zbyt często, jednak zdarza się u mnie, że jakiś produkt do pielęgnacji zbyt je obciąży m, a właścicielki długich włosów wiedzą, że ich mycie to konkretna impreza, u mnie wpisana w plan dnia.
Na takie okazje zawsze mam suchy szampon.
Szampon Batiste oprócz tego, że dobrze odświeża włosy, to łatwo się wyczesuje, przez co jest praktycznie niewidoczny.
Powiedziałabym nawet, że u mnie daje efekt pudru unoszącego włosy u nasady.

Wiśniowy zapach powoduje, że maskuje nieprzyjemny zapach niezbyt świeżej skóry głowy.
Warto wypróbować i znaleźć idealną ilość dla siebie, żeby nie przesadzić.

To bardzo dobry produkt, który polecam

Dobry suchy szampon, ale są równie dobre w niższej cenie

Szampon Batiste należy do klasyków wśród suchych szamponów. Od niego tak naprawdę wszystko się w tym temacie zaczęło. Oczywiście pobiegłam do Rossmanna i go zakupiłam. Od razu przypadł mi do gustu, choć nie ukrywam, nie wierzyłam w moc suchych szamponów. Świetnie odświeżał włosy i niwelował ich przetłuszczenie. Pozostawiał na włosach białą warstewkę, ale po dokładnym wmasowaniu nie było jej prawie widać. Bardzo ładne opakowania i ich wielość powodowały przyjemne wrażenia estetyczne. Przyjemne zapachy. Szampon Batiste nie powodował podrażnień skóry głowy, łupieżu ani żadnych innych, przykrych niespodzianek. Obecnie na rynku jest już wiele ,,zamienników" Batiste. Ja kupuję suchy szampon z Biedronki Niuqi, który jest tańszy i nawet ta biała warstwa delikatniejsza. Mimo to uważam, że Batiste jest produktem godnym polecenia.

szybkie odświeżenie

Przychodzi czasem taki dzień, że na nic nie mam czasu. Z jednej strony praca, z drugiej dom , a z trzeciej jeszcze coś innego. Wtedy każda minuta jest dla mnie na wagę złota i po prostu odpuszczam sobie mycie włosów. Co prawda niewiele mam takich dni bo jednak jestem zwolenniczką tradycyjnych szamponów, ale w takich chwilach korzystam właśnie z tego suchego szamponu od Batiste.
Uwielbiam jego zapach, przypomina mi wiśniowy kisiel.
Po jego użyciu włosy wyglądają bardziej świeżo, zyskują na objętości, nie są przyklapnięte, a wręcz są uniesione u nasady. Łatwo się go aplikuje.

Zdecydowanie polecam ten produkt. Warto mieć go w swojej kosmetyczce :)

Ratunek dla włosów w podróży

Odświeżam włosy (najczęściej w podróży) tym suchym szamponem.
Ta mała buteleczka o pojemności 50 ml zmieści się do niemal każdej torebki, co czyni ją niezastąpionym produktem do codziennej pielęgnacji włosów w drodze.
Cenię go za wydajność i skuteczność!
Zapach wiśni dodaje nuty świeżości, a formuła suchego szamponu nie tylko odświeża włosy, ale także dodaje im objętości i pozwala zachować swobodę stylizacji przez cały dzień.

Gotowa na każdą okazję, bez względu na to, gdzie mnie zabierze moja codzienna podróż. ????

najlepszy suchy szampon

Batiste ma najlepsze suche szampony, używałam różnych marek, ale zawsze wracam do tej.
Początkowo bardzo sceptycznie podchodziłam do idei produktu samego w sobie, wychodząc z założenia że lepiej umyć głowę. Jednak z czasem okazał się niezastąpiony w awaryjnych sytuacjach. Mam bardzo gęste włosy, więc suszenie ich trwa bardzo długo a suchy szampon pozwala je szybko odświeżyć w razie potrzeby.

Po jego użyciu włosy są lekki i nieposklejane. Nie zostawia białego osadu, a nawet jeśli zdarzy się jakaś smuga to szybko schodzi przy układaniu włosów.

Kocham!

Zacznijmy od najbardziej charakterystycznego elementu – zapachu. Zapach Cherry tego suchego szamponu jest absolutnie uroczy! Świeży, owocowy aromat wiśni doskonale odświeża włosy, pozostawiając przyjemny zapach, który utrzymuje się przez długi czas. To zdecydowanie jeden z atutów tego produktu. Suchy szampon Batiste aplikuje się łatwo i równomiernie. Aerosolowa forma sprawia, że produkt równomiernie rozprowadza się po włosach, a jednocześnie nie zostawia uczucia ciężkości czy kleistości. Po aplikacji włosy od razu nabierają świeżego wyglądu, a efekt utrzymuje się przez wiele godzin. Jednym z najważniejszych kryteriów dla suchego szamponu jest jego zdolność do absorbowania nadmiaru sebum. Batiste w tym przypadku sprawdza się doskonale. Włosy stają się o wiele mniej tłuste, a produkt niweluje efekt "przyklapniętych" korzeni.

jeden z ulubienców

Miałam tą wersje suchego szamponu od Batiste dla mnie super się sprawdza pięknie pachnie wisienkami nie bieli włosów. Używałam też suchych szamponów innych marek , ale zawsze wracam do Batiste serdecznie polecam !

Batiste nie zawodzi

Rzadko sięgam po suche szampony, ale jednak lubię mieć zawsze jakiś pod ręką i w 90% przypadków sięgam wtedy po Batiste. Tym razem zmuszona byłam wybrać wersję wiśniową i jestem zdziwiona, ale pachnie bardzo ładnie! A za wiśniami nie przepadam, więc trochę się tego obawiałam. Dobrze odświeża włosy, czasem trochę bieli, ale fajnie da się wmasować we włosy, wydajny i w dobrej cenie w holenderskim Action (niecałe 4e w porównaniu do ok. 8e w regularnych drogeriach).

Wiśniowy kisiel

Szampon ten kupiłam jako kolejną wersję zapachową do przetestowania. Zawsze muszę mieć taki produkt w domu, a że mam spory wybór, to za każdym razem wybieram inny. Kosztował standardowo kilkanaście złotych w jednej z drogerii stacjonarnych.

Moje włosy niestety szybko przetłuszczają się u nasady, a sklejają w tzw. przeze mnie ''dredy'' na długości. To drugie tyczy się głównie grzywki, więc muszę ją traktować suchym szamponem każdego dnia (no chyba, że akurat w danym dniu ją spinam). Prawdopodobnie każdy już wie, jak takie szampony działają - nawet te osoby, które nie chcą lub/i nie muszą ich stosować. Wystarczy spryskać wybrane miejsce odpowiednią ilością, wetrzeć palcami, lub od razu wyczesać szczotką, i możemy cieszyć się świeżością. Co prawda po użyciu siwy nalot bywa uciążliwy, ale w przypadku mojego koloru włosów (jasny brąz) nie jest to tak bardzo zauważalne. Gorzej jest z ciemnymi odcieniami, lecz dla nich została stworzona odpowiednia wersja z ciemnobrązowym proszkiem, niewidocznym lub prawie niewidocznym we włosach. Ale zostawmy już te oczywistości i przejdźmy do zapachu. No fanką wiśni jako owocu nie jestem. Jej naturalna woń też mnie nie porywa, lecz zaryzykowałam. To, co na pewno mogę stwierdzić, to naturalnej wiśni tutaj nie poczujecie. Oczywiście nie jest to wadą, bo przecież nie każdy kosmetyk musi mieć super naturalną kompozycję zapachową. Tutaj jest dosłownie wiśniowy kisiel, świeżo zalany i wymieszany. Czuję tę specyficzną nutkę, którą skrywa w sobie każdy kisiel. Taką słodką, pudrowo-proszkową :D. Fajna opcja na wiosnę i lato, bo bije od tego zapachu pozytywna, słoneczna energia, ale i tak moim ulubionym nie będzie. Po prostu wiem, że Batiste ma w swojej ofercie bardziej atrakcyjne dla mojego nosa. Pewnie zużyję całą butelkę i już więcej nie wrócę. Tylko nie zrozumcie mnie źle - to ładny zapach i na pewno dla kogoś może okazać się strzałem w dziesiątkę, ale ja mam inny gust.

Opakowanie to aluminiowa butelka z przyciskiem spray'u. Jak na Batiste przystało, na etykiecie mamy feerię barw, a w tym przypadku z motywem wisienek i soczystych, czerwonych ust. Kreatywne podejście do tworzenia opakowań zawsze będę popierać. Całość wygląda radośnie i po prostu atrakcyjnie dla oka. Spray działa bez zarzutów, nie zacina się i nie ''pluje'' produktem. Pojemność to 200ml.

Ach, wisienko!

Batiste jest u mnie stałym suchym szamponem, zmienia sie tylko wersja ;) Z szamponu korzystam zarówno ja, jak i mój chłopak - i oboje sobie chwalimy;)

Mam cienkie włosy, ,ktore szybko przetluszczaja się i szybko wygladaja na
taki klasyczny przyklap. Wiec jak chce wyjsc gdzies z domu (np do zabki), i nie ma -10 zeby zakladac czapke - szampon jest szybkim rozwiazaniem na ekspresowe odswiezenie wlosow. Ale nie tylko, nawet idac do pracy odswiezam wlosy, zeby nie myc ich codziennie (urok przetluszczajacych sie wlosow). Tak samo jak pomadki - suchy szampon zawsze mam w domu. I to nie jeden. Teraz z jakies 5 :D A wisniowy jest jednym z kolekcji ;)

#MOJE WLOSY
*blond, rozjasnianie u fryzjera
*z tendencja do przesuszania się
* w miare dobrze pielegnowane - olejuje, stosuje OMO
* przetłuszczające się, myte co 1-2 dni - tu oczywiscie rzdaziej gdy stosuje szampon
* z tendencją do wypadania
* plączące się

STOSOWANIE
Szampon stosowalam :
*aby szybko odswiezyc wlosy i dodac im objetosci - w malej ilosci
* aby odswiezyc juz dosc mocno przetluszczone wlosy (takie stosowanie pomiedzy myciami) - w dosc duzej ilosci.
Przy obu stosowanich szampon spisuje sie tak samo dobrze, radzi sobie z lekkim odswiezeniem jak i z dosc widocznym "przeciazeniem" wlosow

PLUSY:
+ słodki, wisniowy zapach, który długo utrzymuje się na wlosach (dla jednych plus, dla drugich minus - dla mnie to pierwsze)
+ wygodny dozownik i wygodny sposob uzycia
+ unosi włosy
+ dodaje objetosci wlosom (dlatego efektu czasem stosujeszampon nawte na swiezo" umytych wlosach
+ bardzo dobrze odświeża włosy o roznym stopniu zabrudzenia, "zmeczenia" - radzi sobie tez dobrze z mocniej przetluszczonymi wlosami, Po prostu wtedy trzeba go wiecej uzyc
+ Latwo sie wyczesuje z włosów, nie pozostaje na nich
+ nie ma "wrazenia łupiezu"

MInusy:
-bez promocji cena jest dosc wysoka
- dosc bieli, ale poprostu trzeba sie bardziej skupic na wyczesaniu go z wlosow - to da sie zrobic dosc latwo wiec moze to nie jest najwiekszy minus, choc bardzo meczacy
- przy bardziej suchych wlosach, moze pozostawiac uczucie "tepych" wlosow. W moim przypadku dzieje sie to na polowie dlugosci (tej bardziej suchej i mocniej zniszczonej)

Mimo, ze drogi, to i tak polecam ;) Zwłąszcza słodki wisniowy zapach ;)

Jeden z tych, który używam od czasu do czasu

Suchy szampon od Batiste charakteryzuje się bardzo przyjemnym, owocowym zapachem. Opakowanie wygodne w użyciu , a atomizer nigdy się nie zaciął, do tego ładna szata graficzna.

Suchy szampon świetnie odświeża włosy, dodaje im świeżości. Po zastosowaniu nie pozostawia białego nalotu u nasady, świetnie się wyczesuje i dobrze zmywa. Nie skleja włosów a dodatkowo je unosi od nasady.

Produkt wydajny choć ja używam sporadycznie ale warto mieć w domu.