Biosilk, Hydrating Therapy, Conditioner (Odżywka silnie nawilżająca)

Biosilk, Hydrating Therapy, Conditioner (Odżywka silnie nawilżająca)

Włosy łatwo się niszczą, ulegają rozdwajaniu i łamaniu, przyczyną pogarszającego się stanu włosów jest często niewłaściwy balans nawilżenia. Włosy stają się suche i bardziej podatne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, bardziej niszczą się podczas stylizacji za pomocą ciepła. Jeśli zauważyłaś pierwsze objawy suchości włosów lub są one widocznie przesuszone, możesz uratować swoje włosy dostarczając im dziennej silnej dawki nawilżenia w postaci odżywki nawilżającej Bioslik Hydrating Therapy. Odżywka silnie nawilżająca Biosilk Hydrating Therapy Conditioner przywraca włosom właściwy poziom nawilżenia, dzięki czemu stają się one miękkie, elastyczniejsze i widocznie zdrowsze.
Cenny odżywczy olejek z Marakui dba o właściwy poziom wilgoci wewnątrz włosa. Dodatkowo, jedwab wzmacnia włosy. Mocno nawilżające ekstratky z komosy ryżowej delikatnie zmiękczają i wygładzają włosy, nadając im miękkości, blasku i zdrowego wyglądu.

nawilżające, wygładzające, wzmacniające, regenerujące
do włosów suchych i zniszczonych
zapachowa, hipoalergiczna
Skóra głowy
normalna

Rewelacja!

W przeciwieństwie do szamponu z tej samej serii odżywka jest genialna!
Mój ulubiony produkt do pielęgnacji włosów. W ogóle się nie plączą, są błyszczące, delikatne i wyglądają zdrowiej. Używam jej niemalże codziennie. To obowiązkowy kosmetyk gdy czeka mnie ważne wyjście.

Włosy jak z reklamy :-)

Odżywka jest naprawdę godna polecenia
Zawsze miałam problem z puszącymi się włosami i niesfornymi końcówkami

Odżywka pozwoliła mi cieszyć się gładkimi i lśniącymi włosami.
Włosy stają się miękkie w dotyku

Stosuje również jedwab do włosów firmy biosilk. On idealnie zgrywa się z odżywką.
Nie można jednak przesadzić z ilością jedwabiu, by włosy nie sprawiały wrażenia przetłuszczonych, wystarczy dosłownie jedna kropla.

Kosmetyki firmy biosilk są naprawdę bardzo wydajne, więc ich cena choć na pozór wydaje się wysoka, to w rzeczywistości wcale taka nie jest
kosmetyki te starczają na ok dwa/trzy razy dłużej niż kosmetyki innych firm.

Dobra odżywka

Odżywka spełnia obietnice producenta. Po użyciu mogę cieszyć się ultra wygładzeniem, nawilżenie i połyskiem. Mam włosy wysokoporowate, skłonne do puszenia się i myślę że na takich najlepiej się sprawdzi.

Jest super

Moje włoski były przesuszone.... więc zmieniłam fryzurkę na krótką ;) i postanowiłam zafundować mojej czuprynie odrobinę dobrodziejstwa. Pierwszy raz na półce w Rossmanie zobaczyłam tę odżywkę w dodatku w promocyjnej cenie (około 20 zł). Zakupiłam ją. Wyjechałam na wakacje do ciepłych krajów, gdzie słoneczko robi swoje z włosami. Po każdym myciu włosów używałam tej odżywki. Mimo nadmiernego słoneczka, słonej wody moje włosy zamiast stać się suche i nijakie, stały się miękkie i pięknie lśniące. Ja zauważyłam same plusiki:
działanie- nawilżenie i odżywienie
zapach
nie obciąża
nie przyspiesza przetłuszczania
konsystencja
skład
design buteleczki

I już zużyłam jedno opakowanie: od sierpnia starczyła mi aż do końca listopada (każdego dnia myję włosy). To kolejny plus!
Jedynym minusem jest to, że gdy się kończy ciężko ją wydostać z buteleczki. Cena standardowa również odstrasza, ale w promocji warto zakupić ;)
Warta wypróbowania!!

Używam tego produktu od: Trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego