Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

Kategoria
Marka

Eyeliner wyposażony jest w cieniutki, specjalnie wyprofilowany pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Wyjątkowa, delikatnie kremowa konsystencja, umożliwia łatwą i przyjemną aplikację, nie obciążając delikatnego naskórka powieki.

w pędzelku
Efekt
matowe

Intensywna czerń, niezbyt trwały, pędzelek nabiera dużą ilość produktu

Lubię wyraźnie podkreślone oczy, a ten eyeliner ma intensywnie czarny kolor. Jest mocno napigmentowany. Opakowanie jest solidnie wykonane z wbudowanym pędzelkiem. Niestety jak dla mnie ten pędzelek jest zbyt gruby i nabiera za dużą i ilość produktu. Przez to kreska wygląda ciężko. W ciągu dnia kruszy się. Jest raczej krótkotrwały, przynajmniej u mnie. Na plus to, że jest tani i wydajny.

Kreseczka

Zacznę od tego, że wygodnie się go nakłada. Kreska wychodzi ładnie. Mam dosyć mocno opadającą powiekę i szybko się rozmazuje kreska za co ma minus ode mnie. Gdyby nie to byłby całkiem dobry.

Bardzo podstawowy eyeliner

Robię kreski od kilkunastu lat i przerobiłam już sporo eyelinerów. Ten z Wibo był polecany już od lat jako dobra tania opcja, więc stwierdziłam, że wypróbuję.

Ma końcówkę w postaci pędzelka, co dla mnie jest zawsze dużym plusem i ułatwieniem aplikacji. Jednak na ten pędzelek nabiera się sporo produktu i trzeba go ostrożnie dozować.

Pigment jest mocny, od razu ładna czerń.

Niestety sama formuła jest bardzo podstawowa. Niby ładnie się nakłada i zastyga, ale ma tendencje do kruszenia po kilku godzinach. Podczas zmywania też czuć, że pęka, więc jeśli ktoś ma problem z trwałością takich produktów to na pewno zauważy to kruszenie. Nie jest też chyba wodoodporny, bo łatwo się rozmazuje pod wpływem nawet lekkiego łzawienia oczu.

Myślę, że jest to fajny eyeliner, żeby uczyć się robić kreski. Natomiast dla bardziej wyprawionych i wymagających osób będzie po prostu za słaby. Ja do niego nie wrócę, bo mam innych ulubieńców w tej kategorii.

Zawód, który zmusił mnie do założenia tutaj konta :D

Mam nieodparte uczucie, że na przestrzeni ostatnich lat zmieniono formułę eyelinera. Kiedyś był niezawodny, na czas spotkania/imprezy pozostawał na swoim miejscu i nie miał konkurencji biorąc pod uwagę cenę jak i jakość. Moja ostatnia aplikacja produktu wyglądała tak, że po krótkim czasie kreska popękała - dosłownie. Część kreski wychodząca poza powiekę po delikatnym trąceniu tak jakby się odkleiła. Wyrzuciłam więc eyeliner i kupiłam nowy, myśląc, że to jakaś felerna sztuka. Jednak z drugim było to samo...

Tak był chwalony, że się popsuł....

Był tani i rewelacyjny.....a stał się drogi i średni.

Kupowałam go i używałam od zawsze, myślę, że jest to kilkanaście lat, to nim się uczyłam malować kreski, aż doszłam to takiej perfekcji, że zrobię to nawet w futrzanych rękawiczkach.
Tusz ten BYŁ mocno czarny, szybko zasychał na powiece, mocno się trzymał, nawet lekkie potarcie nie naruszało kreski, a do tego bezproblemowo dawał się usunąć woda i żelem/mydłem.
Teraz przez kilka lat nie używałam go, bo jakoś zawsze eyelinery miałam innych marek, aż kilka miesięcy temu postanowiłam wrócić do Wibo. Po pierwsze mocno zaskoczyła mnie cena, bez promocji kosztuje 18 zł, a zawsze był mega tani w porównaniu do innych eyelinerów.
Jest nadal mocno czarny, ale pędzelek jest jakiś rozczochrany, źle się nim maluje, mam tez wrażenie jakby słabiej trzymał się powieki, łatwiej ulega starciu, rozmazaniu., a do tego nie wiem czy trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, ale bardzo szybko się skończył, albo wysechł?
Już raczej do niego nie wrócę.

Już mnie nie cieszy…

Używałam go przez dobre pare lat..
Był czarny, precyzyjny, trwały, jednak od jakiegoś czasu jego aplikator zaczął bardzo szybko die rozwarstwiać i odstawały włoski od pędzelka, co uniemożliwiało aplikacje.
Ponadto coraz szybciej wysychał w opakowaniu, nie wiem czy nastąpiła jakaś zmiana… być może tak jedli tyle lat go używałam to mogli coś zmieniać w tym czasie…

Jest okej, mogło być lepiej

Kupiłam go ze względu na bardzo niską cenę i byłam pozytywnie zaskoczona. Pędzelek jest bardzo wygodny i łatwo nim zrobić precyzyjne kreski, sama forma jest dla mnie wygodna.
Niestety gorzej jeśli chodzi o trwałość i krycie - czasami kiedy jeszcze kończę makijaż widzę już że w niektórych miejscach się przeciera i muszę dodawać drugą warstwę. Po całym dniu kreska wygląda kiepsko i mocno traci na kolorze.
Na codzień jest okej, natomiast nie polecałabym go na większe wyjścia bo nie podołałby temu zadaniu.
Dodatkowo niestety pędzlek szybko się rozdwaja i jest praktycznie bezużyteczny, a sam tusz w opakowaniu wysycha.

Najlepszy, choć najtańszy!

Przetestowałam dziesiątki eyelinerów z różnych półek cenowych, od najtańszych do najdroższych, a ostatecznie zawsze wracam do tego z Wibo.
Najlepszy pędzelek, jaki można sobie wyobrazić, a do tego wodnista konsystencja pomaga zrobić naprawdę fajne kreski.

Męczarnia...

Męczący jest ten eyeliner, ale i tak jest to najlepsza opcja z drogerii jeżeli ma być supertani, brązowy i w miarę się trzymać. Ogólnie po 2 czy 3 opakowaniach stwierdzam że akurat eyeliner nie jest kosmetykiem na którym warto oszczędzać, a z resztą nawet się nie da.

Mogłoby być lepiej

Skusiłam się na zakup tego produktu ze względu na cenę i markę. Do codziennego użytku nawet jest ok, w moim przypadku jednak potrafi się nieco ścierać nawet przez lekkie dotknięcie. Kilka godzin po aplikacji muszę poprawiać kreski, ponieważ punktowo się "kruszy" i widać przebarwienia. Pędzelek mógłby być lepszy, po kilku razach muszę używać innego pędzelka do zrobienia kresek, ponieważ ten się deformuje.
Jeśli ktoś nie ma dużych wymagań to produkt się sprawdzi. Dla mnie jest po rostu okej.

Eyelnier

Kupiłam ten eyeliner z polecenia najtańszych tanich i dobrych eyelinerów z rossmanna w opisie było, że jest wodoodporny ale nie jest ani troche. Użylam tylko raz i juz wiecej go nie użyje nie polecam

Ekstra :)

Używam eyeliner już kilka lat, najlepszy jest właśnie ten. Testowałam w między czasie także inne, "lepszych i droższych" firm, jednak ciągle wracam do tego bo najbardziej spełnia moje oczekiwania. Łatwo narysować kreskę, szybko schnie i trzyma się cały dzień a do tego jest bardzo wydany. Cena także na plus, bo kosztuje około 10zł :)