Philips, VisaCare (Urządzenie do domowej mikrodermabrazji)

Philips, VisaCare (Urządzenie do domowej mikrodermabrazji)

Cena 1 139,00 zł

Philips VisaCare to nowe, innowacyjne urządzenie do pielęgnacji skóry, dzięki któremu kobiety w domowym zaciszu mogą już dziś podjąć walkę z pierwszymi oznakami starzenia. VisaCare w procesie nieinwazyjnej mikrodermabrazji złuszcza naskórek i masuje skórę, usuwając obumarłe komórki naskórka stymulując tym samym naturalny proces odnowy skóry. Nowe urządzenie do pielęgnacji urody o eleganckim wzornictwie oferuje kobietom możliwość przywrócenia skórze młodzieńczego blasku i promiennego wyglądu oraz widocznej poprawy jędrności w zaledwie cztery do sześciu tygodni.
Unikalna końcówka urządzenia VisaCare posiada pierścień złuszczający, którego specjalna konstrukcja pozwala na optymalną regulację intensywności złuszczania i znacznie zwiększa jego skuteczność w porównaniu z tradycyjnymi peelingami. Na końcówce urządzenia znajduje się ponad 100 000 drobinek polerujących, co gwarantuje efektywność i możliwość regulowania siły złuszczania, dając efekt idealnie gładkiej skóry. Jednocześnie złuszczanie naskórka pobudza naturalny proces odnowy komórkowej w głębiej położonych warstwach skóry. W efekcie w ciągu zaledwie czterech do sześciu tygodni skóra staje się widocznie gładsza i ujędrniona. Zastosowany w urządzeniu Philips VisaCare system liftingujący Air Lift za sprawą wytwarzanego podciśnienia delikatnie zasysa skórę, lekko ją napinając i unosząc. Taka technika masażu przez odpowiednie napinanie i gładzenie skóry pozwala skutecznie oddziaływać również na jej głębsze warstwy. Optymalny poziom napięcia skóry stymuluje mikrokrążenie i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co przywraca skórze zdrowy wygląd, witalność i blask.

Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

dobry produkt

bardzo fajny produkt! efekty widzialam juz po 1 zastosowaniu, polecam dla osob, ktore maja szorstka skore, latwo sie obsluguje ten produkt i jest wydajny

Philips VisaCare istna rewelacja

Testowałam Philips VisaCare przez jakiś czas i muszę przyznać, ze spisał się znakomicie. Wystarczyło jedno ładowanie i działał bez zarzutu przez cały okres testowania. Urządzenie jest po prostu piękne, lekkie, poręczne, łatwe w obsłudze. Korzystanie z niego nie wymagało specjalistycznej wiedzy. Użytkowanie go to czysta przyjemność, zabieg trwa tylko 5 minut więc można go wpasować w wieczorną toaletę, jest bardzo przyjemny to delikatny masaż i jednoczesne złuszczanie naskórka bez podrażnień. Chwile po zabiegu widać, że skóra jest lepiej ukrwiona, po jakiś czasie "stygnie". Philips VisaCare delikatnie złuszcza skórę nie powodując przy tym podrażnień. Kilka zabiegów spowodowało, ze moja skóra jest bardziej sprężysta i lepiej wchłania krem. Zdecydowanie polecam.

• Łatwość obsługi: 5

Idealny produkt do domowej mikrodermabrazji

Naprawdę świetny produkt. Oszczędzamy czas i pieniądze na wizytach w salonach kosmetycznych. Super prezent dla mężczyzn. Po kilku użyciach twarz jest jędrna, elastyczna i bardziej młoda. POOOlecam!

Jestem zachwycona!

Na samym początku byłam nastawiona nieco sceptycznie do urządzenia Philips VisaCare. Ale już po pierwszym użyciu - pokochałam je całym sercem!
Zaczęłam od zaleconej nakładki sensitive - do delikatnej skóry.
Urządzenie zaciąga naszą skórę, delikatnie ją unosząc - masuje oraz usuwa martwy naskórek, oczyszcza a w dodatku przygotowuje skórę na przyjęcie kremu odżywczego oraz wszelakich jego bogactw :) VisaCare pobudza naturalne procesy odnowy komórkowej w naszej skórze, w jej głębszych partiach. Skóra staje się bardziej promienna, fantastycznie gładka oraz delikatna, poprawia się mikrokrążenie, a co za tym idzie pobudzone zostają ibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny. Nakładka zawiera 100 000 drobinek polerujących - dzięki czemu mamy możliwość regulowania siły złuszczania oraz osiągamy o niebo lepszy efekt peelingu skóry niż przy użyciu metod tradycyjnych.
Zabiegi możemy wykonywać, we własnej łazience - a więc mamy SPA w domu :) Zaleca się, aby wykonywać dwa zabiegi w ciągu tygodnia.

Od kiedy używam VisaCare - pożegnałam problemy z niedoskonałościami skóry, przebarwienia są jakby mniej widoczne - a skóra promienna, gładka i delikatna :) A ja czuję się.. piękniejsza :)

Jest jeszcze jednen aspekt którego nie mogę pominąć! Po usunięciu zęba ósemki zostały naruszone nerwy w mojej twarzy. Przez dwa miesiące nie czułam brody ani połowy dolnej wargi. Po użyciu VisaCare - jestem prze szczęśliwa, gdyż zaczęłam wreszcie coś czuć ;) :) :) Urządzenie poprawiło krążenie oraz ukrwienie tego miejsca :) Jestem bardzo zadowolona!

Domowa mikrodermabrazja

Od jakiegoś czasu borykam się z problemami cery co wywołuje u mnie złe samopoczucie, dlatego zdecydowałam się na przetestowanie urządzenia VisaCare aby przekonać się o jego skuteczności. Przy ogromie obowiązków mam coraz mniej czasu na odwiedzanie salonów kosmetycznych aby zadbać o siebie i wygląd swojej skóry a domowe sposoby nie przynosiły zadawalających efektów.
Po otworzeniu pudełka w środku znalazłam głowicę urządzenia, dwie końcówki do wykonywania zabiegów: „normalna” do zwykłych zabiegów i „delikatna” do łagodnych zabiegów, podstawkę do urządzenia, która pełni również funkcję ładowarki, szczoteczkę do czyszczenia końcówek po zakończeniu użytkowania, woreczek umożliwiający przechowywanie urządzenia oraz instrukcję w języku polskim bardzo czytelną, która pozwoliła mi na szybkie zapoznanie się z wszystkimi elementami i funkcjami urządzenia.
Urządzanie VisaCare zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie już podczas pierwszego użytkowania. Zgodnie z zaleceniami używam w pierwszej kolejności końcówki do łagodnych zabiegów. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i myślę, że żadna kobieta nie będzie miała z nią problemów. Zabieg trwa jedyne pięć minut i wykonuje się go dwa razy w tygodniu dzięki czemu nie musimy martwić się o brak czasu na wykonanie zabiegu mikrodermabrazji. Dzięki urządzeniu VisaCare moja skóra jest delikatna w dotyku, złuszczona, promienna i idealnie wchłania krem, który używam zaraz po zabiegu. Odkąd używam to urządzenie nie mam problemu z trądzikiem i czuje się atrakcyjniejsza, ponieważ nie musze się martwić niedoskonałościami na twarzy.

• Łatwość obsługi: 5

Philips VisaCare to urządzenie na które czekałam całe życie!

Philips VisaCare to urządzenie na które czekałam całe życie! Od wielu lat marzyłam o gładkiej, promiennej, bardziej elastycznej skórze i moje marzenie dzięki temu urządzeniu się spełniło. Philips VisaCare spełniło moje oczekiwania w 100%. Urządzenie to jest bardzo łatwe w obsłudze. Posiada innowacyjny i kobiecy design. Jest przeznaczone do wszystkich typów skóry ponieważ posiada dwie końcówki o różnym stopniu wrażliwości (skóra wrażliwa i normalna).
Urządzenie to złuszcza a zarazem zasysa skórę delikatnie ją masując i wspomagając krążenie krwi dzięki systemowi DualAction Air Lift i systemowi złuszczania.
Już po pierwszym kontakcie Philips VisaCare z moją skórą pojawił się widoczny efekt w postaci zmiany jakości mojej skóry.
Po przetestowaniu urządzenia mogę stwierdzić że moja skóra jest oczyszczona , rozpromieniona , gładsza . Uważam, że to wspaniały produkt. Można się poczuć we własnym domu jak w gabinecie kosmetycznym.
Podsumowując Philips VisaCare jest warte swojej ceny i polecam z całego serca wszystkim kobietą , które lubią zadbać o swój wygląd bez konieczności wychodzenia z domu.

Philips VisaCare moje domowe SPA

Od dwóch tygodni używam Philips VisaCare. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do urządzenia. Słyszałam opinie że domowe urządzenia do mikrodermabrazji nic nie dają. Pomyślałam warto spróbować. Jestem osobą która wychodzi rano a wraca wieczorem i nie mam kiedy chodzić do kosmetyczki. Moja skóra jest problemowa od zawsze. Dawniej niechciany trądzik, obecnie miejscami sucha , pojawiają się plamki po czasem wychodzących jeszcze zaskórnikach. Skóra twarzy była matowa zmęczona. Po pierwszym użyciu Philips VisaCare stwierdziłam że kocham to urządzenie:) Moja skóra na policzkach stała się gładka miękka w dotyku. Chwilowe zaczerwienienie po zabiegu szybko ustąpiło pomimo że mam delikatną i wrażliwą skórę. Krem idealnie się wchłania w skórę twarzy a twarz stała się promienna i bardziej jędrna. Zaczynałam zabieg od końcówki "delikatnej". VisaCare jest proste w użyciu małe , łatwo mieści się w dłoni. W 200% polecam produkt kobietą które mają chwilę dosłownie bo zabieg trwa 5minut w zaciszu swojego domu na zabieg kosmetyczny. Kobietą które nie mają czasu zadbać o siebie w salonie kosmetycznym. POLECAM!!!

Moja domowa mikrodermobrazja!

Od miesiąca jestem posiadaczką VisaCare i nie wyobrażam sobie juz życia bez tego urządzenia. Od lat borykałam się z problemami skórnymi, odbawieniami po trądziku, zmianami koloru, widocznym zmęczeniem na twarzy wynikającym z nie dotlenienia mojej skóry. Po zaledwie miesiącu partia twarzy (broda) widocznie się poprawiła, nie mam już brzydkich plam na twarzy. Skóra jest jędrniejsza i sprężysta. Cudownie wchłaniają się maseczki i kremy. Moje własne domowe spa, zwłaszcza, że mam bardzo mało czasu na bieganie do kosmetyczki. Jak ja mogłam żyć bez VisaCare? :)

• Łatwość obsługi: 5

Cudowne urządzenie dla własnej przyjemności

Jestem bardzo zadowolona z posiadania urządzenia.
Skór nabrała blasku i gładkości. Miłe uczucie na twarzy tuż po zabiegu.
Na początku były trudności na czole i nosie, ale po kilku zabiegach nabrałam wprawy i już nic mi się nie odkleja :)
Kremy po zabiegu bardzo fajnie i szybko wchłaniają. Naprawdę po zabiegu czuję się rewelacyjnie.
Przy nakładce sensitive nie było zaczerwień. Dopiero przy Normal miałam zaczerwienioną skórę, ale to chwilę. Po nawilżeniu skóra wróciła do ładnego naturalnego koloru. Widzę również że im więcej się nakładki normal używa tym po każdym kolejnym zabiegu ta skóra jest mniej czerwona. Ładowarkę używałam tylko raz przez cały okres testowania. Wydajność jest świetna. Jestem ciekawa wydajności nakładek, czy faktycznie trzeb wystarczy co pół roku je wymieniać. Ogólna ocena bardzo dobra.

PLUSY:
Wydajny akumulator, po 1 ładowaniu długo działa
ergonomiczny kształt, dobrze leży w dłoni
działa bardzo dobrze na skórę twarzy
waga urządzenia pozwala na zabranie go ze sobą :)

MINUSY:
brak nakładki zabezpieczającej pierścień ścierając

idealny

gorąco polecam philips VisaCare, testowałam go ok miesiaca i juz zauwazylam poprawe mojej cery. stala sie ona jedrna i bardziej rozswietlona, bardzo latwy w obsludze

Mój ulubieniec

Napisze Wam że jestem nim zachwycona, mimo swojej dość wysokiej ceny, warto w niego zainwestować. Po kilku zabiegach zauważyłam że moja twarz jest bardziej "naciągnięta", zmniejszyły się pory, a mam z nimi ogromny problem. Taki zabieg wykonywany w zaciszu domowym daje bardzo podobne rezultaty co zabieg wykonywany u kosmetyczki. A tutaj nie tylko zaoszczędzamy swój czas, ale również pieniądze, gdyż koszt zabiegu jak by przekalkulować - maszynka zwraca się w 2 miesiące, a może nawet i szybciej. Zabieg wykonałam również na mężu, i on również jest pozytywnie zaskoczony.

Visacare? To jest to!

Jestem zachwycona, buzia jest naprawde piekna i gladka, widocznie odmłodzona. Jest cudowna pod wieloma względami. Przede wszystkim idealnie zaprojektowana. Gustowny design zasługuje na wielką pochwałę. Barwa neutralna, ale niesamowicie kobieca. Elegancka. Zastosowanie wszechstronne - oprócz, ze wygladza to jeszcze rewitalizuje i dodaje skorze jedrnosci. Urzeka innowacyjnością. Manualny peeling - czas powiedziec mu: zegnaj i nie do zobaczenia. Szybkość oraz prostota użycia to niezaprzeczalne atuty, ale największa satysfakcje sprawia mi fakt, ze Visacare moge uzyc w zaciszu domowego ogniska, kiedy tylko zechce. Jestem bardzo zadowolona z urzadzenia. Polecam je już wszystkim moim koleżankom i rodzinie.