Bioderma, Node Shampooing Fluide (Delikatny szampon do częstego mycia włosów)

Bioderma, Node Shampooing Fluide (Delikatny szampon do częstego mycia włosów)

Średnia ocena: 3.64/5

Node Fluide to delikatny szampon, który przywraca włosom blask. Może być także stosowany jako produkt podtrzymujący działanie szamponu leczniczego - Nadaje się do mycia włosów po keratynowym prostowaniu włosów - Formuła perfumowana. Nodé Fluide zachowuje podstawowe składniki filmu hydrolipidowego skóry głowy, dzięki czemu nie powoduje jej łuszczenia się.

do włosów przetłuszczających się
oczyszczające, wygładzające, wzmacniające, łagodzące
bez SLS i SLES, zapachowa
Skóra głowy
problemowa, sucha i wrażliwa

Mieszane odczucia

Konsystencja tego szamponu to jakieś nieporozumienie. Jak pierwszy raz go użyłam to od razu wylałam pół butelki. Myślałam, że jest albo przeterminowany, albo, że ktoś nalał do niego wody. Teorii spiskowych było wiele...Ale ku mojemu zaskoczeniu szampon dość przyzwoity. Jest łagodny dla włosów i skóry głowy. Jeden z niewielu szamponów, który radzi sobie z moją wrażliwą skórą głowy. I za to plus. Ale włosy po nim trochę sztywne, jakby podsuszone, no i ciężko bez odżywki je rozczesać. Wracałam do niego co jakiś czas bo lubi go moja skóra głowy, choć włosy już niekoniecznie. Póki nie ustalę czy ta firma testuje na zwierzakach (może ktoś wie ?) to wstrzymuję się z kolejnym zakupem.

Szampon jest doskonały do przetłuszczających się włosów. Moje włosy muszę myć co 2 dni, a czasem nawet codziennie, i ten szampon nie wysusza skóry głowy, a jednocześnie dobrze oczyszcza skórę z sebum. Czuć że włosy są lekkie i nie obciążone. Jest wydajny mimo wodnistej konsystencji, i wbrew pozorom wystarcza na długo.

Bioderma

Moje włosy mają skłonność do przetłuszczania się. Szampon ma mocno wodnistą konsystencję. Dobrze się pieni. Skutecznie myje włosy. Po jego użyciu włosy są widocznie świeże i lekkie. Nie obciąża ich. Zachowują dłużej świeżość.

Świetny

Na początku miałam co do niego mieszane uczucia, przez konstystencję, myślałam ze trafiłam na przeterminowany, bo jest naprawdę wodnisty. Okazało się, że biorąc pod uwagę jego działanie mogę mu to wybaczyć. Mam delikatne, cienkie, naturalne blond włosy ze skłonnością do przetłuszczania i ten produkt spełnia ich wszystkie oczekiwania. Szampon świetnie oczyszcza, jest delikatny dla skory głowy i przedłuża świeżość włosów po umyciu, co w moim przypadku jest bardzo rzadko spotykane mimo, ze testowałam już niezliczone ilości produktów z drogerii i aptecznych.
Włosy po nim są miękkie, błyszczące, wyglądają zdrowo, mam nawet wrażenie ze na tyle sprzyja skórze głowy ze szybciej rosną. Dorównał mojemu ukochanemu Pharnaceris H Keratineum i zostanie ze mną na dłużej.
Jedynie cena jest odstraszająca, zwłaszcza ze jest bardzi wodnisty i dość szybko się zużywa :(

Szampon

Mam cienkie i delikatne włosy dzięki myciu tym szamponem sa puszyste, delikatne i lekkie. Nie obciąża ich i nie są one przyklapnięte. Bardzo dobry do wrażliwej skóry głowy.

Świetny

Szampon doskonale oczyszcza skórę głowy, jest delikatny i nie obciąża włosów, Świetnie sprawdza się przy przetłuszczających się włosach, moja córka i ja uwielbiamy go!

Skuteczny

Moje włosy bardzo się przetłuszczają, dlatego z nadzieją sięgnęłam po ten szampon. I nie zawiodłam się - jest naprawdę skuteczny, dobrze oczyszcza włosy, są po mim świeże i wyglądają zdrowo. Jedyne, co mi się nie podoba, to jego wodnistość, dosłownie przelewa się przez palce, przez co jest mało wydajny. No i słabo się pieni, a ja lubię, jak szampon dobrze się pieni. Mimo tych wad szampon jest ok i być może sięgnę jeszcze po niego w przyszłości.

Świetny szampon do włosów przetłuszczających się

Mam włosy przetłuszczające się wymagające częstego mycia. Dzięki temu szamponowi mam włosy dłużej świeże i nie obciążone nadmiarem sebum. Konsystencja jest jakby to była woda, trochę trudno się go aplikuje, bo "wypływa" przez dłonie, ale dobrze się pieni i przede wszystkim daje widoczne rezultaty. Gdyby był bardziej gęsty to nic bym nie mogła mu zarzucić. Jednak przyzwyczaiłam się że taki jest i na pewno kupię kolejny jak obecny mi się skończy.

Lepszego dla mnie nie ma

Szampon poleciła mi dermatolog i używam go właściwie nieprzerwanie od 6 lat. Myślę, że wszystkie zarzuty wobec niego (np. że za rzadki, że nie pieni się jak tradycyjne szampony) wynikają z niezrozumienia, dla kogo jest ten szampon przeznaczony i po co został przez Biodermę opracowany (zdaje się że to ich pierwszy produkt w ogóle i jest w ofercie już kilkadziesiąt lat, co uważam za bardzo ciekawe). Ja miałam zawsze włosy przetłuszczające się , a potem do tego doszło nawracające ŁZS. Nic mi nie pomaga wyregulować skóry głowy jak ten właśnie delikatny szampon. Bardzo polecam osobom z włosami, które wzmagają codziennego mycia. Stosuję go na tyle długo, że mogę zaświadczyć, iż wpływa on także na kondycję włosów. Moje są mocniejsze, bardziej sprężyste i błyszczące.

delikatnie myje

Szampon ma przyjemny zapach i bardzo delikatnie myje wlosy dbajac o skore glowy.Nie przesusza ,nie niszczy,nie powoduje lupiezu.Mysle,ze ma przystepna cene biorac pod uwage jakosc.

Szampon do włosów

Szampon jest doskonały, mimo bardzo rzadkiej konsystencji dobrze się pienie, ale co najważniejsze doskonale nawilża i pielęgnuje, włosy delikatnie pachną, świetnie się układają, są lekkie i puszyste.

Świetny szampon

Super Szampon, mimo wodnistej konsystencji świetnie myje i pielęgnuje włosy, używając go czuć że to nie jest zwykły Szampon z drogerii pełen chemii. Kupiłam go dla synka który ma atopową skórę, a okazało się że sprawdza się również u mnie.