Resibo, Olejek do demakijażu

Resibo, Olejek do demakijażu

Usuwa wszelkie zanieczyszczenia, rozpuszcza sebum. Bez dyskomfortu zmywa nawet wodoodporny makijaż. Pozostawia skórę miękką i dobrze odżywioną. Do każdego typu cery: odżywia i nawilża suchą, reguluje tłustą i mieszaną. Dołączona do olejku ściereczka z mikrofibry delikatnie peelinguje skórę. Zawiera pro-składnik: olej z awokado, potocznie nazywany jest olejem 7 witamin (A, B, D, E, H, K, PP), który wzmacnia barierę lipidową skóry, nawilża oraz chroni przez negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

demakijaż twarzy
normalna, sucha, mieszana, tłusta
nawilżające, oczyszczające
z pompką, w butelce
olejek

Olejek jest delikatny

Olejek jest delikatny, ale dobrze oczyszcza z makijażu. Nie podrażnia i ładnie pachnie. Pozostawia tłusty film na skórze ( może dlatego, że mam tłusta cerę). Nie wiem czy kupię pnownie bo cena wysoka

Super się polubiłam

Na prawdę polubiłam się z z tym produktem! Świetnie oczyszcza za to z resztek makijażu i zabrudzeń, przy dłuższym stosowaniu faktycznie oczyszcza pory. Dodatkowy plus za piękny słodki zapach i przemyślane opakowanie. Polecam!

Godny polecenia

Chciałabym podzielić się moją opinią na temat olejku do demakijażu Resibo. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolona z efektów, jakie ten produkt przynosi jednakże, nie mogę powiedzieć, że jestem z niego kompletnie zachwycona.

Na plus należy zaliczyć skuteczność tego olejku w usuwaniu makijażu. Bez trudu radzi sobie zarówno z kosmetykami wodoodpornymi, jak i zwykłymi produktami do makijażu. Wystarczy niewielka ilość olejku, aby efektywnie rozpuścić makijaż i oczyścić skórę. Olejek łatwo rozprowadza się na twarzy i nie pozostawia tłustej warstwy. Po użyciu, moja skóra jest czysta i odświeżona.

Doceniam również fakt, że olejek jest łagodny dla mojej skóry. Nie powoduje podrażnień ani pieczenia, co jest dla mnie istotne, ponieważ mam skórę wrażliwą. Nie odczuwam także uczucia suchości czy ściągnięcia po demakijażu, co jest dużym plusem.

Jednakże, muszę wspomnieć o jednym aspekcie, który nie do końca odpowiada moim preferencjom - konsystencji olejku. Osobiście wolę olejki o nieco lżejszej konsystencji, które łatwo rozprowadzają się na skórze. Ten olejek Resibo jest nieco gęstszy, co sprawia, że jego aplikacja wymaga więcej czasu i wysiłku. Nie jest to duży problem, ale warto o tym wspomnieć, gdyż dla niektórych może to być istotne.

Podsumowując, olejek do demakijażu Resibo to produkt, który skutecznie usuwa mój makijaż i jest łagodny dla mojej skóry. Doceniam jego efektywność i brak podrażnień. Niemniej jednak, nie jestem w pełni zachwycona jego konsystencją. Jeśli szukasz olejku do demakijażu, który dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu, może warto dać mu szansę i samodzielnie ocenić, czy konsystencja jest dla ciebie odpowiednia.

Średniak

Olejek do demakijażu z Resibo to niestety słaby produkt. Długo dawałam mu szansę i zużyłam dwa opakowania. Makijaż domywa ale pozostawia na skórze tłusta warstwę. Nie zmywa się wodą co jest dla mnie dużym minusem.
Musiałam dwa razy domywac go żelem żeby pozbyć się uczucia że mam coś na twarzy. Mam cerę skłonną do trądziku więc ważne jest dla mnie żeby resztki olejku nie pozostały na skórze. Minusem też jest cena. Kupiłam go na promocji za około 50 zł więc oczekiwałam lepszych efektów za tą cenę.
Od kiedy spróbowałam olejku z Faceboom to nie wrócę już do Resibo.

Wszystko byłoby super,ale…

Zuzylam 2 opakowania i byłam w nim naprawdę zakochana. Jego użycie po całym dniu było dla mnie takim relaksem i chwilą dla siebie. Odpowiednia konsystencja, delikatny i nienachalny zapach, wygodne opakowanie i przede wszystkim to, że zmył dokładnie nawet najtrwalszy makijaż i przy tym nie zapychał mojej wyjątkowo kapryśnej cery- to wszystko fakty, z którymi nie mogę dyskutować. Aaa, i wydajność - pamietam ze jedno opakowanie starczyło mi na kilka miesięcy.

Ale…
Jakiś czas temu marka Resibo zmieniała opakowania swoich produktów. Olejkowi zmieniono opakowanie z plastikowego na szklane… No i przy okazji zmniejszono pojemność o 1/3, a cena poszybowała do 99 zł. Rozumiem, wszystko drożeje. Ale ja niestety nie będę płacić takiej kwoty za produkt do demakijażu. Te 2 opakowania które zużyłam (takie jak na zdjeciu w zgłoszeniu -plastikowe o pojemności 150ml) można było w promocji kupić za około 50 zł. Teraz 100 ml kosztuje w promocji około 70 zł.
Także ja szukam zamienników. Ale jeśli komuś taka cena nie przeszkadza, to polecam.

Rozczarowanie

Na olejek do demakijażu z Resibo bardzo liczyłam - jednak okazał się on niewypałem. Ciężki, pozostawiający uczucie "czegoś na twarzy" nawet po jej umyciu. Ogólnie olejki do demakijażu to nie jest moja rzecz - jednak ten wyjątkowo mnie zawiódł, podwyższyłam nieco ocenę dlatego, że dość fajnie zadziałał mi na włosy... chociaż tyle dobrego ;)

jeden z lepszych olejków do demakijażu

Używałam wielu produktów do demakijażu przy dwu etapowym oczyszczaniu twarzy i olejek resibo sprawdza się świetnie! Wystarczy niewielka ilość produktu aby skutecznie oczyścić twarz z makijażu. Nie podrażnia, nie zapycha porów i łatwo domywa się nawet delikatnym żelem. Skóra jest oczyszczona i nawilżona.

Lubię go

Nie wyobrażam sobie robić demakijaż innym produktem, niż tym olejkiem. Mam mieszaną cerę, a ten olejek idealnie się sprawdza do oczyszczania. Stosując ten kosmetyk jestem pewna, że moja skóra jest w 100% dokładnie oczyszczona z wszelkich zabrudzeń.

Olejek ma bardzo dobry skład, świetnie się sprawdza do codziennego użycia. Nie zapycha porów, skóra jest po nim idealnie wypielęgnowana, no kocham i szalenie polecam!

Przyjemny i drogi

Butelka z pompką, w której znajduje się kosmetyk to bardzo wygodne i czyste rozwiązanie. Niestety mi pompka przeciekała w podróży (mimo przekręcenia na tryb zamknięty), także polecam dodatkowo zabezpieczyć ją folią.

Sam olejek ma bardzo przyjemną konsystencję, łatwo rozprowadza się na skórze, pięknie domywa makijaż, również ten wodoodporny.
Ma delikatny zapach.
Warstwę olejku ściągałam wacikami lub ściereczką a następnie myłam twarz żelem lub pianką. Olejek dobrze się domywał i nie pozostawiał na twarzy tłustej warstwy po drugim myciu.
Dużym plusem jest też to, że mnie nie zapchał (cera mieszana) i nie szczypał w oczy.

Wydajność określiłabym jako normalną. Wystarczała mi zazwyczaj jedna pompka produktu.

Ogólnie to bardzo fajny kosmetyk z dobrym składem, ale jednak cena jest dla mnie zbyt wysoka. Mimo wszystko to produkt do oczyszczania i demakijażu. Sprawdza się, ale nie jest dla mnie żadnym wow, nie wpłynął znacząco na stan mojej skóry. Jest sporo tak samo dobrych i dużo tańszych olejków.

Jeśli dla kogoś cena jest w porządku, to warto spróbować :)

Jest OK

Dobry i przyjemny olejek chociaż nie zapada w pamięć. Zmywa co ma zmywać, choć z wodoodpornym tuszem Max Factor 2000 calorii sobie nie poradził, ale to jest mega odporny tusz. Nie zapycha mojej skóry, nie podrażnił. Jest wydajny, co jest plusem przy tej, dość wysokiej cenie i pojemności 150 ml.

Zapach nie mój, ale też nie jest brzydki czy nachalny, nie przeszkadza.

Bardzo fajny, ale znalazłam tańsze zastępstwo

Pierwszy olejek, jaki kupiłam, przy wprowadzaniu dwustopniowego oczyszczania do swojej rutyny pielęgnacyjnej. Ponieważ olejek nie zawiera emulgatorów, zmywałam go z twarzy za pomocą rękawiczki Glov lub wielorazowych płatków kosmetyczynych, domywając później resztki przy pomocy żelu do twarzy i w takim set-upie działało to super.

Dobrze mi się sprawdzał w zmywaniu makijażu i filtrów, chociaż ostatecznie zamieniłam go na olejek z Miya ze względu na niższą cenę przy takim samym działaniu. Dobry produkt, ale nie tak wyjątkowy, żebym chciała do niego wrócić.

Nie polubiliśmy się..

W skrócie: markę Resibo lubię, ale nie ten produkt. Nie jest oni ani przyjemny w aplikacji, ani praktyczny, ani skuteczny, no i nie tani..

Zaczynając od początku, opakowanie z pompką oceniam na plus. Dołączona jest także do niego mały ręczniczek, bez którego nie da się umyć twarzy. Nie spodobała mi się taka formuła oczyszczania, przykładania tego ręczniczka do twarzy, lekkiego ale pocierania nim. Po za tym ta ściereczka bardzo szybko się brudzi i nawet piorąc ją regularnie przy końcówce olejku jest już bardzo zużyta. Dodatkowo trzeba poświęcać więcej czasu na cały proces oczyszczania tym olejkiem. Próbowałam używać olejku bez ściereczki, ale nie szło mi to, bo wtedy nie da się pozbyć olejku i tej tłustej warstwy, którą tworzy.

Dla mnie nie jest ważny zapach, ale tutaj jest on..hm..dziwny?

Jak się już przeprowadzi cały proces oczyszczania tym olejkiem ze ściereczką w roli głównej to skóra jest w miarę oczyszczona, ale jest to czasochłonne i nieprzyjemne. A tak liczyłam że będzie moim hitem, bo skład ma super..

Moim zdaniem cena nie adekwatna, za wysoka jak na produkt do oczyszczania skóry twarzy.