Biolaven, Żel myjący do twarzy

Biolaven, Żel myjący do twarzy

Nawilżająco-odświeżający żel do mycia twarzy, delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich zabrudzeń i makijażu. Łagodne detergenty i fizjologiczne pH gwarantują zachowanie naturalnej bariery lipidowej, a dodatek oleju z pestek winogron zapobiega wysuszeniu. Olejek eteryczny z lawendy, symbol Prowansji, znany jest ze swoich antyseptycznych i odświeżających właściwości. Systematyczne stosowanie pozwala cieszyć się czystą i promienną skórą. Przebadany dermatologicznie, hypoalergiczny.

oczyszczanie twarzy
odwodniona, sucha, normalna
nawilżające, oczyszczające, odświeżające
hipoalergiczna
z pompką
żel

Delikatny

Żel do mycia twarzy z pompką. Przyjemny w użyciu. Dosyć słabo się pieni. Oczyszcza skórę delikatnie bez przesuszania. Czasem musiałam umyć twarz 2 razy, żeby dobrze ją doczyścić. Może nie domywać makijażu.

Świetny dla wrażliwej skóry

Żel do mycia twarzy marki Biolaven kupiłam po raz kolejny ze względu na krótki i naturalny skład. Żel zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego: olejek lawendowy, olej z pestek winogron oraz panthenol.
Żel bardzo dokładnie oczyszcza twarz z makijażu nie podrażniając delikatnej/wrażliwej skóry twarzy. Po użyciu produktu skóra jest gładka bez uczucia ściągnięcia.
Opakowanie jest wyposażone w dozownik z pompką, która ułatwia dozowanie żelu. Produkt jest wydajny.

Doskonały

Żel Biolaven należy do mojej ulubionej linii od marki Sylveco.

Jedna pompka żelu wystarcza na dokładne oczyszczenie skóry twarzy i szyi. Ma przezroczystą formulę i cudowny winogronowy zapach.

Nie powoduje na mojej normalnej skórze uczucia ściągnięcia, za co go bardzo doceniam.

Jest wydajny. Należy do średniej półki cenowej, kupimy go w regularnej cenie za około 30 zł.

Uważam, że jest to produkt zdecydowanie wart uwagi za swoje działanie oraz naturalny skład. Bardzo polecam

mega wydajny produkt

Najlepszy żel jaki miałam, idealnie domywa wszystkie pozostałości makijażu po pierwszym etapie oczyszczania twarzy. Bardzo wydajny, jego wersja starczyła mi na ponad pół roku także pewnie z tego będę korzystać o wiele wiele dłużej. Świetnie się pieni i nie podrażnia, oraz nie wysusza. Mam skórę trądzikową i pomaga mi utrzymać ją w dobrej kondycji. Mega polecam

Piękny zapach i naturalny skład, ale czy to wystarczy?

Ten produkt to ciekawa propozycja jeżeli chodzi o żel do mycia twarzy. To co go wyróżnia to przyjemny winogronowo-lawendowy zapach, naturalny skład oraz efekt delikatnego oczyszczenia twarzy. Produktu używałam 1,5 miesiąca, więc był przeciętnie wydajny. Konsystencja była dosyć wodnista, rzadka, ponadto nie pienił się za dobrze, a to spowodowało, że sama aplikacja nie dawała satysfakcji, co trochę mi przeszkadzało. Mimo dobrych chęci, to jakoś nie potrafię zachwycić się tym produktem, który nie należy też do najtańszych.

Super skład i działanie

Bardzo fajny żel do twarzy. Wygodne opakowanie z pompką ułatwia nabranie odpowiedniej ilości produktu. Nie pieni się jak typowe żele do twarzy, ale nie przeszkadza mi to, ma odpowiedni skład bez szkodliwych dodatków. Pięknie pachnie.

Dobrze domywa zanieczyszczenia i resztki makijażu. Skóra jest czysta, świeża i przygotowana do dalszych etapów pielęgnacji. Produkt jest wydajny.

Rozczarowanie

Żel kupiłam skuszona zachwytami blogerek i naturalnym składem. I o ile żel w stosowaniu jest całkiem przyjemny, ma delikatny zapach, całkiem dobrze oczyszcza, to niestety nie nadaje się do suchej skóry.
Producent obiecuje nawilżenie i odświeżenie. W moim przypadku nic takiego nie nastąpiło, skóra była przesuszona, ściągnięta, a czasem wręcz podrażniona. Być może do normalnej lub tłustej cery będzie OK, jednak do suchej i wrażliwej nie polecam.

Świetny zapach, delikatne działanie, naturalny skład - czego chcieć więcej?

Bardzo lubię ten żel - i chętnie do niego wrócę. Dlaczego? Bo bardzo lubię te doświadczenie :)

Najpierw nakładacie na dłoń przyjemny, rzadki, łatwo rozprowadzający się żel. Następnie nanosicie to na twarz i otula Was lawendowo-winogronowy zapach - czyli dwie nuty, które bardzo lubię. Delikatnie myjecie twarz... bez uczucia ściągnięcia, nic Was nie piecze, nie podrażnia - nawet, jeśli macie przesuszona skóre, Zmywacie żel - cera jest czysta, miękka i nie jest wysuszona.

Żel ma same plusy:
+ wygodne opakowanie z pompką - działa przez cały okres używania żelu
+ Przyjemna, dość rzadka konsystencja, ale dobrze się ją nakłada na twarz i rozprowadza po twarzy
+ z racji na dość rzadka konsystencje - zużywa się mniej produktu i wzrsta jego wydajnosc
+ dokładne oczyszczenie twarzy - zmywa dobrze nawet olejki zastosoane w 1 etapie mycia
+ nie ściąga skóry,nie [podrażnia
+ naturalny skład
+ładny zapach
+ przystępna cena jak na taki skład (20zł)

Polecam, minusów nie znalazłam :)

Niestety...

Do zakupu żelu Biolaven skusił mnie prosty, naturalny skład, piękna szata graficzna oraz duża promka w Hebe:). Polubiłam się z kremem Biolaven na noc ,więc pomyślałam, że żel będzie strzałem w dziesiątkę. Lejąca ,małopieniąca konsystencja mnie nie odstraszyła. Staram się używać delikatnych myjadeł do twarzy, mam cerę wrażliwa ,mieszana ,coraz bardziej suchą.Delikatny lawendowy zapach na plus.Jednak co do efektów mycia to odczuwałam ściągniecie ,a z drugiej strony odczucie jakby twarz była czymś pokryta po zmyciu żelu wodą. W moim przypadku ani nawilżenie ani odświeżenie nie miało miejsca.Nie dziwi mnie wysoka ocena na Wizażu ,co skóra to opinia ,widocznie należę do tego małego procenta ludzi ,którym akurat ten żel nie podpasował :(.

Genialny

Genialny ,szukałam długo aż znalazłam i zaprzyjaźnię się z tym produktem na zawsze bo działa w taki sposób jaki zawsze tego szukałam i oczekiwałam od produktu,delikatna konsystencja żelu, świetnie oczyszcza i zweza moje rozszerzone pory ,skora staje się gładka i promienna, polecam

winogrona

Żel idealny, na tą chwilę mój faworyt . Mam skórę wrażliwą, z przetłuszczającą się strefą T jednocześnie bardzo łatwo o przesuszenie czy odstające suche skórki. Żel nie przesusza, nie ściąga i nie podrażnia cery, jest bardzo delikatny i skuteczny w działaniu oraz ma bardzo dobry skład. Cera po jego użyciu jest sprężysta gładka i nawilżona. DO tego obłędny zapach lawendy i winogron. Drobnym minusem może być dla niektórych jego bardzo lejąca konsystencja, pieni się raczej w niewielkim stopniu, mi to jednak nie przeszkadza w użytkowaniu gdyż plusów jest o wiele więcej.

Jest cudowny

Cudowny! Jest delikatny, ma miłą konsystencję, piękny zapach i jest wydajny. Po umyciu twarzy delikatnie czuję efekt ściągnięcia, ale nie uważam tego za wadę. Przynajmniej dzięki temu zawsze pamiętam, żeby nałożyć krem :)