Astor, Perfect Stay, 24H Powder + Perfect Skin Primer (Puder w kompakcie i baza 2 w 1)

Puder w kompakcie Astor Perfect Stay 24H Powder + Perfect Skin Primer to puder 2 w 1. Łączy w sobie efekt krycia fluidu i satynowo-matowe wykończenie pudru. Formuła pudru pozwala na stosowanie dwóch możliwości aplikacji: na mokro i na sucho. Stosując puder na sucho matujemy skórę twarzy, a kiedy używamy go na mokro, staje się on lekkim podkładem, który kryje nasze niedoskonałości skóry.
Puder Perfect Stay 24H ma w sobie bazę, dzięki której `wtapia się` w skórę, jednocześnie pozwalając jej oddychać. Do wyboru są 3 odcienie pudru Astor: 102, 200 i 302.

sucha
kryjące, matujące
prasowany

Jeden z ulubieńców

Puder z bazą, gąbeczka i lusterko tworzą idealne połączenie. Do tego pudru przekonałam się bardzo szybko. Nie pamiętam ile kosztował ponieważ pod prowadziłam go mamie, dla której nie spełniał wymaganych zadań. Dla mnie rewelacja. Lekkość, kolorystyka, łatwość aplikacji i końcowy naturalny efekt stwarzają ze ten produkt stał się Hitem!! Jak każdy inny ma swoich zwolenników i przeciwników. Ja jestem zwolenniczką a Ty?

Bardzo go lubiłam

Przez jakiś czas był moim wielkim ulubieńcem. Nakładałam go na mokro - gąbeczką, dzięki czemu cudownie utrzymywał mat i utrwalał makijaż. Z czasem jednak zaczęłam używać pudru ryżowego, ponieważ zrozumiałam, że jego beżowy kolor wyglądał bardzo sztucznie zestawiony z moją żółtą szyją. Nie mniej, mam o nim dobre zdanie i sentyment.

Super do torebki

Bardzo go lubię, używałam odcień 102. Naprawdę dłuugo go zużywałam, więc jest bardzo wydajny. Najlepiej wygląda nałożony pędzlem. Matuje, ładnie zakrywa co trzeba. Jest mocno napigmentowany, ale mimo to można śmiało nałożyć np. dwie warstwy jedna na drugą. Mój kolor jest bardzo jasny, idealny dla takich bladziochów. Nie robi maski. Nie wiem czy wytrzymałby na skórze aż 24h, ale ja przez cały dzień zazwyczaj nie robiłam poprawek, bo po prostu nie było trzeba. Nie wysusza skóry. Nie podrażnia. Ma świetne opakowanie, które za żadne skarby nie otworzy się w torebce, więc polecam mieć go w torebce w razie w. ;)

Uwielbiam!

Najlepszy puder w kompakcie jaki miałam.
Można go aplikować dołączoną gąbką jak i pędzlem. W obu przypadkach nakłada się super.
Dokładnie kryje, nie wysusza i bardzo ładnie matuje.
Po 8 godzinach twarz nadal wygląda idealnie.
Cena pudru jest adekwatna do jakości :)

dobry puder

Posiadam odcień 200 nude. Bardzo ładny kolor. W połączeniu z podkładem z tej serii wypada świetnie. Pokrywa twarz takim subtelnym, eleganckim matem prawdopodobnie dlatego, że konsystencja pudru jest bardzo delikatna. Świetny także w połączeniu z innymi podkładami. Matowi na trochę dłużej niż inne pudry, ale na pewno nie na cały dzień czy też na 24 h jak pisze Producent.

Razem z podkładem z tej serii tworzy idealną całość.

Kupiłam podkład ,,Perfect Stay'' oczywiście z pudrem do kompletu.Razem tworzą idealną całość choć przyznam,że uważałam tego pudru również z innymi podkładami i też wypadał super .To mój pierwszy puder który na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Fajne jasne kolorki.

Ogolnie uważam, ze puder nie jest zły. Ma bardzo fajne jasne kolory. Ja wybrałam 102...mam nawet wrażenie, że troche za jasny. Puder ładnie zakrywa niedoskonałość, daje efekt "odmłodzenia"...naprawde. Buzia wygląda świeżo i młodo. Niestety z matem jest troche gorzej bo buzia po ok. 2 h zaczyna sie świecić, a szkoda bo wtedy dała bym mu 5 gwiazdek a tak dam 4. Opakowanie bardzo ładne i zgrabne z pewnością zmieści sie w każdej torebce... W sumie puderniczka jest taka sama jak w moim ulubionym pudrze Rimmel 25h tyle, źe tam mamy czerwoną obwódke, a tu fioletową.... Puder polecam dziewczyną z normalną lub mieszaną dla tych z tłustą może być za słaby.

Puder dla suchej cery

Dobry puder, jednakże nie robi szału. Krycie niezauważalne, słabo matuje, lecz utrzymuje makijaż w ryzach, przez 2-3 godzin maksymalnie, jeżeli posiadasz suchą i bezproblemową cerę będzie w porządku. Posiadam mieszaną skórę i niestety nie sprawdza się tak, jak powinien. Testowałam go na swoich klientkach i również nie były zachwycone tym efektem w stu procentach. Jeżeli potrzebujesz w miarę dobrego, słabo kryjącego i matującego pudru, który tylko utrzyma makijaż na jakiś czas będzie okej

Nie polecam

Kupiłam go na promocji -49% w Rossmannie i cieszę się, że nie zapłaciłam za niego tyle, ile kosztuje w regularnej cenie, ponieważ produkt nie sprawdził się u mnie.
+Solidne opakowanie, w którym ukryte jest lusterko i gąbeczka.
- Strasznie śmierdzi!
-Nie matuje, nawet na godzinę
-Szybko się skończył, ale to nawet lepiej
-Osiada na włoskach na twarzy
-Po jego nałożeniu podkład zbiera mi się w zmarszczkach i ciastkuje się na twarzy

Już nigdy nie kupię tego produktu.

Dobry dla suchej skóry

Uzywam go do utrwalenia korektora pod oczami i sprawia sie super
+korektor ktory zawsze strasznie mi wchodzil w zalamania nawet jak go przypudrowalam teraz pozostaje tam gdzie powinien i b. dobrze wyglada
+trwały
+dodatkowo kryje
+nie wysusza!co jest dla mnie duzym plusem bo mam b. sucha skore
+nie uczula
+opakowanie bardzo praktyczne

+/- nie matowi na full ale ja tez nie lubie miec calkowicie matowej twarzy wiec dla mnie mega

-drogi ale mozna polowac na promocje
-chyba zapycha jesli jest nalozony gdzies indziej niz pod oczy ale nie jestem pewna czy to przez ten produkt

ogolnie polecam :)

warty uwagi

Za podkładami Astor nie przepadam, więc co do pudru też miałam obawy, ale kupiłam na jakiejś promocji.

*Puder znajduje się w wygodnej puderniczce. Jest solidnie wykonana. Nie rysuje się jakoś bardzo w kosmetyczce. Pod pudrem lusterko i gąbeczka, porządna, lateksowa.

*Mam odcień najjaśniejszy i rzeczywiście jest bardzo jasny i nie różowy, a neutralny czym mnie Astor zaskoczył, bo odcieni ich podkładów są kiepskie.

*Puder wygodnie się nakłada. Nie pyli. Jest bardziej taki kremowy. Daje matowe wykończenie, ale nie jest to płaski mat. Twarz wygląda ładnie. Nie jest widoczny tak jak inne pudry, bo nie osiada tak na włoskach.

*Rzeczywiście jest trwały, chociaż przez 24 godziny nie testowałam. Zawsze po powrocie z pracy miałam lekko pościerany podkład w strefie T. Odkąd używam tego pudru nic nie jest pościerane. Podkład super się utrzymuje. Zaznaczam, że używałam go z tym samym kremem i z tymi samymi podkładami co wcześniej.

*Jeśli chodzi o matowienie, to jest średnio. Po ok.4-5 godzinach moja twarz lekko się świeci, czyli dosyć standardowo, jak po większości pudrów.

*Produkt nie wysusza skóry, nie ciemnieje, nie zapycha cery a mam skłonną do zapychania.

*Jest mało wydajny. Puder używany dzień w dzień wystarcza mi średnio na ok.3 mies. a pudruję się czasem 2 razy dziennie. Tego używam 5 tyg. i już znacznie dobijam denka.

Uważam, że jest wart uwagi. Szczególnie na promocji. Ładnie się prezentuje na buzi i nie robi szkody. Z tym, że nie jest to puder matujący na długo, mat z tych średnich. Jednak dla cer suchych, normalnych i mieszanych (lekko przetłuszczających się) jest fajny.
Mam kilka pudrów na oku do testów, ale jeszcze kiedyś na pewno kupię.

Używam tego produktu od: 5 tyg.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Znakomicie się rozprowadza i matuje. Doskonale kryje i zakrywa niedoskonałości. Znakomity na zimę. Sprawdza się na sucho, jak i również na mokro. Po nałożeniu go " na mokro " zastępuje fluid, a w dodatku po naprowadzeniu go na skórę efekt jest jak po nałożeniu fluidu i pudru :) nie zostawia smug.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.