Oriflame, Giordani Gold, Long Wear Mineral Foundation SPF15 (Mineralny podkład do twarzy)

Kategoria

Długotrwała formuła podkładu Oriflame Giordani Gold, Long Wear Mineral Foundation zapewnia pełne krycie przez cały dzień. Wzbogacona filtrem SPF 15 i drogocennymi minerałami wulkanicznymi pozyskanymi z obszaru włoskiego wulkanu Etna, o właściwosciach regenerujących i odmładzających.

Krycie
SPF 15 – 30
fluidy

Kupiony w: U konsultantki

Średniak

Konsultantka mi go chwaliła, więc się skusiłam, lecz nie spełnił moich oczekiwań.
Kolor który kupiłam to porcelain najjaśniejszy okazał, się za ciemny dla mnie i wpada w pomarańczowe nuty.
Słabiutko kryje i niestety bardzo się świeci na twarzy. Trzeba go mocno pudrować.
Szybko się ściera z twarzy.
Jedyny plus to zapach, który jest przyjemny no i oczywiście piękny flakonik ale to tylko tyle niestety.
Za tą cenę, można mieć o wiele lepszy produkt

Kupiony w: U konsultantki

do niczego

Zamówiłam ten podkład, ponieważ był po niskiej cenie - jakieś 20 złotych. Konsultantka zachwycała go. Niestety okazało się, że krycie jest zerowe (producent obiecuje coś zupełnie innego). Po nałożeniu cała twarz się świeci i wygląda na tłustą, dodatkowo klei się. Zauważyłam, że zatyka mi pory. Po paru godzinach od wykonania makijażu wyglądam w nim po prostu brzydko. Do tego wszystkiego ciemnieje i nie jest trwały. Gdyby nie matujący transparentny puder, twarz wyglądałaby na tłustą. To samo zauważyła moja przyjaciółka. Spodziewałyśmy się czegoś dobrego a okazało się, że to zwykły bubel. Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Opakowanie w porządku, pompka się nie zacina. Wydajność duża, bo nie mam ochoty do używać!

Bardzo dobry podkład, dający naturalne krycie. Choć cena często nie jest zachęcająca i tak kupuje bo

podkład świetnie kryje jednocześnie nie zostawiając efektu maski, którego po prostu nie cierpie.
kupiłam go chcąc wypróbować wreszcie jakiś podkład mineralny.

zalety:
- łatwo sie rozprowadza
-krycie jest w sam raz nie za mocne nie za słabe
-wtapia sie w skóre
-używam koloru porcelanowego, który bardzo odpowiada mojej bladej cerze.
-niezły skład

minusy:
-cena w promocji to często 44zł, najtaniej trafilam na niego za 29,99zl co też nie jest szałem cenowym.

Używam tego produktu od: od poł roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Nie jest zły

Potrzebowałam podkładu, który zakryłby moje niedoskonałości i prezentowałby się w miarę naturalnie, a także aby nie znikał godzinę po nałożeniu. Po długich rozważaniach mój wybór padł na ten produkt. Skuszona obietnicą producenta ( trwałością ) do ostatniej chwili miałam nadzieję, że się dogadamy. Po miesiącu mogę stwierdzić, iż nie jest źle, ale też nie bardzo dobrze. Utrzymuje się dość długo, ale znika nierównomiernie. Mam wrażenie, że dopiero parę minut po nałożeniu zaczyna wyglądać korzystnie. Za to po paru godzinkach jest już bardzo widoczny. Plus za to że nie zapycha. Mimo wszystko nie jest z nim tak źle i myślę, że u osób bez większych problemów może się spisać ;)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

słabizna

Hmm nie wiem dlaczego kolejny negatywny komentarz o produkcie nagle zniknął, zatem ponownie napiszę.
Podkład kupiłam skuszona dobrą ceną oraz składnikami.
Niestety straszna lipa, podkad już przy nakładaniu jest jak masło. Mega tłusty i skóra nie matowieje ani trochę po nałożeniu. Nawet spora ilość pudru nie pomoże.
Mam cerę raczej normalną, z mieszaną linią T. Zatem nie powinny takie rzeczy mieć miejsca.
Skóra strasznie się świeci i do tego cały meke up spływa. No fatalnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Jestem zadowolona

Jestem zadowolona z tego podkładu, spełnia moje oczekiwania.
Mam cerę z licznymi niedoskonałościami oraz ze skłonnością do przetłuszczania. Przede wszystkim + dla tego podkładu za to, że nie pogorszył stanu mojej cery. Radzi sobie z zaczerwienieniami oraz mniejszymi niedoskonałościami, do wych większych potrzebny jest korektor, ale nie uznaję tego za wadę podkładu. Utrzymuje się na twarzy długo, może nie cały dzień, ale schodzi z twarzy równomiernie, bez pozostawiania plam i w ciągu dnia nie sprawia nieprzyjemnych niespodzianek. Podoba mi się tez kolor podkładu - najjaśniejszy idealnie pasuje do koloru mojej cery, nie tworzy efektu maski.
Podkład wygląda bardzo naturalnie nałożony palcami - jest to moja ulubiona, szybka metoda aplikacji i nie lubię, gdy podkład wymaga uzycia pędzla. W tym przypadku nic takiego nie ma miejsca. Wydajność - bardzo dobra. Moim zdaniem cena katalogowa jest jednak trochę za wysoka i warto kupować go, gdy jest w promocji. Podsumowując, nie jest to ideał, mimo to uważam ten podkład za bardzo dobry i z przyjemnością do niego wracam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Polubiłam

Wybrałam podkład w odcieniu Light Ivory, który dla mojej karnacji okazał się strzałem w dziesiatkę. Co prawda w buteleczce jest ultra-jasny, jednak tuż po nałożeniu lekko oksyduje (brać o ton jaśniejszy!), idealne stapiając się z kolorytem mojej lekko muśniętej słońcem cery.
Konsystencja podkładu jest bardzo gęsta, kremowa, najlepiej nakładać ją palcami. Pędzlem czy gąbeczką idzie dość opornie, u mnie ten sposób się nie sprawdził. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości (w moim przypadku drobne przebarwienia i zaczerwienienia), nie tworzy smug, plam ani wyraźnych granic. Oczarował mnie pięknym efektem głow, dzięki któremu moja dojrzał cera (30+) wygląda świeżo i promiennie, pomimo intensywnego trybu życia, stresu czy niedoboru snu.
Nie zapycha, choć początkowo, ze względu na jego bogatą konsystencję, miałam spore obawy.
Trwały, nie wymaga poprawek w ciągu dnia, ewentualnie lekkiego zmatowienia w strefie T. Ładny, nienachalny zapach oraz eleganckie, szklane opakowanie z precyzyjnym dozownikiem to dodatkowe atuty.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie