Oriflame, Giordani Gold, Long Wear Mineral Foundation SPF15 (Mineralny podkład do twarzy)

Kategoria

Długotrwała formuła podkładu Oriflame Giordani Gold, Long Wear Mineral Foundation zapewnia pełne krycie przez cały dzień. Wzbogacona filtrem SPF 15 i drogocennymi minerałami wulkanicznymi pozyskanymi z obszaru włoskiego wulkanu Etna, o właściwosciach regenerujących i odmładzających.

z pompką
mocne
normalna
ujednolicające

Kupiony w: U konsultantki

Żałuję że dałam się namówić...

Podkład poleciła mi do przeyestowania znajoma, która jest konsultantką. Skusiłam się po jej zapewnieniach, że to dobry podkład, sama używa i jest zadowolona.
Niestety ja nie jestem, moze u niej sie sprawdził, u mnie wcale.
Ładna buteleczka, szklana, ciężka. I to by było na tyle z plusów. Minusów jest znacznie więcej. Mam skore mieszaną, podkład nierówno się rozprowadza, jeśli chodzi o krycie i trwałość to producent w swoich zapewnieniach bardzo się zapędzil, krycia nie ma prawie wcale A jego trwałość sięga aż... godziny... tyle wytrzymuje na twarzy zanim zacznie się na niej robić ciastko i podkład zacznie się przemieszczać razem z nadmiarem sebum po twarzy. I nie ważne czy nalozymy go na krem, bez kremu, na bazę lub bez, zawsze zachowuje się tak samo. Może komuś się sprawdzi, krzywdy nie robi, ale u mnie się nie sprawdził. Ja osobiście nie mogę polecić.

Dobry podkład

Podkład ten wygładza i maskuje niedoskonałości, nie powoduje żadnych przebarwień ani podranień. Nie wysusza cery. Ma płynną konsystencję. Produkt długo utrzymuje się na twarzy. Polecam.

W porządku

Posiadam dwa odcienie tego podkładu. Przede wszystkim, jest on dość ładnie, realistycznie napigmentowany, ma tez odcienie chłodne, nie tylko same ciepłe. Jaśniejsze odcienie są też dobre dla bladych. Łatwo się nakłada. Jest wydajny. Miesza się w porządku z innymi podkładami i kamuflażami. Podkład jak podkład, wymaga uzycia pudru, wtedy się dość dobrze trzyma. Nie powoduje alergii, Kilka dobrych godzin siedzi na twarzy, a więc spełnia swoją rolę. Powiem tak, po porównaniu do podkładów wizażowych , wypada dość w porządku. Wart przetestowania, okazał się być w sam raz na moje potrzeby, na modelkach też się dobrze sprawdzał.

Nie przypadł do gustu

Podkład poleciła mi koleżanka zajmująca się Oriflame. Tyle osób bierze, każdy zadowolony. No nic skusiłam się. Do mojej cery nie nadaje się (skóra AZS, wrażliwa). Jeżeli chodzi o kolory ok, fajnie dopasowany, fajnie się nakłada i nawet ładnie wyglądał. Niestety u mnie szybko się ścieral i po zmyciu małe zaskorniki. Dokończyła go moja mama, która nie ma żadnych problemów skórnych i zadowolona :) więc myślę, że kwestia skóry twarzy. Jedyne co mówiła, to słaba trwałość.

Kocham całym sercem dla skóry suchej

Kocham, po prostu kocham! Przetestowałam chyba większość kolorów i mogę powiedzieć, że natural beige, light ivory pięknie się wtapiają. Wygląda jak druga skóra! Niestety, porcelain już "siedzi", widać drobiny pigmentu i już dobrze się nie wtapia. Mam problemy z mega suchymi policzkami i to jest jedyny podkład, który potrafi to ograć. Niczego złego nie podkreśla - jest wspaniały! Tylko trzeba pamiętać, że to podkład o średnim kryciu, który pracuje w ciągu dnia. Jestem z tej szkoły, że wolę raz czy dwa razy w ciągu dnia się poprawić, niż mieć tynkową maskę na twarzy. Na moich klientkach też wygląda wspaniale, dlatego ciągle dokupuję do kufra nowe butelki.

Jeden z lepszych

Dla mnie jeden z lepszych, często go używam chodź nie na lato, zimą czy jesienią bardzo polecam, dobrze kryje, nie wysusza, mam cerę suchą i na prawdę bardzo dobrze to wygląda

Spełnił moje oczekiwania

Podkład jest całkiem ok spełnił moje oczekiwania, chodź przy mojej cerze ciężko dobrać jest.
Pokład moje niedoskonałości ładnie zakrył jest bardzo lekki na twarzy i ten mnie ani nie uczulił ani nie swędział.
Bardzo dobrze się rozprowadza nie pozostawia żadnych niedociągnięć.
Nie jest on trwały, trzyma koło paru godzin zaledwie.
Napewno z czasem jeszcze jego kupuje i napewno jest wydajny co na długo starcza.
Ja mogę polecić u mnie bardzo dobrze się sprawdził, ale wiadomo że u każdego inaczej się sprawdza.

Zalety:
-działanie
-wydajność
-nie uczula
-nie podrażnia
-ładne opakowanie

Wady:
-cena
-nie utrzymuje się cały dzień

Nie odpowiada mi

Niestety nie mam szczęścia do podkładów z katalogów. Wybrałam najjaśniejszy odcień ponieważ mam jasna karnację i niestety ten podkład okazał się dla mnie zbyt ciemny, w momencie nałożenia jest ok ale niestety gdy już wyschnie na buzi to ciemnieje moim zdaniem o jakieś 2 tony i żaden jasny korektor nie potrafi ograć tego podkładu, co do samego podkładu to ma on dość mocne krycie, ale nie pozostawia maski na buzi, nie zapycha, ma ładne opakowanie. Oddałam dla mamy i ina jest zadowolona

Kupiony w: U konsultantki

Nadaje się, ale do kosza

Podkład całkowicie nie dla mojej skóry. Nie sprawdza mi się, choć czasem po niego sięgam gdy mam pod ręką, myśląc, że może za każdym razem będzie inaczej. Niestety, kryje może tylko na godzinę. Ogólnie mam cerę mieszaną, ale z innymi podkładami tak jeszcze nie miałam, że zaczynam się „świecić” tak szybko.
Jestem niezadowolona gdyż myślałam, że skoro jest tak bardzo lubiany będzie działać, ale niestety. Może coś w składzie się zmieniło. To jest moje pierwsze i raczej ostatnie opakowanie, ale będąc jeszcze konsultantką dostałam sygnały od klientek że coś jest nie tak, niektóre używały dalej ale niektóre zwracały mi ten produkt. Dlatego postanowiłam sama go wypróbować.
Ogólnie podczas nakładania bardzo podkreśla moje otwarte pory, nie maskuje, a podkreśla. Źle się rozprowadza, muszę mocno przecierać gąbeczką, by zatrzeć granice.

ZALETY:
nie ma zalet

WADY:
nie kryje
całkowicie nie pracuje ze skórą
ciężko rozcierać
podkreśla otwarte pory

Godny polecenia.

Podkład , dzięki któremu cera promienieje młodzieńczym blaskiem .
Upiększa , wygładza , wyrównuje koloryt i sprawia , że skóra jest gładka .
Polecam !!!

Kupiony w: U konsultantki

Ładny wygląd. Jeśli chodzi o trwałość to nie powala, trzyma się max 6h niestety później nawet po dobrym zmatowieniu twarz zaczyna się świecić. Ładnie kryje i wyrównuje koloryt. Warto zakupić go na promocji.

Średnio się u mnie sprawdził

Podkład z Oriflame sprawdził się bardzo przeciętnie, kupiłam to głównie ze względu, że jest on mineralny, jednak okazał się dość ciężki dla mojej twarzy oraz tłusty. Krycie ma dość dobre, jednakże nie jestem do niego przekonana, może powrócę do niego za jakiś czas, jednakże na tą chwilę mówię nie.