Oriflame, Giordani Gold, Long Wear Mineral Foundation SPF15 (Mineralny podkład do twarzy)

Kategoria

Długotrwała formuła podkładu Oriflame Giordani Gold, Long Wear Mineral Foundation zapewnia pełne krycie przez cały dzień. Wzbogacona filtrem SPF 15 i drogocennymi minerałami wulkanicznymi pozyskanymi z obszaru włoskiego wulkanu Etna, o właściwosciach regenerujących i odmładzających.

fluidy
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30

Sama nie wiem

Na szczęście kupiłam tylko próbkę w kolorze light beige i ona jest strasznie pomarańczowa i ciemna. Krycie też średnie myślałam , że będzie wyglądał lepiej na twarzy . Wykończenie u mnie to taka satyna .Jeśli chodzi o trwałość to trzyma się dobrze nic się z nim nie stało pod maseczką , ale nie podoba mi się jak wygląda na skórze .

Oriflame,Giordano Gold mineralny podkład do twarzy

Mam cerę naczynkowa z lekkimi przebarwieniami dlatego staram się na dzień przykrywać moje niedoskonałości.Podklad G G nie bardzo się sprawdza przy mojej cerze,oczywiście maskuje niedoskonałości ale nie jest trwały,mimo to jest bardzo lekki w konsystencji,twarz się nie świeci,dobrze się rozprowadza nie pozostawia efektu maski,wyrównuje koloryt.Mimo to polecam go .

Średni podkład

Kupiłam głównie z ciekawości, ale niestety nie sprawdziła się zbyt dobrze.
Po pierwsze konstytencja jak dla mnie zbyt tłusta, krótko utrzymuje się na terytorium, przy każdym dotknięciu dłonią twarzy się zmazuje.
Skóra się po nim bardzo świeci, nawet jeśli przypudrujemy buzię pudrem matującym.
Kolor również się utlenia podczas noszenia w ciągu dnia.
Na pewno nie kupię go ponownie, zużywam go na szyję i dekolt, bo na twarz się nie nadaję zupełnie w moim przypadku.

Nie polubiliśmy się

Mam cerę mieszaną z dość mocno rozszerzonymi porami i niestety nie każdy podkład zdaje u mnie egzamin jednak tu jest najgorzej jak dotąd. Podkład ma konsystencję średnio gęsta, krycie minimalne a trwałość... No cóż tragiczną. U mnie już po godzinie dwóch wchodzi mocno w pory i wogole świeci się jak lampa. Dawałam mu kilka szans za każdym razem z inna baza lub bez no i nic. Widać podkład sam w sobie jest dla mnie nieodpowiedni.

Bardzo dobry podkład

Większość podkładów, których używam jest z Oriflame. Szczerze mówiąc nie trzymam się nigdy jednego jedynego, tylko za każdym razem sięgam po inny, w zależności od tego, który akurat znajduje się na promocji. Jednak ten podkład jest tym, który spasował mojej cerze najbardziej ze wszystkich. Daje świetne wykończenie, ma dobre krycie, a na twarzy nie robi efektu maski. Opakowanie podkładu jest bardzo praktycznie, a zarazem eleganckie. Zdecydowanie jestem na tak dla tego produktu :)

Gdyby kolory były nieco lepsze...

Bardzo podoba mi się ten podkład. Na początku podeszłam do niego sceptycznie. Wydawało mi się, że ma ciężką konsystencję. Jednak po czasie stwierdzam, że jest to gęsta i nawilżająca konsystencja, która nie obciąża skóry. Wygląda ładnie i świetliście na twarzy. Jest dość długotrwały, jak na niezastygającą formułę. Ale dzięki temu skóra nie jest narażona na przesuszenia. Podkład sprawdzi się skórom dojrzałym i suchym. Normalne też go polubią.
Jest to propozycja raczej na co dzień, ale na zimniejsze dni, gdyż pod wpływem ciepła nie wytrzymuje bez wyświecania się. Można też zastosować pod niego mniej treściwy krem. Z trochę mocniej nawilżającymi kremami jest już za dużo szczęścia ;)
Podkład troszkę ciemnieje. Najjaśniejszy kolor jest dość ciemny. Ma raczej pomarańczowawe tony, ale jest to do zniesienia. Ja rozjaśniałam go rozjaśniaczem do podkładów, bo za bardzo mi się podobał, żeby nie korzystać z niego tylko przez kolor.
Podkład nie zapycha porów i nie powoduje podrażnień na twarzy. Zmywa się dobrze. Na twarzy jest przez cały dzień, nie wyciera się brzydko. Czasami wymaga odciśnięcia nadmiaru sebum. Pracuje z twarzą i nie wygląda jak maska. Nie ma tendencji do podkreślania suchych skórek. Kryje trochę bardziej niż średnio. Bez problemów łączy się z pudrami i korektorami.

Idealny podkład!

Podkład z GG jak u mnie sprawdził się świetnie.
Krycie mnie zadowala, bo w połączeniu z korektorem do twarzy maskuje wypryski.
Bardzo jest delikatny dla mojej cery oraz ją lekko nawilża, a nie wysysza, jak inne podkłady, które stosowałam, polecam!

Przekonał mnie

Podkład kupiłam raczej z ciekawości , zachęcona pieknym flakonikiem i obietnicami producenta. Wybrałam odcień Light Ivory i byl dla mnie ciut za ciemny. Na początku byłam na nie- krycie średnie, trwałość również. Wróciłam do niego w lato kiedy skóra nieco się opaliła. Nałożyłam pod niego baze rozświetlajaca a potem lekko przypudrowałam i stał sie cud. Efekt był dla mnie bardzo zadowalający, zaczełam ponownie go używać i polubilismy się. Skóra wyglada naturalnie, nie tworzy efektu maski, jest rozświetlona i wygląda zdrowo.

Super satynowe wykończenie

Na zdjęciach przedstawiam kolory: Porcelain i Light Ivory.
Podkład mineralny Giordani Gold używam już od dłuższego czasu.
Jest dla mnie idealny na codzień.
Mam mieszaną cerę z pojedynczymi niedoskonałościami, drobnymi wypryskami.
Jeżeli chodzi o krycie jest przyzwoite. Dla mnie super (w razie ukrycia ,,czegoś większego '' wspomagam się korektorem i na koniec lekko pudruję buzie).
Wykończenie jakie daje ten podkład jest satynowe, połmatowe , cera jest gładka , nie ma efektu maski. Za to uwielbiam ten podkład.
Bardzo przyjemnie rozprowadza się na twarzy , jest średnio gęsty, kremowy. Buzia wygląda naturalnie, cera jest ujednolicona., wygląda młodziej , zdrowiej.
Kolejnym plusem jest to , że podkład nie ciemnieje , super wygląda przez cały dzień, nie robi plam., nie spływa.
Podkład ma bardzo przyjemny, delikatny , świeży zapach .
Mam dość jasną karnacje i stosuję 2 odcienie: zima Porcelain , w okresie cieplejszym Light Ivory. Obecnie mieszam obydwa . Kolory postarałam się pokazać na zdjęciu.
Sam podkład posiada bardzo elegancki, prosty flakonik z pompką . Trzeba stwierdzić , że produkty Giordani maja w sobie coś luksusowego .. :)
Kiedy jest w promocji za 20 zł , robię zapasy :) Jak dla mnie lepszego w tej cenie nie ma!

Jest OK

Podkład w masywnej szklanej buteleczce z dozownikiem. Ma ładny delikatny zapach i bezproblemową konsystencję. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, jednak nie należy on do podkładów kryjących. Nie zbiera się, nie zostawia plam, utrzymuje się na skórze dość długo. Nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Największą wadą jest jednak jego cena.

Ten podkład jest moim ulubionym, świetnie się rozprowadza, nie tworzy "ciastka" na twarzy, jest wydajny, pięknie pachnie, matowi skórę na wiele godzin, dobra gama kolorów.

Podoba mi się

Podkład bardzo dobrze mi się sprawdził. Kolor wyglądał bardzo naturalnie. Krycie średnie ale można je budować jeżeli mamy skórę zaczerwienioną. Bardzo dobrze mieszał się z innymi kosmetykami i nie pozostawiał żadnych plam. Na twarzy utrzymywał się dość dobrze. Nie robił na twarzy efektu maski