Dermofarm, Głęboko oczyszczające plastry na nos 4D

Dermofarm, Głęboko oczyszczające plastry na nos 4D

Głęboko oczyszczający plaster na nos Dermofarm intensywnie działa w kierunku wnętrza skóry i usuwa zanieczyszczenia.

trądzikowa, młoda, tłusta
antybakteryjne, oczyszczające
w saszetce
peel – off

Całkiem ok

W opakowaniu znajdują się 2 plastry, każdy jest osobno jeszcze zapakowany. Mają one za zadanie odblokować pory, oczyścić skórę i działać przeciw wągrom. Również detoksykują i regulują wydzielanie sebum. Plasterki mają kształt bardzo dobrze dopasowany do nosa, kiedy się je odpowiednio zaaplikuje wszystko ładnie się trzyma, nie odkleja ani nie przesuwa. Zawierają oczar wirginijski i węgiel aktywny, który nadaje im czarny kolor. Zapach nie jest zbyt przyjemny ale do wytrzymania, szybko się można do niego przyzwyczaić. Bardzo łatwo się ich używa, wystarczy zwilżyć nos wodą i przyłożyć plasterek, który pod jej wpływem przykleja się do skóry.

Strata pieniędzy

W założeniu cudo, ale niestety nie działa. Plastry nie robią absolutnie nic, strata pieniędzy. Próbowałam kilkukrotnie, nie wiem po co, chyba nie miałam co zrobić z pieniędzmi. Nigdy więcej!

Dramat

Plastry nie robią zupełnie nic. Szkoda na nie czasu i pieniędzy...
Przy każdym użyciu wyciągnęły tylko kilka pojedynczych zaskórników, mimo że mam z nimi ogromny problem. Żałuję zakupu.

Beznadziejne -żadnych efektów

Plastry są tragiczne
Wysoka cena i tylko 2 w opakowaniu
Plastry są bardzo suche i cały czas trzeba je zwilżać na nosie żeby było jakieś działanie
Ogólnie nie robią nic -tak jakby się nakleiło zwykły plaster i odkleiło -nie usuwają wągrów ani trochę
Pieniądze wyrzucone w błoto

Meh

Głębokim oczyszczeniem nie nazwałabym efektu, który uzyskamy dzięki tym plastrom. Rzeczywiście coś tam usuwa, ale nie jest to wystarczające jak dla mnie. Dodatkowo cena, która nie należy do niskich.

Nie jest zły ale dobry też nie

Używam plastrów na nos od kilku lat. Borykamy się z zaskórniki i wagrami zwłaszcza na nosie.
Wy próbowałam już różne wersje. Standardowo zawsze trzymam plaster 5 minut dłużej aby dobrze zaschnął na nosie. Z plastrami na nos myślę, że jest pewna zależność. Usuwa on więcej zaskornikow gdy używam go rzadziej. Wtedy mam wrażenie, że lepiej oczyszcza. Natomiast gdy stosuje je częściej zaskórniki są mniejsze i trudniej je wyciągnąć.
Same płatki myślę że spisują się dobrze, dają widoczny efekt . Myślę że warto je kupić jednak nie ma co oczekiwać po nich cudów. Jednak są dobra alternatywa przed większym wyjsciem gdy nie możemy się udać do kosmetyczki na oczyszczenie twarzy

Nie wiem czemu to ma służyć...

Plastry nie robią dosłownie nic. Nie są nawet w stanie oczyścić twarzy bo węgiel z nich zostaje na moim nosie. Dawałam mu kilka szans jednak za każdym razem to samo. Dramat, szkoda nawet tych 5 złotych.

Nie działa

Przy pierwszym podejściu zastosowałam się w pełni do instrukcji podanej na opakowaniu. Efekt? brak, może dosłownie pojedyncze zaskórniki zostały wyciągnięte... Jako że opakowanie posiada dwa plastry przy drugim podejściu postanowiłam zrobić parówkę na twarz aby otworzyć pory i produkt faktycznie mógł zadziałać mocniej. Efekt? Taki sam jak za 1 podejściem. Plastry miały na czym pracować bo zaskórniki mocno się zebrały. Nie polecam, produkt najzwyczajniej nie działa.

ma swoje + i -

nie jest to jakiś wybitny plasterek na nos, ale coś tam wyciągnął. najwięcej zauważyłam, ze sciąga ze skrzydełek nosa natomiast czubek nosa jaki był taki jest. większych róznic nie widziałam na nim.

Beznadziejne

Chyba nigdy nie kupiłam tak złego produktu, pieniądze wyrzucone w błoto. Od zawsze mam problemy z nosem, dużo wągrów. Oczyszczam regularnie twarz u kosmetyczki, jednak między zabiegami dbam o siebie w domu. Mam już swoje ulubione plastry, które po prostu wyrywają wągry z nosa. Jednak zawsze może być lepiej i myślałam, że w tym wypadku odkryje nowe cudo. Jednak była to zupełna strata pieniędzy.

Całkiem ok

W opakowaniu znajdują się 2 zapakowane osobno plastry co jest dużym plusem. Ich aplikacja jest dziecinnie prosta, jeden zużyłam na zwilżony nos, drugi po gorącej kąpieli, w jednym i drugim przypadku efekt był taki sam czyli oczyszczona skóra na nosie. Jedynym małym minusem jest to,że kilka dni po aplikacji skóra niemiłosiernie się świeci i przetłuszcza.

Rożnie z nimi bywa

Plastry kupiłam na promocji 2+2. Nakładamy je na zwilżony woda nos. Plaster po nałożeniu nie chciał całkowicie przykleić sie do nosa, musiałam go dociskać palcami. Zdecydowanie za lekko sie klei do skory. Ma mocny, nieprzyjemny zapach jednak odrywa sie bezbolesnie i bez większych problemów. Na mojej suchej cerze sprawdził sie srednio. Po oderwaniu faktycznie było widac kilka zaskórników lecz takich słabo osadzonych, niestety nie oczyścił skóry w tak głębokim stopniu jak obiecuje producent. Druga sztukę dałam chłopakowi i u niego o dziwo działanie było lepsze (ma tłusta cerę). Plaster wyciągnął wiecej wągrów, dobrze usunął nadmiar sebum, i efekt był bardziej widoczny do tego stopnia ze zakupiłam dla niego drugie opakowanie.

Ja na pewno do nich nie wrócę ale czasami kupuje je chłopakowi.