Evree, Magic Rose, Różany tonik do twarzy

Evree, Magic Rose, Różany tonik do twarzy

Evree różany tonik do twarzy w sprayu wzmacnia skórę, poprawia jej kondycję i odmładza. Odświeża skórę, a stosowany na makijaż, nadaje mu naturalne wykończenie. W rezultacie cera jest nawilżona, wzmocniona, ujednolicona i widocznie odmłodzona.

Formuła różanego toniku do twarzy Evree składa się z wody różanej i kwasu hialuronowego. Woda różana tonizuje i przywraca naturalne pH, wycisza zaczerwienienia i wzmacnia naczynia krwionośne. Kwas hialuronowy zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i wygładzenie. Dodatkowo alantoina łagodzi, przynosi komfort, delikatnie napina skórę.

Dzięki sprayowi, bezpośrednia aplikacja na twarz różanego toniku do twarzy Evree przyczynia się do bardziej wydajnego wnikania składników odżywczych w skórę, a bardzo przyjemny zapach niewątpliwie uprzyjemnia stosowanie produktu.

cudo nad cudami

Tonik chyba najlepszy z tych drogeryjnych, za taką cenę każdy powinien go wypróbować. Moja skóra jest dośc wymagająca, a mimo to dał sobie radę. Kondycja skóry poprawiona po tygodniu, zaczerwienienia zredukowane. Bardzo przyjemny kosmetyk w niskiej cenie.

jestem na tak

Lubię ten tonik. Jest warty swojej ceny! Nadaje uczucia świeżości i odżywienia. Wygodny i jedyny słuszny atomizer przy toniku!!!!! Działa bez zastrzeżeń. Przyjemnie jest się nim spryskać o dowolnej porze dnia. Opakowanie jest wydajne i długo możemy cieszyć się tym produktem. Zapach jest rzeczywiście różany, ale ie duszący. Tonik nie szczypie i nie podrażnia. Jest łagodny i delikatny, ale skuteczny. Szybko się wchłania, dobrze oczyszcza. Nie wysusza skóry!

Polubił się z moją cerą

Tonik kupiłam w podróżnym opakowaniu, ze względu na to, że na moją cerę, większość toników nie działa zbyt dobrze. Ten tonik robił to co miał robić, widziałam poprawę mojego stanu cery już po kilku dniach używania, mocne zaczerwienienia zaczęły znikać i dzięki niemu nie bałam się wyjść z domu bez podkładu. Mam nadzieję, że znajdę podobny produkt jak ten

wygodna butelka z atomizerem

Produkt mamy zamknięty w wygodnej 200ml butelce z atomizerem, dzięki czemu nie potrzebujemy używać płatków kosmetycznych do jego aplikacji. Wystarczy psiknąć na twarz, a tonik sam się w nią wchłania. Większą ilość możemy wklepać lub wytrzeć wacikiem. Tonik dość szybko się wchłania, więc nie trzeba długo czekać by nałożyć krem.

Różany tonik do twarzy EVREE ma za zadanie wyciszać zaczerwienienia, poprawiać kondycję skóry oraz przywracać jej naturalne pH.
Tonik ma delikatny, przyjemny, różany zapach, który nie utrzymuje się długo na twarzy, a jedynie sprawia, że stosowanie tego produktu jest przyjemniejsze.
Co do działania, nie zauważyłam super efektów, a tak naprawdę żadnych.
Lekkie nawilżenie, odświeżenie i tyle.

Dobry tonik

Odświeża, koi skórę twarzy. Przyjemna aplikacja - przez spryskanie twarzy, a nie nakładanie wacikiem, bo jak mówi sam napis na opakowaniu, to skóra (a nie wacik) potrzebuje odżywienia :-) Wygodna pojemność. Do opakowania też nie ma się co przyczepić. W składzie cenny ekstrakt różany. Ładny różany zapach. Polecam.

Najlepszy tonik jaki miałam!

Uwielbiam ten tonik, ale moja skóra jest dość kapryśna i przy dłuższym stosowaniu ona zachowuje się tak jakby przyzwyczaiła się już do produktu i brak mi tego efektu wow od połowy opakowania.
Poza tym tonik świetnie daje sobie radę, ściągniętą skórę fajnie nawilża, delikatnie napina. Dzięki zastosowaniu wody różanej zmniejsza zaczerwienienia.
Oczywiście tonik stosuje zaraz po życiu makijażu. Często używam też go żeby scalić makijaż i zmniejszyć efekt pudrowości. A latem gdy temperatury sięgają powyżej 30 stopni, taki chłodny tonik to raj dla twarzy.

lubię to

dobrze tonizuje i nawilża. Koi podrażnioną skórę i szybko się wchłania. Atomizer jest bardzo wygodny (nigdy nie trafiłam na wadliwe opakowanie), a zapach delikatny, przyjemny. Cena jest niewielka, więc warto go kupić

Naprawdę magiczna róża

Zawsze pomijałam tonik w swojej pielęgnacji bo nie widziałam po ich stosowaniu znacznej różnicy. Do momentu kiedy spróbowałam tego z Evree. Mam cerę mieszaną i bardzo kapryśną, ale ten tonik daje jej radę. Zwalcza uczucie napięcia po myciu, delikatnie nawilża i łagodzi, nie zostawiając przy tym nieprzyjemnej lepiej warstwy. Bardzo lubię stosować ją zarówno po myciu jak i odświeżyć nią makijaż.

Mój pierwszy tonik

Ten tonik był pierwszym tonikiem jaki kupiłam i byłam nim zachwycona. W sumie to nadal bardzo go lubię, szczególnie latem.

Tonik zamknięty jest w półprzeźroczystym, różowym opakowaniu (co jest fajne, bo widzimy ile produktu nam jeszcze zostało) i dozuje się za pomocą atomizera. I właśnie ten atomizer to jedna z największych zalet tego produktu, nie ma zabawy z wacikami, po prostu rozpylamy 'tonikową mgiełkę' na twarz, nie przecieramy, zostawiamy do wchłonięcia. Latem takie rozwiązanie jest świetne, fajnie chłodzi skórę.

Jego zapach jest przepiękny, różany, nie słodki, po prostu idealny. Wydajność też na duży plus, u mnie zazwyczaj 2-3 miesiące przy regularnym stosowaniu.

Jeśli chodzi o efekty to przy mojej wrażliwej i suchej skórze są jak najbardziej ok: delikatne nawilżenie, zaczerwienienia są zmniejszone, a skóra wyciszona. No i to przyjemne chłodzenie przez pierwszych kilka minut po aplikacji. Tonik daje też uczucie ściągnięcia skóry, ale bardzo subtelne.

Doszły mnie słuchy, że ten produkt nie ma już być dostępny, a szkoda, bo był naprawdę dobrym rozwiązaniem na lato jak dla mnie.

Jeden z ulubionych

Jest to jeden z moich ulubionych toników. Świetnie odświeża moją mieszaną cerę, pięknie pachnie. Świetne opakowanie z atomizerem, co uwielbiam w tonikach. Wydajny, wystarczy na długo przy stosowaniu dwa razy dziennie. Często można go dostać w niższej niż regularna cenie. Nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Zdecydowanie polecam !

Przeciętny.

Jak dla mnie słaby. Wiele razy słyszałam o dobroci i dobrych właściwościach róży dla skóry więc skusiłam się . Dla mnie nie zdał egzaminu. Podrażniał, szczypał i wyskoczyły mi drobne krostki. Plusem był atomizer. Jest sporo lepszych na rynku.

Najlepszy

Najlepszy tonik jaki stosowałam. Idealne odświeżenie po peelingu, łagodzi, nie przetłuszcza skóry, nie ma po nim dziwnego wrażenia jakiegoś filmu. Skóra jest odżywiona. Łatwa aplikacja, nie marnujemy produktu na wacik. Mam cerę normalną i ten tonik bardzo mi pomógł z wszelkimi wypryskami na twarzy. Minus to dostępność