Manhattan, X-ACT - Wodoodporna kredka do kresek

Manhattan, X-ACT - Wodoodporna kredka do kresek

Kredka o nowoczesnej, wodoodpornej formule, która jest wyjątkowo trwała. Odpowiednio miękki sztyft z łatwością obrysowuje kontur oczu. Nieperfumowana. Dostępna w 3 kolorach.

wodoodporna, o przedłużonej trwałości
do temperowania

sprawuje się całkiem dobrze

Kupiłam tą kredkę ze względu na to iż używam czarne kredki do wypełnienia przestrzeni między rzęsami (taki trik) nie wygląda to wtedy tak sztucznie jak malując kreskę nad rzęsami na powiece oraz daje więcej obiętości rzęsom jak i powiększa optycznie oko.
Więc do tego jest potrzebna raczej miękka,żelowa kredka która się będzie kłóć lub drapać nam lini wodnej górnej powieki do tego ta kredka sprawdza się idealnie ale...

Plusy:
-jest miękka
-łatwo się rozprowadza
-nie pęka przy struganiu
-ładny czarny kolor
-całkiem trwała 10h spokojnie jest
-jest wydajna mam ją 2 miesiące i jest zużyta 3/4 choć używałam ją na przemian z innymi kredkami też ale tej używałam najwięcej....

+/- cena 20zł nie wszystkie są gotowe taką kwotę przeznaczyć na zwykłą kredkę tak jak ja więc dla niektórych jest to kwota średnia,typowa lub wysoka

Minusy:
-potrafi się odbijać niestety na dolną linię wodną i kąciki oczu a to niestety duży problem ponieważ trzeba użyć patyczka do uszu i wycierać a nie zawsze się da,szczególnie gdy nie jesteśmy w domu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Porządna

Przystępna cena, jak na kolorówkę. Rysuje wyraźną kreskę, ma fajną trwałość oraz dobrze sie aplikuję. Odejmuję jedną gwiazdkę za mały wybór kolorystyczny.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedna

Bardzo dobra kredka, która utrzymuje się dość długo (choć w ciągu dnia poprawiam nie raz) jak na tą cenę to warto spróbować. Kolor jest wyrazisty. Plus za to, że można ją temperować co powoduje, że starcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: 3-4miesięce

Porządna.

Jak za cenę, którą za nią zapłaciłam [1,20zł] jest świetna. Mój odcień to 72N.

Plusy:
+ łatwa w aplikacji,
+ głęboki kolor,
+ nie ściera się,
+ nie odbija się na powiece,
+ trwała,
+ wydajna.

Minusy:
- dostępność (widziałam tylko w internecie),
- mała różnorodność kolorów.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Ulubiona

Nie ma się do czego przyczepić, bo kredka spełnia swoje zadanie w 100%. Można nią wyczarować najróżniejsze wersje makijażu. Sprawdza się u mnie na górnej powiece, gdzie utrzymuje się przez cały dzień bez poprawek (nawet w upalne dni), na linii wodnej utrzymuje się dłużej niż jakakolwiek inna kredka. Używam jej od roku prawie codziennie i dopiero mi się kończy. Naprawdę godna polecenia.

całkiem

Posiadam czarną kredkę z tej serii.

+kolor intensywny
+długo się trzyma na górnej powiece
+wodoodporna

-ciężko się temperuje, łamie się i kuje

Używam tego produktu od: dawna

wreszcie trwała kredka!

Przez bardzo długi czas to była moja absolutnie ulubiona kredka. Mam tłustą cerę i wrażliwe oczy skłonne do łzawienia, więc potrzebowałam czegoś wytrzymałego i prawdziwie wodoodpornego. I znalazłam - Manhattan X-ACT.
(W tej chwili używam jeszcze trwalszej, niesamowitej Rimmel Exaggerate Waterproof Eye Definer.)

Niestety, obiektywnie oceniając muszę odjąć jej pół gwiazdki za wspominaną już trudność w temperowaniu. Nie zgodzę się, że jest to niemożliwe, ale faktycznie wielokrotnie "udało" mi się złamać końcówkę wkładu. Jest zbyt miękki.
Z drugiej strony dzięki temu malowanie tą kredką jest dziecinnie proste.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3? 4? Już nie wiem.

Bardzo dobra kredka :)

Długo szukałam trwałej i wodoodpornej kredki.Testowałam różne,z maybelline,oriflame,max factor itd,ale żadna nie utrzymywała się długo na mojej powiece jak ta z Manhattanu:)
+ długa trwałość
+ nie rozmazuje się
+ładny intensywny czarny kolor

- jedyne co to ciężko się ją struga i moim zdaniem jest trochę za miękka :\\

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Najlepsza jaką miałam + genialna cena.

Rewelacyjna kredka, która w promocji -40% kosztuje jakieś 9zł.

+ani za miękka, ani za twarda - idealna! :)
+świetnie się rozciera,
+trzyma się cały dzień bez zmian,
+nie mam problemów żeby ją zmyć,
+fantastyczny czarny kolor,
+ wydajna,

-źle się ją struga,

Polecam! Ja muszę uzbroić się także w brązową :)

Używam tego produktu od: ponad 1 rok

Najlepsza kredką jaką miałam.

Wielkie WOW. Jest po prostu świetna co więcej mówić..

+ ani bardzo miękka ani twarda, w sam raz!
+ wyrazista czerń
+ trzyma cały dzień na linii wodnej
+ czasem nawet ciężko to domyć, ale to dobrze świadczy o jakości wg mnie

- problem z naostrzeniem
- cena, bo szybko się zużywa

Te małe grzeszki d a się wybaczyć, ponieważ i tak i tak jest to świetna kredka, bardzo trwała.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

zdecydowanie nie żałuję zakupu

mam czarną. zależało mi na wodoodpornej, żeby się nie rozmazywała i żeby makijaż wytrzymał przynajmniej kilka godzin. nie zawiodła mnie w tej sferze, naprawdę dobrze się trzyma, czasami lekko się rozmaże, ale i tak jest dobry efekt. niestety trzeba uważać, żeby nie trzeć, bo wtedy można ją trochę zetrzeć (ale tak jest chyba ze wszystkim-ja mam tak przynajmniej nawet z eyelinerami-z tymi z żelu i z tymi zwykłymi). jest mięciutka, więc kreski robi się choćby chmurką, jest również minus tego- że jeśli chce się zrobić precyzyjny makijaż z ładnym zakończeniem kreski, to musi mieć spiczastą końcówkę, bo inaczej wychodzi smuga

Geniusz <3

Mam juz 3 sztuke <3
Uwielbiam tą kredkę jest przecudowna. Kupiłam ją przypadkiem, bo nie bylo mojej wczesniejszej z Miss Sporty która przy tej jest totalnym badziewiem :)
Jest miękka maleńki minus za to ze trzeba ją często strugać przez co jest troszkę niewydajna ale jest tania więc to nie taka straszna rzecz :) Dobrze maluje na powiece trzyma się cały dzien i nie rozmazuje się . Dobrze maluje również na lini wodnej i trzyma tutaj około poł dnia :D takze tez okok :)
Do tej pory nie znalazłam lepszej. Mogę ją dac do KWC
to jest geniusz <33

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: 3 zwykłe