Olay, Total Effects, Intensywna pielęgnacja na noc

Olay, Total Effects, Intensywna pielęgnacja na noc

Kategoria
Marka

Olay przeprowadził kompleksowe badania z udziałem ponad 10000 kobiet na świecie by zrozumieć przyczyny ich niepokojów w miarę starzenia się skóry. Kobiety powiedziały że starzenie się skóry twarzy to nie tylko linie i zmarszczki - usłyszano o 7 rodzajach starzenia się skóry.
Udowodniono, że Total Effects pomaga zwalczać siedem objawów starzenia się skóry. W swoim składzie posiada siedem witamin oraz minerałów, takich jak Vitaniacynę, wyjątkowy kompleks witaminy B3, witaminę E oraz prowitaminę B5. Total Effects zawiera wysoce skuteczne ale jednocześnie łagodne składniki, więc krem ten może być stosowany nawet przez kobiety w wieku 30 lat.
1. W widoczny sposób redukuje zmarszczki i linie mimiczne.
2. Wyraźnie wygładza strukturę skóry.
3. Nadaje zdrowy odcień szarej cerze.
4. Intensywnie nawilża suchą skórę.
5. Wyrównuje koloryt.
6. Zmniejsza widoczność plam oraz popękanych naczynek.
7. Zmniejsza widoczność porów.
Wzbogacony krem nawilżający na noc, który zawiera wyższe stężenie vitaniacyny. Krem łatwo się wchłania i wnika głęboko w skórę aby nieprzerwanie działać przez całą noc.
Krem testowany dermatologicznie, nie powoduje powstawania zaskórników

regenerujące, nawilżające, na przebarwienia, liftingujące
z pompką
lekkie
sucha, dojrzała
na noc
Wiek
30+

Jeeeeest,nareszcie!!!!

Daleko Mi jeszcze do 30tki.
Mam 22lata.
Bylam ostatnio na badaniu skóry i się załamałam. Okazało się,ze moja skóra jest duuzo starsza niz wskazuje moja metryka.
Wyszło wysuszanie skóry, leczenie trądziku i to,ze moja skora nie toleruje żadnych nawilżaczy.
Kupywalam pełno kremów regenerujących,nawilżających przeznaczonych do skóry mieszanej. Nic. wszystko zapychało,mimo,ze nawilżanie było odpowiednie.
Codziennie niespodzianki.
A tu stał sie cud, nie wierzyłam.
Skora mięciutka, wygładzona,zero codziennych niespodzianek,ładnie regeneruje rany.
Skóra wypoczeta,promienna, dwie zmarszczki wygładzone.
NADAJE SIE DO CERY MIESZANEJ-JAKO JEDYNY KTORY DO TEJ PORY KUPIŁAM.
AZ MAM OCHOTE LECIEC DO DROGERII I ZAKUPIĆ CAŁA SERIĘ.
Cuuudoooo!

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: troche z jednego

Dobry,ale nie najlepszy

Zacznę od tego,iż mam 37 lat,cerę normalną i bez niedoskonałości-zero zmarszczek,przebarwień,pajączków itp.
Kupuję kremy do cery dojrzałej wyłącznie prewencyjnie i dla swojego komfortu psychicznego-że coś dla tej skóry robię;)
Ten kupiłam całkiem przypadkiem-mam już swoich ulubieńców wśród kremów na noc,ale pomyślałam-co mi szkodzi,cena niewielka,duża pojemność,no i obietnice producenta...

Zacznę od wizualnej oceny produktu.
Mamy tu śliczne,funckjonalne opakowanie,z jednym minusikiem-szkoda,że nie jest przezroczyste-dzieki temu możnaby zobaczyć,kiedy krem się kończy a tak to-klops.

Krem ma ładny zapach-taki odprężający.
Konsystencja-dla mnie idealna,ani za rzadka,ani za gęsta.
Mnie odpowiada.

Jednak najlepsze jest to,jak wygląda skóra po tym specyfiku.
Wypoczęta,o wyrównanym kolorycie,promienna,idealnie gładka,naturalnie matowa,jędrna...
Nie wiem,czy zmniejsza rozszerzone pory,bo takowych nie posiadam,ale patrząc na efekty,jakie daje,jestem skłonna w to uwierzyć.
Nie przetłuszcza twarzy nie powoduje wysypu krostek.
Tak naprawdę nie potrzebuję nawet makijażu po jego użyciu,ale ponieważ używam na dzień kremu z filtrem,to tak czy siak sięgam po puder.
Ale,ale...Krem ma mały minusik.
Przy dłuższym stosowaniu trochę wysuszył mi skórę.
Wiem,że to jego wina,bo nie używałam żadnego innego specyfiku na noc(odstawiłam nawet serum Estee Lauder,żeby lepiej poznać jego działanie).
Przez 2 miesiące było cuownie,aż tu nagle-skóra pod oczami wysuszona,na nosie suche skórki.
Nigdy czegoś takiego nie miałam,a mam bardzo wypielęgnowaną cerę.
Myślę,że dla cery mieszanej będzie idealny,natomiast przy normalnej w kierunku suchej i suchej-ok,ale od czasu do czasu.
Aha,krem jest wydajny-50 ml zużyłam po dokładnie 13 tygodniach.

Używam tego produktu od: miałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: jedno,50 ml

Dobry dla cery mieszanej

Generalnie jestem z tego kremu bardzo zadowolona, ale moze najlepiej odniose sie do kazdej obietnicy producenta:
1. Nie mam jeszcze zmarszczek na twarzy, chociaz miedzy brwiami juz dawna pojawila sie taka pionowa, od robienia groznych min ;) i ta faktycznie troche sie wyprasowala
2. Nie potrafie okreslic, czy skora sie wygladzila
3. Koloryt faktycznie troche sie poprawil, skora wyglada na zdrowsza
4. Nie mam suchej skory, tylko mieszana, wiec tu nie mam nic do powiedzenia ;)
5. Nie zauwazylam, zeby popekane naczynka sie zredukowaly
6. Tu najwiekszy plus: zmniejszone pory i mam mniej zaskornikow. To glowny powod, dla ktorego na pewno jeszcze kupie ten krem. Zawsze mialam sklonnosc do powstawania krostek, teraz prawie ich nie ma. Dodam, ze krem stosuje razem z emulsja Complete Care
Aha, jesli to ma znaczenie, to mam 28 lat :)

Używam tego produktu od: 2 miesiace

dla mnie rewelacja

Właśnie zakupiłam 4 opakowanie. To chyba 1-wszy w mojej karierze krem, który kupuję regularnie.
Mam cerę mieszaną dość tłustą w strefie T i normalną na policzkach.
Moje "+"
- wygładza wszelkie niedoskonałości (zaskórniki, pryszcze itp. po prostu znikają).
- nawilża i odżywia (skóra rano jest gładka i "mięsista")
- szybko się wchłąnia i nie jest tłusty
- zmniejsza pory
- wyrównuje koloryt cery
- pięknie pachnie
- higieniczne opakowanie

moje "-"
- nie widać, że krem się skończył i zaskakuje mnie, że już nie ma
- odkąd pani Brodzik reklamuje krem cena skoczyła, a mimo, że buzia pani Asi jest bardzo ładna to do niczego mi nie jest potrzebna na opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4-go.

solidny, ale zwyczajny

Używałam próbki 15 ml, która wystarczyła mi na ponad 2 miesiące, a więc całkiem długo. Na pewno nie kupiłabym kremu za \"normalną\" ani nawet promocyjną cenę sklepową, gdyż krem nie jest tego wart. Wg mnie jest przyjemny w stosowaniu (zapach, konsystencja), ale na pewno nie ma zalet wymienionych przez producenta. Właściwie zauważyłam jedynie nawilżenie i lekkie wyrównanie kolorytu skóry. Nie mam mowy o zmniejszeniu widoczności naczynek, zmarszczek mimicznych czy porów. Plusem jest to, że nadaje się także dla przetłuszczających się obszarów twarzy i wchłania do matu. Ogólnie niezły krem, ale takie działanie wyceniam na 15, no może 20 zł max ;)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 15 ml próbka

Nie za tą cenę

Krem ma fajne, higieniczne opakowanie, ale niestety nie widać ile kremu jeszcze zostało w opakowaniu. Co do samego kremu, to spodziewałam się więcej od produktu w tej cenie. Wg mnie nadaje się jedynie na lato, bo jak na krem na noc jest za mało treściwy, a mam cerę mieszaną. Ja go używałam właśnie latem i całe szczęście. Mojej skórze nie zaszkodził, cera była rano faktycznie wygładzona, ale ja nie mam jeszcze zmarszczek i szczerze wątpię żeby dał im radę. Ogólnie nic specjalnego.

Nie dla mieszanej

Zakupiłam go w promocji, chociaż wcześniej naczytałam się raczej średnich opinii o tym kremie. Zadowolona koleżanka jednak przekonała mnie do zakupu. Pierwsze wrażenie było bardzo dobre - kosmetyk ma wg mnie idealny zapach i konsystencję. Niestety, już następnego ranka po jego użyciu miałam zapchane pory i okropnie błyszczącą twarz. Mimo regularnego stosowania stan mojej cery nie uległ poprawie, zaczęły się pojawiać pojedyncze wypryski, twarz dalej przypominała latarnię... Dlatego odstawiłam go do czasu, aż wszystko wróciło do normy i teraz stosuje go raczej okazjonalnie. Jakiegoś spektakularnego odżywienia czy nawilżenia w czasie regularnego stosowania nie zauważyłam - zdecydowanie lepiej spisywał się oliwkowy krem Bielendy, dlatego wątpię, bym kiedykolwiek jeszcze do niego wróciła.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

super

Hej :)
Na początku muszę zaznaczyć, że mam mieszaną cerę z tendencją do wyprysków z dość mocno widocznymi porami.. krem kupiłam zachęcona recenzjami.. nie tylko na wizażu..
I zdecydowanie go polecam, spełnia wszystkie obietnice producenta, dobrze nawilża, rzeczywiście mam wrażenie że koloryt mojej skóry się poprawił i wyrównał, mam jakby rzadziej wypryski, pory jakby mniejsze, w ogóle jest super. Szczególnie polecam osobom z cerą miesz z tendencją do wyprysków :)

Używam tego produktu od: 2mies

Przeciętny

Dostałam w drogerii garśc próbek w tubeczkach tego kremu i od ponad miesiąca dzielnie używam. Reklama i opis produktu rzeczywiście brzmią zachęcająco, ale niestety rzeczywistość jest trochę inna. Krem ma dość lekką, przyjemną konsystencję, pachnie zdecydowanie kwiatowo. Rozprowadza się bezproblemowo, niestety za szybko wchłania- ja lubię na noc mieć buzię jakby " otuloną" kremem, a tu nic, zatem muszę nałożyć większą ilość. Nie podrażnia, ani nie ściąga twarzy. Niestety z twarzą nie robi raczej nic. Nie zauważyłam obiecywanego przez producenta zwężenia porów, nie rozjaśnia też ani nie wygładza. Twarz wygląda przeciętnie, równie dobrze można się niczym nie smarować. A dla samego nawilżenia można kupić coś zdecydowanie tańszego. Krem absloutnie nie jest wart tych pieniędzy.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kilka tubek po 10 ml

bez zachwytu

Zdecydowanie nie spełnia obietnic producenta. Owszem, nawilża skórę, wygładza, ale to wszystko. Jako zwykły nawilżacz jest jak najbardziej w porządku, ale po kremie który obiecuje tak wiele, można by oczekiwać nieco więcej.

Stanowczo za drogi. Kupiłam go w dużej promocji, cena oryginalna wydaje mi się mocno wygórowana w zestawieniu z jakością.

Konsystencja jest dość gęsta, troszkę tłustawa - wolę nieco lżejsze kremy, ale to dlatego, że mam tłustą cerę, osoby o innej cerze miałyby w tej kwestii zapewne inne odczucia.

Ogólnie: nie zaszkodził, spisuje się "poprawnie", zużyję opakowanie od końca, ale też nie zachwycił mnie na tyle, żeby zakupić ponownie, zwłaszcza za taką cenę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - nie wiem ile zostało, opakowanie nieprzeźroczyste

:ehem:

Naprawdę dobry krem, zwłaszcza dla osób z mieszaną cerą. Ma fajne-delikatne właściwości matujące-tzn rano buzia nie świeci się jak po innych odżywczych kremach na noc. Bardzo ładnie wpływa na gęstość skóry dzięki czemu pory naprawdę stają się mniej widoczne. Poza tym ja lubię kremy z pompką- nie lubię maczać paluchów w słoiczkach :). Ale uważam że warto korzystać z promocji w perfumeriach lub kupować w internecie bo trochę drogi jest :).
DLa mnie działanie tego kremu jest imponujące może dlatego że stosuję go razem z wersją dzienną i żelem do mycia twarzy

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

jest super

Używam tego kremu od dłuższego czasu i mogę go na 100% polecić osobą z tłustą cerą i mieszaną . Bardzo dobrze nawilża a moja skóra rano nie jest szara dodam ,że po tym kremie przestały pojawiać mi się niewielkie wypryski na twarzy a także skóra przestała być tłusta .Jest naprawde świetny.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:4 opakowania