Ziaja, Cupuacu, Krystaliczny peeling cukrowy złuszczająco - wygładzający

Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Składniki aktywne krystalicznego peelingu złuszczająco wygładzającego Ziaja Cupuacu:
- Masło cupuacu i masło karite tworzą na powierzchni skóry ochronny satynowy film, redukują szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie oraz zapewniają efekt miękkiej skóry.
- Oleje z orzechów brazylijskich i makadamia delikatnie natłuszczają naskórek, chronią przed wysuszeniem w trakcie mycia oraz poprawiają elastyczność skóry.
- Cukier i naturalne łupiny orzecha aktywują skórę w czasie masowania, delikatnie złuszczają i wygładzają naskórek.

oczyszczający, nawilżający
zapachowa
w słoiku
drobnoziarniste
peeling cukrowy

Bardzo dobry peeling!!

Od lat używałam i używam nadal tego peelingu! Świetnie radzi sobie z martwym naskórkiem, drobinki są jak dla mnie idealne - nie za duże ani nie za małe. Skóra po użyciu jest gładka i produkt zostawia lekko tłustą ,nawilżającą powłokę. Zapach peelingu jest dość słodki i ciasteczkowy ,więc jak dla mnie bomba! Używanie go to czysta przyjemność dla skóry, ale również i dla nosa :)

Świetny peeling

Peeling cukrowy kupiłam jakiś czas temu, okazał się dla mnie totalnym hitem.
Jego grube cukrowe drobinki bardzo dobrze złuszczają naskórek.
Cena jest stosowna do jakości.
Opakowanie bardzo wygodne w użytkowaniu, można zużyć produkt do samego końca.
Ma bardzo piękny zapach, powiedziałabym nawet że słodki.
Produkt ten nie podrażnia skóry.
Jest wydajny.

Gruby peeling cukrowy - świetny

Grube cukrowe cząstki świetnie masują ciało, zmierzając się pod wpływem masażu skóry, bardzo dobrze usuwają naskórek na ciele, na łokciach , na piętach. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie, ma nieprzesadzoną konsystencję. Dobrze się pobiera ze słoika, nie spada, nakładając ją na ciało mamy pewność że to natura. Słoik z kosmetykiem duży, wydajny. Pięknie pachnie. Skóra po nim jest gładka i aksamitna ( dosłownie! )

Świetny

Peeling znam już od dłuższego czasu i bardzo go lubię. Cena jest bardzo przystępna, plus za opakowanie w formie słoiczka, dzięki czemu zużyjemy cały produkt. Wydajność jak dla mnie mogłaby być lepsza, a może to ja zużywam za dużo :)

Teraz najważniejsze, czyli działanie. Peeling bardzo łatwo rozmasowuje się na ciele, ładnie usuwa martwy naskórek. Mam bardzo suchą skórę na ciele i po peelingu przeważnie taka właśnie jest. Po tym produkcie skóra jest jak po użyciu oliwki. Miękka, nawilżona i gładka. Gdy nie mam czasu nie muszę już smarować ciała balsamem i nie czuję suchości skóry. Świetny produkt.

Dobry ale nachalny

Dobry peeling cukrowy. Dobrze się rozprowadza do ciele , dobrze się pieni i dobrze czyści nawet po samoopalaczu . Skóra po nim jest przyjemnie gładka , miękka i dopieszona . Jednak zapach jak dla mnie , jest lekko nachalny , taki orzechowy a nie zabardzo przepadam za takimi , jednak kupiłam zachęcona opiniami innych i nie żałuję bo działanie ma dobre takie jak powinien mieć przyzwoity peeling

Uwielbiam :)

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie wypróbował tego peelingu? ;)
To jeden z lepszych peelingów. Szczerze mówiąc często wracam do niego dla samego zapachu, który uwielbiam! Jest bardzo otulający, świeży, pachnie kawą i czekoladą pitej podczas słonecznej pogody :) Uwielbiam go szczególnie jesienią i zimą, bo naprawdę otula i wprowadza w niezły nastrój.
Działanie? Bardzo dobre! Peelingujące drobinki są idealnej wielkości, nie powodują podrażnienia czy przesuszenia skóry. Wręcz przeciwnie- cały peeling lekko nawilża skórę. Co prawda zawsze używam balsamu, ale grunt, że nie zostawia napiętej skóry czego nie cierpię.
Bardzo dobrze radzi sobie z martwym naskórkiem, skóra po jego użyciu jest gładka i miękka.

Plus za opakowanie, które właśnie w peelingach sprawdza mi się najlepiej. Zresztą takie opakowania łatwo można wykorzystać ponownie np. do przetrzymywania gumek, spinek bądź na drobne rzeczy do garażu, co też często robię.

Polecam!

mój pierwszy peeling

Krystaliczny peeling cukrowy, złuszczająco - wygładzający od Ziai to mój pierwszy produkt tego typu. Co mnie zdziwiło to to, że pozostawia na mnie takie uczucie "tłustego masełka". Produkt pachnie bardzo ładnie, jest wydajny nie trzeba go wcale tak dużo nakładać. Utrzymuje się na skórze dość długo.

jeden z moich ulubionych peelingów

Jeden z moich ulubionych peelingów. Ma cudowny zapach(utrzymuje się nawet do następnego dnia), a skóra po użyciu jest gładka i nawilżona. Zdecydowanie polecam :)

Love u Ziaja

Cupuacu, Krystaliczny Peeling Cukrowy to taka mała przyjemność w mojej codziennej pielęgnacji, że aż trudno uwierzyć, że coś tak skutecznego może być jednocześnie tak przyjemne dla mojego portfela. Konsystencja peelingu to poezja dla mojej skóry. Te drobinki są jak małe kamyki szczęścia, które dokładnie złuszczają martwe komórki skóry, pozostawiając ją jedwabiście gładką i ujędrnioną. I to wszystko bez uczucia szorstkości czy podrażnienia.
Efekty nie przestają mnie zadziwiać. Skóra po użyciu peelingu jest taka, jakbym właśnie opuściła ekskluzywny salon spa. Nawilżona, zrelaksowana, jakby odżyła. Nawet te uparte suche obszary po prostu znikają, a z nimi wszelkie oznaki zmęczenia.

Rewelacja !

Bardzo lubię peelingi cukrowe i zachęcona opiniami postanowiłam wypróbować peeling z serii Cupuacu. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to będzie hit i nie pomyliłam się! Obłędnie pachnie czekoladą, kakao i orzechami a zapach utrzymuje się na skórze dość długo.
Opakowanie jest praktyczne i dobrze się z niego dozuje. Produkt przyjemnie się rozprowadza na skórze, ma w składzie olejki, które podczas używania chronią ją przed podrażnieniem. Bardzo dobrze zdziera naskórek oraz nie rozpuszcza się tak szybko jak inne peelingi cukrowe. Po zabiegu skóra jest wygładzona, zmiękczona i pozostaje na niej przyjemny, nieklejący film, dzięki któremu nie muszę już używać balsam. Regularne stosowanie sprawiło że poprawiła się również elastyczność mojej skóry i jej ujędrnienie.

Zdecydowanie jest to mój HIT.

Zapach kosmetyku jest wspaniały.

Zapach kosmetyku jest wspaniały, ma bardzo dobrą konsystencję, złuszcza naskórek i dobrze nawilża, cena jest bardzo przystępna, skóra jest jędrniejsza, wygładzona. Peeling jest gruboziarnisty i czuć wiele drobinek.

Świetny peeling

Peeling Cupuacu używam od kilku tygodni i przyznaję, że ten zapach wręcz uzależnia. Jest wspaniały! Peeling sam w sobie ma bardzo dobrą konsystencję, złuszcza naskórek i dobrze nawilża. Ma bardzo wygodne opakowanie, pozwalające na zużycie produktu do końca. Cena jest bardzo przystępna, na pewno kupię kolejne opakowanie! Skóra po użyciu jest jędrniejsza, zadbana. Domowe spa dla każdej z nas