SVR, Topialyse, Creme Emolliente (Krem emoliencyjny do skóry atopowej i alergicznej (nowa wersja))

SVR krem emoliencyjny to intensywna pielęgnacja skóry suchej lub bardzo suchej, atopowej i alergicznej niemowląt, dzieci i dorosłych. Zawiera składniki aktywne takie jak: ceramicy Ω 3, 6 i 9, peptyd regulatorowy, wyciąg z lukrecji, masło Shea. Dostępny w tubie oraz w butelce z dozownikiem.

hipoalergiczna, bez parabenów, bezzapachowa
z pompką, w butelce
bogate
lotion
wrażliwa, sucha, alergiczna / atopowa
balsamy
zmiękczające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające, przeciwzapalne

CUDOWNY!

Szukałam jakiegoś balsamu dla córki ( atopowe zapalenie skóry) i zupełnie przypadkiem w aptece przy kasie zobaczyłam ten produkt w promocji.
Jest cudowny.
Już po pierwszym użyciu skóra przestała swędzieć i zniknęły czerwone kropeczki.
Jest tłusty, ale jednocześnie kremowy i dobrze się wchłania, jednocześnie pozostawiając lekki film na skórze. Co najważniejsze nawilża, a nie tylko natłuszcza jak inne tego typu balsamy z samą wazeliną w składzie.
Sama również go używam, chociaż skórę mam normalną, lekko przesuszoną w okolicach kolan i łokci. Jak dla mnie strzał w 10.