Perfecta, Cera Naczynkowa, Krem obkurczający naczynia krwionośne (do cery tłustej i mieszanej)

Delikatny krem obkurczający naczynia krwionośne do cery tłustej i mieszanej, skóry naczynkowej, skłonnej do rumienia i zaczerwień bez ograniczeń wieku, na dzień i na noc. Produkt zaiwera Fito-capillaries Complex, zapewniający ogólną poprawę kondycji skóry, zwiększa jej odporność na zmęczenie i stres, a jednocześnie zmniejsza widoczność naczynek. Fito-capillaries Complex to bogata kompozycja aktywnych składników pochodzenia roślinnego, zawierająca w swym składzie m.in. taniny, flawnoidy, rutynę oraz witaminę C. Formuła kremu została uzupełniona o wyciąg z kory cynamonowca oraz lipoaminokwasy, które regulują wydzielanie sebum nadając skórze efekt lekkiego zmatowienia cery oraz pozostawiają antybakteryjną barierę. Krem wspomaga leczenie skóry naczynkowej, przy profilaktycznym stosowaniu skutecznie wzmacnia naczynia krwionośne i zapobiega powstawaniu tzw. "pajączków". Produkt jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Krem zawiera filtry UVA/UVB - chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Zmieszana, niezaczerwieniona

Kremy tego rodzaju kupuję na jesień, aby zabezpieczyć twarz przed efektami zamiany temperatury przy ogrzewaniu c.o. itp. Krem ma bardzo delikatny zapach, lekka, ale jednocześnie pokrywającą lekkim filmem, nietlustym, konsystencje, a przy tym jest niezwykle wydajny, mam go kolejny rok. I tu zadziwia mnie to, że nie widać w nim śladu zepsucia...tzn musi być w nim masakrycznie dużo chemii typu konserwant. Mam go ponad 1,5 roku, tak jak wspominałam, używam go tylko jesienią, na zimę jest zbyt małotłusty, a latem za mało nawilża.

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: Ciagle w trakcie pierwszego

Krem dla mnie!

Krem rewelacja! Zawsze do niego będę wracać, szczególnie zimą.
Plusy.
-cena
-nadaje się jako baza pod makijaż
-nie mam problemu z czerwonymi policzkami
-skóra jest nawilżona ale nie błyszczy się
-konsystencja jest super, krem wystarcza na długo
-ładne opakowanie

+ idealny pod makijaż
+ lekki
+ przyjemny zapach
+ nie uczula
+ nie powoduje wysypu trądzikiem

- brak jakiejkolwiek poprawy jeśli chodzi o zaczerwienienia i widoczne naczynka
- średni efekt matujący

Kupiłam go z nadzieją, że poradzi sobie z moją cerą naczynkową, która jest jednocześnie tłusta i miejscami przesuszona, ale nie widze zadnej poprawy jeśli chodzi o moją różową skórę :(

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Dobry, ale nie ideał- szukam dalej.

Mam cerę bardzo naczynkową, która i bez powodu się rumieni- sięgnęłam po owy kremik. Zaskoczyła mnie gęsta konsystencja, nie całkiem nadająca się do cery tłustej/ mieszanej. Wchłania się przyzwoicie, ale pozostawia dziwną warstwę ochronną. Łagodzi zaczerwienienia, ale nie działa jakoś specjalnie, szczerze mówiąc jego kolega firmy Ziaja lepiej się spisał (a jest kilka zł tańszy)... Nie wiem czy też nadaje się tak dobrze pod makijaż. Jest OK, ale nie jest ideałem. Nie sądzę bym kupiła ponownie...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (i raczej ostatnie)

nie spełnia swojego zadania

Krem jest ok w kwestii nawilżenia i odżywienia, ale niestety nie spełnia obietnicy producenta, która dotyczy obkurczenia i zmniejszenia widocznych naczynek. Mam problem z przetłuszczaniem się cery, a dodatkowo podczas zimy naczynka są widoczne zdecydowanie bardziej. Konsystencja kremu jest zbyt ciężka, gęsta, pozostaje na skórze i słabo się wchłania. Nie ma możliwości, aby makijaż wykonany na bazie tego kremu trzymał się dłużej niż godzinę, później zaczynam się świecić i wszystko spływa. Nie jest to krem dla mnie. Mimo atrakcyjnej ceny i dużej dostępności raczej nie polecam do wypróbowania. Zapach kremu po kilku godzinach robi się nieprzyjemny. Nie polecam nawet testować ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

wielkie nie

twarz się błyszczy, krem nie robi kompletnie nic na naczynka, nie oczekiwałam cudów, normalne że mi ich nie zamknie ale myślałam ze coś, trochę, cokolwiek, a tu nic. do tego mnie zapchał i męczyłam się długo z jakimś podrażnieniem... no nie jestem zadowolona, nie jestem. na pewno już nie zaryzykuję.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Bardzo przyjemny krem.

Zazwyczaj tak jest, że krem jest przeznaczony albo do skóry tłustej albo naczynkowej. Zupełnie przypadkowo wpadł mi w oko Dax i przepadłam.

Bardzo fajny zapach i konsystencja. W przypadku mojej cery nie dawał spektakularnego matu ale producent tego nie obiecuje. Łagodził i zmniejszał zaczerwienienia .

Na początku wydawało mi się, że nie daje żadnych efektów. Po skończeniu pierwszego opakowania zaobserwowałam, że moja cera znów jest bardzij zaróżowiona. Wróciłam więc do Daxa i od kilku lat go kupuję, kupuję i kupuję.

Niestety u mnie bardzo często tak się zdarza, że jak już się przyzwyczaję do jakiegoś produktu ( co mi się niezmiernie rzadko zdarza bo ja uwielbiam nowości ) to ktoś wpada na genialny pomysł, żeby go wycofać. Teraz nadszedł czas na Daxa.

Zaznaczyłam,że kupię ponownie ponieważ aktualnie jest w promocji w Rossmanie więc robię zapasy "wojenne" a później cóż...będę szukać czegoś innego.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Około 15

nie najlepszy

Krem nie jest najlepszy. Może nie powiem, że jest zły, bo zawsze staram się znaleść jakieś plusy, ale tu jest ich bardzo mało. Niestety krem zaliczam do tych, po które już nigdy nie sięgnę.

PLUSY :
- fajny zapach (taki lekko ziołowy, coś w rodzaju zielonej herbaty(?))
- w miare fajna konsytencja, dobrze się rozprowadza

MINUSY :
- szklane opakowanie, które jest ciężkie i łatwo może się stłuc
- nie widać żadnej poprawy dotyczącej zaczerwienień
- skóra bardzo się błyszczy, a to zapewne za sprawą takich drobinek pozostających na twarzy
- skóra się lepi

Krem nie zwalcza zaczerwienień, skóra bardzo się błyszczy - czyli to, co powinno zostać zredukowane nie jest. Działa przeciwnie do tego co oferuje nam producent. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

Na początek okej

Sama nie wiem, na początku byłam niezadowolona, śmierdział jak dla mnie, po dłuższym czasie przyzwyczaiłam sie i zapach nawet mi się podoba, nie zapycha i fajnie nawilża, niestety skóra się błyszczy, bez matowienie masakra..Starcza na dość długo - około 1,5miesiąca, ale ze skórą naczynkową niewiele robi...Kupiłam drugie opakowanie bo chciałam dać mu jeszcze jedną szansę ale już wiem że po skończeniu następnego słoiczka porozglądam się za czymś innym..

Ilość zużytych opakowań: 1,5 duże

brzydki zapach, prawie się nie wchłania, po uzyciu skóra się błyszczy

zaleta tego produktu jest to że rzeczywiście redukuje uczucie gorąca na twarzy i zaczerwienienia lecz jak dla mnie jest za tłusty i zostawia tłuste ślady ( nie chce się wchłaniać) , minusem tego kremu jest także cena i nieprzyjemny zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

ale ja mam pecha...

kupiła mi go moja mama więc ja sobie pieniążków nie zmarnowałam :P zacznę od plusów

+konsystencja
+zapach
+trochę nawilża
+tak jak napisał producent, nadaje się pod makijaż

minusy ;/

-opakowanie, nieporęczne może się stłuc
-po pierwszym dniu od kąd użyłam mam pełno drobnych czerwonych krost! po prostu UCZULENIE!
nie wiem kiedy mi to zejdzie bo kupiłam ten krem wczoraj! masakra :(

Używam tego produktu od: drugi dzień ;p
Ilość zużytych opakowań: 1/20 opakowania :P

przyjemny :)

Ciężko znalezć krem , który jest zarówno do cery naczynkowej jak i tłustej- dlatego sięgnęłam po niego bez większego zawachania. Konsystencja miła, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, krem nie wysuszył mi skóry , nie podraznił delikatnej cery ale tez nie zauważyłam jakis wiekszych efektów jeżeli chodzi o działanie na naczynka. Za to ładnie matowi, nadaje się pod makijaż i nie pozatykał porów. Minusem jest to, że troche roluje się na twarzy, czasem jak przeciagnę dłonią niedługo po nałożeniu kremu ścieram jego resztki.

Używam tego produktu od: 1,,5 miesiąca