Perfecta, Cera Naczynkowa, Krem obkurczający naczynia krwionośne (do cery tłustej i mieszanej)

Delikatny krem obkurczający naczynia krwionośne do cery tłustej i mieszanej, skóry naczynkowej, skłonnej do rumienia i zaczerwień bez ograniczeń wieku, na dzień i na noc. Produkt zaiwera Fito-capillaries Complex, zapewniający ogólną poprawę kondycji skóry, zwiększa jej odporność na zmęczenie i stres, a jednocześnie zmniejsza widoczność naczynek. Fito-capillaries Complex to bogata kompozycja aktywnych składników pochodzenia roślinnego, zawierająca w swym składzie m.in. taniny, flawnoidy, rutynę oraz witaminę C. Formuła kremu została uzupełniona o wyciąg z kory cynamonowca oraz lipoaminokwasy, które regulują wydzielanie sebum nadając skórze efekt lekkiego zmatowienia cery oraz pozostawiają antybakteryjną barierę. Krem wspomaga leczenie skóry naczynkowej, przy profilaktycznym stosowaniu skutecznie wzmacnia naczynia krwionośne i zapobiega powstawaniu tzw. "pajączków". Produkt jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Krem zawiera filtry UVA/UVB - chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Kiepsko nawilża!

Mam cerę mieszaną w kierunku normalnej (policzki normalne, lekkie przetłuszczanie strefy T, sporadyczne niespodzianki, niewielka skłonność do pękających naczynek, łatwo się rumienię).

Tego kremu używam od jakichś 2 miesięcy, głównie na dzień. Powiem krótko - szału nie ma. Krem dość przyjemnie pachnie i w miarę szybko się wchłania, jest wydajny, ALE KIEPSKO NAWILŻA - więc jak dla mnie odpada! Czasem po nasmarowaniu się nim mam ochotę sięgnąć po jeszcze jeden, lepiej nawilżający krem. Z naczynkami raczej nic nie zrobił, ale może po prostu za krótko go używam by coś zaczęło się dziać w tym temacie.

Nie polecam, na rynku jest wiele lepszych kremów. No chyba że masz niczego nie wymagającą cerę a kremu używasz z przyzwyczajenia :-)

Ilość zużytych opakowań: jedno - pierwsze i ostatnie

Taki sobie...

Lubiłam ten krem, choć nie zauważyłam aby faktycznie poprawiał kondycję naczynek, matowił też średnio. Dobrze nawilżał i cera była po nim ładna. Używałam go dosyć długo z powodu braku odpowiedniego zamiennika, obecnie stosuję inne kremy i ten wypada przy nich przeciętnie.
Używam tego produktu od:używałam przez 2 lata

jest ok

lubie ten krem, mam oblrzymie problemu z dobrym w miare niedrogim kremem do mojej cery, ale ten zaspokoił moje oczekiwania, nie szczypał, rzyczywiście wzmacniał trochę naczynka, wiadomo ze ich nie usunie, ale to nie jest to co krem np nawilzajacy czy matujacy ktory szczypie moja twarz w miejscach gdzie mam naczyńka

moge go spokojnie polecic

Używam tego produktu od:4 miesiace temu miałam go

;/

Cera mam tlusta a na dodatek wrazliwa i z problemami naczynkowymi.
Kupilam ten produkt , gdyz spelnialby 2 zadnia- tlusta cera + naczynka.
Uzywalam go tylko na noc.
Krem jest dosc wydajny, ale naczynka jak byly popekane tak sa, a cera jest nadmiernie wysuszona...wrecz tragedia...
Matuje sie, ale nie jest to rewelacja
Nie dla mnie

Używam tego produktu odjuz nie
Ilość zużytych opakowań:z 2, 3 opakowania

Tak ,zgadzam się

Nie ma już takiego działania jak kiedyś, nie widać efektu a wcześniej faktycznie łagodził zaczerwienienia i można było go kupić w dobrych pieniądzach.Nie polecam jest nijaki-szkody nie robi, ale pozostawia dziwny film.

Używam tego produktu od:4lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Coś się z nim stało...

Używałam kiedyś, przez pół roku, w okresie zimowo jesiennym...był całkiem niezły,wygładzał, zmniejszał zaczerwienienia. Później próbowałam do niego wrócić, ale okazało się, że zapycha i kładzie nię na twarzy jakąś taką nieprzyjemną warstwą...blee. W miejscach bardziej suchych (policzki) wysuszył, a w tłustych (strefa t) zapchał. Wersja do skóry suchej- to wolę przemilczeć.

Używam tego produktu od:kiedyś, przez pół roku
Ilość zużytych opakowań:ok. trzech

taki sobie

Po długiej walce z mega błyszczącą strefą T stwierdziłam, że i tak nic mi nie pomoże i szkoda kasy na kremy "anty shine". Wybrałam się więc do drogerii po krem na naczynka (to mój drugi problem) i gdy zauważyłam krem, który wpływa na obie te sprawy, pomyślałam, że to ostatnia deska ratunku.
Od razu zaznaczę, że używam podkladu rimmel lasting finish i pudru sypkiego, bo przecież to, co potem nakładamy na twarz, też wpływa na świecenie.
Byłam mega zdziwniona, ale po imprezie w dusznym pubie, moja twarz była idealnie matowa :) Ogólnie zwykle błysk pojawiał się po 30 min-1 h, a teraz mam spokój przez co najmniej 6 godzin.
Krem ma fajną konsystencję, ale też jedną wadę. W ogóle nie wplywa na naczynka i za to 2 gwiazdki w dół ;/
Nie kupię go, w sumie wolę już się świecić, a przynajmniej zadbam o naczynka.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

tragedia

ten krem jest pomyłką, nie dość ze cera po nim świeci się jak latarnia i nie widzę tu jakiś właściwości do cery mieszanej to dostałam wyspu pryszczy! strasznie zapycha pory! nie polecam

Używam tego produktu od: od miesiąca

Masakraaaaaa!!!!!
PLUSY:
Jest bardzo wydajny.....
Nawilża skórę

MINUSY:
Nie pomaga na naczynka!!!
Nie pachnie ładnie
Zapycha pory!!!! Co powoduje zwiększenie się trądzika!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Kiepski

Kupiłam ten kosmetyk żeby wypróbować polski i nieapteczny krem na naczynka i niestety zawiodłam się. Słabo koi naczynka i kiepsko nawilża. Użyłam go kilkanaście razy i stwierdziłam że szkoda się męczyć. Daxowi mówię nie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania

na naczynka raczej nie wplywa

Recenzję tego produktu opieram na dwóch podejściach - używałam kilku opakowań parę lat temu i byłam zadowolona, bo nawilżał i odżywiał moją okropnie suszącą się wtedy cerę. Nakładałam go nawet kilka razy dziennie, mogłam też spokojnie nałożyć grubą, białą warstwę, a ona po jakimś czasie po prostu znikała, wypita przez moją biedną skórę, a ja tylko zmywałam wodą lekko tłustawy film, jaki pozostawał. Zapamiętałam go jako fajny krem odżywczy, który po prostu był wchłaniany przez moją cerę i pozostawiał ją w lepszym stanie. Ale wtedy nie miałam takich problemów z trądzikiem.

Jakiś czas temu kupiłam go ponownie, na wyjeździe, kiedy zapomniałam swojego typowego kremu i chciałam szybko nabyć coś niedrogiego, żeby zapobiec wysuszeniu [była zima, więc wystarczyłby mi dzień-dwa zaniedbania]. Jednak po powrocie nie używałam go regularnie, bo bałam się, że mnie zapcha. Wsmarowywałam trochę w pajączki na nogach, a ostatecznie większość oddałam babci. Przyjemny zapach, fana konsystencja, mam wrażenie że dość treściwa, ale wchłania się ok. Nie zauważyłam poprawy w kwestii naczynek. Bazując na moich doświadczeniach sprzed paru lat i przelotnej ponownej przygodzie z nim sprzed paru miesięcy, daję mu 3.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: ogolnie parę

nigdy więcej!

niestety, po zastosowaniu tego kremu, jedyne co zauważyłam na swojej twarzy to... podrażnienie. skóra piecze niemiłosiernie, jest zaczerwieniona (a raczej nie powinna) i wyskakują na niej nowe niespodzianki. Jedyny plus to cena i estetyczne opakowanie, która akurat jest najmniej ważne.