Perfecta, Cera Naczynkowa, Krem obkurczający naczynia krwionośne (do cery tłustej i mieszanej)

Delikatny krem obkurczający naczynia krwionośne do cery tłustej i mieszanej, skóry naczynkowej, skłonnej do rumienia i zaczerwień bez ograniczeń wieku, na dzień i na noc. Produkt zaiwera Fito-capillaries Complex, zapewniający ogólną poprawę kondycji skóry, zwiększa jej odporność na zmęczenie i stres, a jednocześnie zmniejsza widoczność naczynek. Fito-capillaries Complex to bogata kompozycja aktywnych składników pochodzenia roślinnego, zawierająca w swym składzie m.in. taniny, flawnoidy, rutynę oraz witaminę C. Formuła kremu została uzupełniona o wyciąg z kory cynamonowca oraz lipoaminokwasy, które regulują wydzielanie sebum nadając skórze efekt lekkiego zmatowienia cery oraz pozostawiają antybakteryjną barierę. Krem wspomaga leczenie skóry naczynkowej, przy profilaktycznym stosowaniu skutecznie wzmacnia naczynia krwionośne i zapobiega powstawaniu tzw. "pajączków". Produkt jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Krem zawiera filtry UVA/UVB - chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

super:)

Zachęcona pozytywnymi komentarzami na KWC zdecydowałam się go kupić. Nie wierzyłam jednak, że z moją rumianą buzią da się coś zrobić. Myślałam, że pomimo upałów i tak będzie mnie "paliła". Myliłam się, krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jak okresliła to jakaś z moich poprzedniczek ma zapach "zgiłego banana"- dla mnie jest całkiem przyjemny :) Konsystencja nie jest tłusta, szybko się wchłania i matuje skórę. Moja twarz trochę się uspokoiła po nim, nie strzelam już dużych "buraków". Stosuje także cienką warstwę na noc. Drugie opakowanie juz czeka na półce :)Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Lllubię :)

Bardzo przyjemny krem:)

Zalety:
-pięknie pachnie(dojrzały banan, mniam)
-doskonale się wchłania
-nieźle nawilża
-nie zapycha:)
-działa- po miesięcznym używaniu moje naczynka trochę się uspokoiły
- C E N A :D

Wady:
- opakowanie- za szklany, niewygodny (choć ładny) słój odejmuję gwiazdkę. Gdyby był w tubce, dałabym *****. A tak to nie ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

****

Rzeczywiście, bardzo dobry krem dla cery wymagającej- tłustej/mieszanej, ale także z problemami naczynkowymi. Jako że na czole świecę się zawsze niemiłosiernie, nigdy tam ów specyfik nie powędrował- po prostu boję się zbyt świetlistego efektu. Natomiast na policzkach, strefie suchej i właśnie naczynkowej, sprawuje się znakomicie. Od zawsze mam wielkie problemy z zaczerwienieniem, czy to pod wpływem emocji czy czynników atmosferycznych. Na efekty czekałam długo. Dziś spojrzałam w lustro i stwierdziłam, że moje policzki są naprawdę śliczne. Polecam!

Krem wchłania się szybko, ale nie radzę używać na tłuste partie twarzy- gęsta, treściwa konsystencja uniemożliwiłaby całkowite wchłonięcie. Zapach przyjemny, chyba cynamon, cena kosmicznie komiczna, wydajność niezła, fajny słoiczek.
To chyba tyle :)

odpowiada mi

leciutki, błyskawicznie wchłaniający się krem, nie postawia żadnego tłustego filmu, z partiami skóry tłustymi radzi sobie świetnie, na przesuszone nakładam dodatkowy bardziej treściwy krem,
z pękającymi naczynkami problemu nie mam, ale z zaczerwienioną
skórą tak, i w tym względzie działanie tego kremu mi odpowiada
mam wrażenie że skóra trochę się uspokoiła

bardzo udany kremik

do tej pory używałam kremów lekkich,nawilżających(a raczej które miały nawilżać)ale mając małe problemy z naczynkami,postanowiłam wreszcie zacząc zapobiegac rozwijania sie tego problemu...a ten kremik kupilam pod wplywem tylu pozytywnych recenzji.I rzeczywiscie jest wrecz idealny do cery mieszanej,ladnie matuje,skóra po nim jest taka gładziutka.Naczynka tez jakby bladsze sie wydaja..jest swietny pod makijaz.Mozna go stosowac na dzien i na noc,ale ja go stosuje tylko na dzien,na noc wole kremy bardziej odzywcze,nawilzajace..Moze nie pachnie za ladnie,ale jak dla mnie to bez znaczenia;)

mój KWC- już nie

Najlepszy krem , moje odkycie! Krem jest genialny dla wymagającej cery , która jest i przetłuszczająca się i wiecznie przesuszona (wieczne uczucie pić!!!) i z rozszerzonymi naczynkami i jeszcze na dodatek po 30-ce. Krem przede wszytki świetnie nawilża, można na nim zrobić makijaż, w miarę matuje , uspakaja buzię. Konsystencja gędtej śmietanki. Jeśli chodzi o zapach to musze przyznać, ze jest specyficzny (taki drożdżowy troche) - nie wszystkim może się podobać. Kolor kremu też jest taki ziemnisty, no i co ??? Mnie wszytko pasuje, może dlatego że tam pozytywnie wpływa na moją buzię. Proponuję używać z maseczką z tej samej serii. Dla mnie te dwa kosmetyki to niezbędnik. Szczególnie zimą.
ilość zużytych opakowań: minimum 3 i będzie jeszcze ho ho,
edycja 24/11/2006 no niestety, strarość nie radość, żeby byż z Wami szczera, dopisuję odnotację, ze dla kobiet po 30-tej wiośnie życia, może za mało nawilżać i odżywiać. To zaobserwowałam u siebie, że przez kilka lat mi służył, ale teraz moja buzia potrzebuje bardziej treściwych kremów, więc chyba się z żalem pożegnam z nim. ża to odbieram *

Przyzwoity

Mam mieszane uczucia co do tego kremu. Dość treściwa konsystencja , żółtawy kolor i dziwny, trudny do określenia zapach. Dobrze się rozprowadza, nie jest tępy- ale chwilę po nałożeniu, jak się wchłonął- odczułam dość przykre ściągnięcie twarzy. Mam co prawda cerę mieszaną, ale chyba jednak efekt zmatowienia okazał się zbyt silny, skoro pojawiło się tak nieprzyjemne uczucie. A drugiej strony- matuje bardzo dobrze, na cały dzień można zapomnieć o świeceniu się ( no chyba,że ktoś ma maksymalnie tłustą cerę). Faktycznie ładnie koi naczynkową skórę , łagodzi zaczerwienienia i jakby rozjaśnia twarz. Mimo to nie wiem czy go sobie kupię, może na lato , na upały byłby dobry..

mój KWC!

Jedyny krem na naczynka, który się sprawdza w moim przypadku. Ma śliczny słoiczek (uwielbiam szklane), super konsystencje (taką bogatą, troszkę nawet gęstą), a zapach też niczego sobie :) Świetnie nawilża i jest to nawilżenie które czuć na długo po nałożeniu go na skórę. Używam go rano jako podkład pod makijaż i w tej roli sprawuje się doskonale. Cera po jego wchłonięciu nabiera ładnego kolorytu, a wszelakie kosmetyki kolorowe super się na nim rozprowadzają. Wieczorem po umyciu twarzy nakładam większą ilość, żeby krem zrobił swoje podczas snu :) Rano budzę się z wypoczętą, wygładzoną i super nawilżoną buzią. Wydaje mi się też, że skóra po jego użyciu jest uspokojona, koloryt wyrównany a naczynka stają się mniej widoczne. Uwielbiam go za to, że producentom udało się połączyć kompleksową pielęgnację wymagającej cery mieszanej z dodatkową ochroną wrażliwych naczynek krwionośnych. Parę razy odstawiłam go, aby sprawdzić, czy czasem jakiś inny krem nie okaże się lepszy, ale jednak zawsze do niego powracałam. Szkoda tylko, że nie spotkałam się jeszcze z mleczkiem do demakijażu i tonikiem z tej samej serii...

naczynkom nie pomaga

Kupiłam ten krem specjalnie żeby zmniejszyć zaczerwienienie policzków, ale mimo systematycznego używania, poprawy nie zauważyłam :-(. Efektu zmatowienia też niestety nie zaobserwowałam :-(. Zaraz po posmarowaniu twarz bardzo się błyszczy, choć po paru minutach dość dobrze się wchłania. Mimo to lubię go używać, bo ślicznie pachnie cynamonem i dobrze nawilża. Bardzo wydajny.Szklany słoiczek jest bardzo elegancki :-).

db

Bardzo dobry krem.Co prawda nie obkurcza znacząco tych naczynek,ale trochę dziala.Cera po nim jest gładka i jedwabista,trochę się błyszczy.Bardzo ładne opakowanie,szklane,lubie takie.Wydajny i w miare tani.

prawie ideał

W końcu udało mi się znależć krem, który zadba o moje naczynka a także nadaje się do mieszanej i tłustej cery. Co w nim lubię?
* systematycznie stosowany zmniejsza zaczerwienienia na twarzy, uspokaja naczynka, stają się mnie widoczne
* bardzo fajna konsystencja, czuję, że nawilża i odżywia moją buzię, szybko się wchłania
* zapach jak dla mnie jest ok, żadna rewelacja, ale też nie drażni mojego nosa, poza tym nie utzrymuje się długo
* buzia nie świeci się po nim

Zgniły banan, ale lubię!

Lubię w tym kremie wszystko poza zapachem. Ma świetną konsystencję, dość gęstą, jednak doskonale się wchłania. Przyjemnie nawilża i co istotne nie przyśpiesza przetłuszczania! Przeciwnie, po tym kremie moja twarz trzyma mat przez wiele godzin :-)) Na noc ładuję podwójną porcję i wszystko się wchłania, a rano nie mam twarzy ociekającej tłuszczem. Naczynka są wyraźnie uspokojone, choć efekt wymaga systematycznosci, ale tak jest ze wszystkimi specyfikami antynaczynkowymi. Tylko ten zapach ... Długo nie wiedziałam, jak go określić, w końcu doszłam do tego, co mi on przypomina: zgniłego banana! Nie jest to zapach szczególnie brzydki, ale drażni mnie :-((. Na szczęście szybko się ulatnia. Solidny kosmetyk za dobrą cenę. Co tam zgniłe banany, lubię i już :-))