L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

Jest to szampon do włosów suchych. Zawiera witaminę B6, aktywne proteiny oraz ceramidy. Odżywia i wygładza. Włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, błyszczące oraz sprężyste. W połączeniu z maseczką z tej samej serii daje znakomite rezultaty w odnowie zniszczonych, kruchych i matowych włosów. Do nabycia w salonach fryzjerskich.

przyjemny

Do zakupu przekonała fryzjerka. Miałam mieszane uczucia kupując, ale jestem bardzo zadowolona, moje kręcone włosy sa miękkie, nie puszą się, łatwiej je ujarzmić. No i szampon ma przepiekny zapach.

Używam tego produktu od: --

moj ulubiony

bardzo dobry szampon do wlosow suchych. widocznie je nawilza, sprawia, ze sa miekkie, dobrze sie ukladaja.

wiadomo, ze nie jest to odzywka i nie mozna od niego wymagac nie wiaodmo jakiego nawilzenia czy odzywienia. to jest szampon, ma wlosy myc i z tego zadania swietnie sie wywiazuje. a ze do tego ma wlasciwosci nawilzajace? super :D

jestem w trakcie 500ml butelki ale wiem na pewno, ze kupie kolejna butelke [lub butle :D] tego specyfiku. po szamponach wygladzajacych jest to mila odmiana dla moich suchych wlosow. zdecydowanie najlepszy szampon z tych, ktore do tej pory przetestowalam :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

fajny

szampon całkiem fajny - idealnie nadaje się do mycia suchych włosów, gdyż nieco je ujarzmia, i nie pusza sie
faktycznie cos tam nawilża, ale przy wymagających włosach trzeba i tak uzyć odzywki, choc ja to robie zawsze i jest ok
z maska z tej serii intense repair współgra bardzo dobrze, ale pod warunkiem że mamy suche włosy - inne może przetłuścic, sprawić ze bedą brzydkie, obciążone i przyklapnięte
więc do suchych jak najbardziej na tak
szampon ma kremowa konsystencje i raczej nie za dobrze się pieni, w moim odczuciu jest srednio wydajny - ale zaliczam to na plus nie minus , bo jesli słabiej się pieni to oznacza że ma wiecej substancji nawilzających czy odzywczych
generalnie posiadaczkom suchych wlosów polecam zestaw szampon i plus maska intense repair

Używam tego produktu od:2 miesiace z przerwami
Ilość zużytych opakowań:koncze 1 butelke

Przyzwoity, ALE... :(

W sumie byłam zadowolona z tego szamponu.
Zużyłam kilka opakowań, bo dobrze odżywiał moje farbowane, kręcone włosy. Widocznie poprawiał ich kondycje, włosy były miękkie, lśniące i zadbane. Włosy szybko odzyskiwały dobra kondycje, stawały sie sprężyste, zdrowe.
Bardzo wydajny, dobrze sie rozprowadza.
Jeszcze lepsze rezultaty daje w połączeniu z odzywka.
Czy kupie jeszcze? Nie wiem. Na rynek wchodzą coraz nowsze, lepsze lub porównywalne szampony o podobnym działaniu.

Edit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyk ten należy do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Fajny

Stosuję razem z maseczką :)

Świetny kosmetyk dla moich rozjaśnianych i przesuszonych włosków. Regeneruje , sprawia że są miękkie i błyszczące. Włosy łatwo się rozczesują. Kosmetyk (cała seria) ma cudny zapach. poleciła mi go fryzjerka przed ślubem - ratowałam zniszczone włosy. Raz kupiłam w salonie , potem na allegro. To samo. SUPER JEST

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Nawet niezły

Nie wiem dlaczego dopiero teraz go oceniam, bo używałam go już dawno temu :)

Z tego co pamiętam był całkiem fajny. Włosy były mięciutkie i czyściutkie, ale ja i tak nigdy nie używam samego szamponu, zawsze nakładam jeszcze odżywkę. Dlatego duet - szampon + maska oceniam na 4* każdy :)
Co do zapachu - bardzo mi sie podobał :) Poza tym był mega wydajny. Zakupiłam wielką, litrową butlę na Allegro i miałam go chyba przez półtora roku jak nie dłużej..No i stwierdziłam, że za tą cenę taka ilość szamponu naprawdę się opłaca, bo gdybym miała kupować cały czas mniejsze szamponiki, nawet te tańsze-sklepowe, to i tak by mnie to wyszło znacznie drożej...

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:1, ale za to baaardzo duże

za taką cenę taki produkt?

Bardzo się rozczarowałam tym szamponem,jak na moją kieszeń ten produkt był BARDZO DROGI i myślałam że będzie bardzo dobry,ale niestety ,ani nie odżywia włosów,ani się nie rozczesują rewelacyjnie,po prostu zwykły szampon za dużą cenę!!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry

Szampon bardzo przyzwoity, ślicznie pachnie, jest bardzo gęsty, wystarczy odrobina aby umyć półdługie włosy przez to jest bardzo wydajny.Mimo,że jest do włosów suchych to nie natłuszcza moich skłonnych do przetłuszczania włosów. Włosy można poźniej bez problemu rozczesać, niby same plusy jednak brakuje mi przysłowiowej kropki nad i. Czyli czegoś co wyróżniało by profesjonalny szampon od innych jednak "i" nie znalazłam, dlatego 4+ :)

Hmmm...

Szampon ma naprawdę gęstą konsystencję - aż tak, że nie mogłam go wydobyć z buteleczki ;) Jest szalenie wydajny, niewielka ilość wystarcza by pokryć długie włosy! Ma ładny, delikanty zapach ale niestety nie utrzymuje sie on na włosach...
Jako, że to profesjonalny szampon spodziewałam się po nim czegoś lepszego. Nie jest zły ale... No właśnie "ale".
Ale moje włosy były jakieś takie usztywnione a do tego dość szybko przeistaczały się w szope... Nie zauważyłam jakiegoś odżywienia czy choćby błyszczenia... Nie miałam problemów z rozczesywaniem.
Szczerze mówiąc nie różni się wiele od szamponów z niższej od niego półki.

ilość zużytych opakowań: 1

Lubię :)

Początkowo byłam na ten szampon przeokrutnie zła. Powód był taki, że obciążał zdrowe włosy u nasady i je przetłuszczał :(. Nie wiedziałam co z nim zrobić, ale znalazłam na niego sposób, o czym za chwilę.
Szampon w widoczny sposób ( w duecie z maseczką ) poprawił kondycję moich włosów. Po każdym myciu nie muszę już używać odżywki, bo on działa jak odżywka. Włosy nie plączą się nic a nic, są gładkie, błyszczące, zdyscyplinowane. Bardzo ładnie pachnie, mycie włosów tym szamponem to sama przyjemność :) Do tego jest bardzo wydajny i cena, choć z pozoru wysoka jak na szampon, nie razi tak mocno :) Jak wcześniej wspomniałam z tym szamponem związany jest pewien rutuła. Mianowicie myję nim tylko włosy zniszczone, czyli od połowy długości, wcześniej jednak używając szamponu oczyszczającego. I w ten sposób zdrowe końcówki nie są obciążone a dobrze oczyszcone a suche końce odżywione. Polecam :)

koktajl bananowo-melonowy

Dla mnie ten szampon to aromaterapia w czystej postaci. Używam go dla samej przyjemności stosowania, bo problem suchych włosów dotyczy mnie okresowo. Generalnie mam włosy delikatne, więc taki odżywczy szampon co drugi dzień to dla nich za dużo dobrego (przyklejeją się do głowy i szybciej przetłuszczają). Z racji krótkich włosów nie mogę ocenić jego zdolności do rozplątywania. Za to na pewno nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje też łupieżu, do którego mam dużą skłonność. Konieczna jest po nim odżywka, bo włosy są po myciu szorstkie. Niestety, choć dobrze się pieni nie jest wydajny. Szkoda, że nie ma linii do pielęgnacji ciała o takim zapachu...

Beznadziejaaaaa!

Mam dlugie, suche, wrazliwe wlosy ( po farbowaniu i pasemkach) - chcialam kupic w koncu jakies "cudo", ktore pomogloby moim wlosom.. Coz za rozczarowanie! Szampon placze wlosy- bez odzywki ani rusz! Uzywam maski z tej samej serii- o dziwo- jest bardzo dobra, wlosy wspaniale sie rozczesuja i w gole, ale- po wyschnieciu mam dalej siano na glowie... :( szkoda, ze za taka cene.. Wloski ladniejsze byly po zwyklym szamponie..
Nie polecam!!