L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

Jest to szampon do włosów suchych. Zawiera witaminę B6, aktywne proteiny oraz ceramidy. Odżywia i wygładza. Włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, błyszczące oraz sprężyste. W połączeniu z maseczką z tej samej serii daje znakomite rezultaty w odnowie zniszczonych, kruchych i matowych włosów. Do nabycia w salonach fryzjerskich.

KWC

Ten szampon doskonale nawilza włosy, ułatwia roczesywanie, pieknie pachnie i super się pieni:) kupuje 1,5 l butelke w hurtowni i moim zdaniem naprawdę się opłaca !

Dla mnie - doskonałość...

Ten szampon to dla mnie wielkie odkrycie i absolutny hit. Choć nie od razu przekonałam się do niego. Poleciła mi go w lecie fryzjerka na przesuszone, sianowate włosy. Początki były ciężkie - zapachem przypominał mi farbę olejną, nie pienił się. Z czasem jednak zaczęłam doceniać efekty jego działania, a i niedogodności w jego stosowaniu przestały doskwierać. Zapach przestał przeszkadzać, a problem z pienieniem się pomogła mi rozwiązać fryzjerka - szampon pieni się doskonale po drugim nałożeniu. Pierwsze ma podobno służyć naruszeniu na skórze głowy warstwy ochronnej, która zbiera się pomiędzy myciami.

Szampon doskonale nawilża i wygładza włosy. Po myciu dobrze się rozczesują i w moim przypadku nie wymagają nawet użycia za każdym razem odżywki. Do szamponu stosuję raz w tygodniu maskę z tej samej serii i to wystarcza. Włosy są lśniące, gładkie, miękkie - bardzo przyjemne w dotyku. Dodatkowo zauważyłam, że odkąd go stosuję, trochę mniej wypadają, choć nie wiem, czy to zasługa szamponu, czy raczej witamin, które jednocześnie łykam. Być może działa jedno i drugie :-)

Cena dość wysoka, ale mimo to uważam, że warto. W sklepach internetowych dostępny trochę taniej. W jednej z warszawskich galerii handlowych, w salonie fryzjerskim można kupić 250 ml za 39 zł (w ramach promocji, która trwa i trwa... ;-)). W tej chwili mam dużą butlę z pompką (1,5 l).

Moim zdaniem absolutnie godny polecenia dla osób z problemem przesuszonych włosów.

Bardzo dobry :)

Z czystym sumieniem mogę polecić ten szampon. Wraz z maseczką z tej serii. Włosy są zdrowsze, nawilżone, gładsze i ładnie pachną:)
Używam tego produktu od:Jakiegoś czasu..

moze byc

Szamopn do zaakceptowania...:)
jesli szampon wogole moze pielegnowac wlosy...
Ogolnie w porzadku, wydajny, dobrze sie naklada i rozprowadza...ładnie pachnie
Wlosy miekkie, blyszczace.

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno duze

Do suchych włosów.

Doskonały szampon do włosów suchych (niezniszczonych). Używam go zawsze zimą, gdy nakrycia głowy, ogrzewanie, jak i również wyjazdy na narty (kask!) wysuszają mi włosy.
Pięknie pachnie arbuzem (melonem?), dobrze oczyszcza, świetnie się pieni.
Włosy po nim są błyszczące i nawilżone, nieobciążone. Używam zawsze z odżywką z tej serii.
Polecam!
W czasie pozostałych pór roku zmieniam go na inny kosmetyk, obecnie na moje odkrycie, tani i niepozrny szampon ze skrzypem.

Ilość zużytych opakowań: kilka.

Mój ci on:)

Szampon ideał, zresztą jak cała seria Intense Repair. Cudnie pachnie, ładnie się pieni, wystarczy drobinka na moje bardzo długie włosy. Dobrze sie rozczesują. Są gładkie nawilżone i takie sypkie. Nie zauważyłam żeby sie szybciej przetłuszczały mimo tego że seria jest dla suchych włosów. Troszkę drogi ale warto zainwestować jak widać różnicę:) Razem z maseczką z tej seri tworzą duet idealny. Polecam.Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań:około 7

Chyba do niego wrócę

Parę miesięcy temu używałam tego szamponu. Nie kupiłam go ponownie ze względu na wysoką cenę (muszę myć głowę codziennie, albo co drugi dzień więc butelka szybko się opróżniała). Szampon był naprawdę dobry, włosy dobrze się po nim rozczesywały, ładnie się układały, były miękkie i sprężyste. Nie zauważyłam szybszego przetłuszczania się.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu

Świetny!

Naprawdę świetny szampon. Nawilża, wygładza, włosy są po nim leciutkie, miłe i w świetnej kondycji. Długotrwałe stosowanie nie powoduje efektu "przyzwyczajenia się". Zapach znośny, choć osobiście wolałabym bardziej "kremowy", nie "ogórkowy". To jednak jedyny jego minus. Bardzo wydajny, wygodne opakowanie z pompką (1500ml). Stale do niego wracam i nie znajduję lepszego! Szkoda, że nie ma odżywki z tej samej linii (Absolut Repair jest dla mnie zbyt ciężka).

Używam tego produktu od: długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Szmapon jest rewelacyjny - przyjemnie pachnie, odżywia włosy aż po same końce:) (mam długie włoski, więc wcześniej końce rozdwajały się), jest wydajny. Włosy po nim stają się miękkie, puszyste i błyszczące. Do "kompletu" polecam także maskę i odżywkę:)

Używam tego produktu od:1 rok

Zachwycił mnie

Zarówno szampon, jak i maska z serii Intense Repair okazały się strzałem w dzisiątkę dla moich włosów, które ostatnio były w naprawdę znakomitym stanie - jednak zafarbowałam je 2 miesiące temu i nie chciałam utracić efektów wcześniejszej pielęgnacji. Szampon spisuje się świetnie - włosy sa cały czas gładkie, lśniące, miękkie i puszyste. Nie zauważyłam żadnych oznak przesuszenia czy pogorszenia stanu włosów.
Działa rewelacyjnie!

Jesli chodzi o same właściwości jako kosmetyku, to równiez jestem zadowolona, chociaż czasami mam wrażenie, że słabo się pieni. Poza tym bardzo ładnie pachnie, jest wydajny i przyjemny w stosowaniu. Nie plącze włosów, jest delikatny.

Używam go z różnymi maskami i odżywkami (obecnie, oprócz Intense Repair, także dwoma innymi) i z każdą dobrze "współpracuje" :)

Z całą pewnością kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie opakowania 500 ml

taki sobie..

Kupując ten szampon myslałam, że bedzie to szczał w dziesiątke, a okazało sie zupelnie odwrotnie ;/ Generalnie moje wlosy byly zniszczone farbowaniem, szczegolnie na koncach. Dlatego szukałam czegoś co je odratuje, trafiłam na ten szampon, no i cóż.. Niby coś tam nabłyszcza, niby ładnie pachnie, ale na moich włosach regeneracji ZERO. Bez odżywki włosy po myciu są tępe, nie do rozczesania..Jeżeki tak ma wyglądac szampon odżywiający włosy to ja dziękuję ;/

Za to maska z tej serii to po prostu niebo dla włosów :)

Używam tego produktu od: umyłam włosy pare razy, butelka stoi od roku w łazience...poj. 500 ml.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, poj 500 ml

Po prostu dobry

Dobry, nawilżający szampon. Ujarzmia włosy, wygładza, nie wymaga zastosowania odżywki. Przy dłuższym stosowaniu niestety obciąża włosy, powoduje szybkie ich przetłuszczanie. Daje efekt nawilżenia na krótko, nie regeneruje włosów trwale i na długo. Mimo tego jego stosowanie można uzna za przyjemne.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 500 ml