L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

Jest to szampon do włosów suchych. Zawiera witaminę B6, aktywne proteiny oraz ceramidy. Odżywia i wygładza. Włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, błyszczące oraz sprężyste. W połączeniu z maseczką z tej samej serii daje znakomite rezultaty w odnowie zniszczonych, kruchych i matowych włosów. Do nabycia w salonach fryzjerskich.

nigdy więcej

Mam szampon 1,5 litrowy i uzywam go wraz z odzywka. Bardzo zaluje, ze zdecydowalam sie na zakup:( Moje wlosy, do tej pory suche, zaczeły sie po nim przetluszczac, sa oklapniete, wrecz ulizane. Skóra głowy swędzi, mam juz na niej rany od ciagłego drapania oraz łupiez. Szampon kiepsko sie tez pieni i ma zapach syntetyczngeo banana. Pora przeprosic się z matrixem.

całkiem dobry

Od ponad dwóch lat nie farbuję włosów, ale jeśli po umyciu nie wygładzę ich prostownicą, są sianowate i byle jakie. Kiedy jednak używam tego szamponu, w trakcie spłukiwania czuję, że włosy są przyjemne w dotyku, takie lejące. Ale to tylko szampon i wiadomo, że cudów nie zdziała- po wysuszeniu znów mam na głowie siano :) Więc jeśli ktoś ma rozdwojone oraz kruche końcówki lub rozjaśniane włosy i łudzi się, że ten kosmetyk je zregeneruje, może się rozczarować. Mimo to, zawsze od czegoś trzeba zacząć i myślę, że ten szampon będzie dobrym początkiem :) świetnie przygotuje włosy pod maskę. Polecam!

+ do tego super zapach i przyjemna konsystencja.

Lubię szukać nowości i rzadko wracam do jednego kosmetyku dwa razy, ale na ten bym się skusiła ;)

Godny polecenia

Szampon plus maskę z tej samej serii uważam za świetne produkty, warte wypróbowania w przypadku suchych, matowych i sianowatych włosów, jakie posiadałam zanim zaczęłam je stosować. Po 3,5 miesiąca włosy znacznie się poprawiły, nabrały blasku, stały się gładkie, miękkie i puszyste. Szampon jest bardzo wydajny, ma gęstą konsystencję i pięknie pachnie. Włosy są po nim miękkie, puszyste i mają zdrowy połysk. Maska dodatkowo wzmacnia ten efekt i sprawia, że nie ma najmniejszych problemów z rozczesaniem włosów, mogę zrobić to samymi palcami. Cena jest dosyć wysoka, ale warto zainwestować, bo efekty są widoczne po skończeniu opakowania a nie tylko w momencie stosowania. Polecam!

Rewelacja

Większość szamponów tego producenta jest godnych polecenia ze względu na ich doskonałą jakość. Rodzaj trzeba jednak dobrze dobrać do typu włosa, w przeciwnym razie możemy się bardzo rozczarować.

Zalety:
- piękny zapach
- dobrze się pieni
- jest bardzo wydajny
- wygładza włosy, ujarzmia je, działa antyłupieżowo
- nawilża włosy i odżywia
- nie plącze włosów (mam krótkie włosy z pasemkami, ale bardzo trudno się je rozczesuje)

Wady:
- cena

Mimo ceny jest godny polecenia

Szampon o pojemności 1,5L kupiłam po zakończonej małej butelce 250ml.
Dobrze się pieni, ładnie pachnie.
Używam go z odżywką z tej samej serii przy każdym myciu.
Włosy są odżywione, miękkie w dotyku.

Mam kręcone włosy i komplet tej marki - szampon+odżywka nie obciążają moich włosów.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

taki sobie

Bardzo zadowolona byłam z maski z tej serii więc kupiłam i szampon który okazał się że jest na takim samym poziomie jak szampony drogeryjne - więc po co przepłacać, jedyne co go wyróżnia to ładny świerzy zapach.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: cłe opakowanie

świetny

+szampon ma piękny zapach a co z tym idzie w parze włosy po nim niesamowicie pachną
+pompka jest niezawodna
+odbudowuje włosy, widać że są w dużo lepszej kondycji
+lśnią
+nie przesuszone

Polecam używać razem z maską z tej serii. Użycie obydwu produktów daje niesamowity efekt.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

bez rewelacji

jak na taką cene... słaby... nie wiedzę jakiś zadziwiających efektów... zapach ładny, dość wydajny, ale przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać aż go skończę... nie widzę żeby jakoś specjalnie odżywiał i nawilżał moje włosy... czy bardziej się błyszczą? raczej nie... jak za taką cenę spodziewałam się lepszych efektów... jak dla mnie szkoda kasy na ten szampon bo można kupić o wiele tanszy i lepszy od tego...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

bardzo dobry

Długo używałam linii Absolut Repair, ale postanowiłam zaryzykować i spróbować Intense Repair i jestem bardzo zadowolona. Szampon jest nawet lepszy niż Absolut Repair, ponieważ jest delikatniejszy dla skóry głowy i lepiej nawilża włosy. Zapach bananowy. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Szampon jak szampon....

Po tylu pozytywnych recenzjach to normalnie aż strach napisać coś nie OK na ten produkt.
Ja mam butle 1000ml i nie wiem kiedy go skończę.

Zalety

* wydajny
* przyjemny zapach
* dobrze myje

Nie zauważyłam:

* jakiegoś specjalnego odżywnienia moich włosów
* aby jakoś specjalnie lśniły po nim
* aby były delikatniejsze,miękkie itp.

Wady:

* plącze włosy niemiłosiernie (mam długie i farbowane)

Ogólnie pisząc to nie różni się dla mnie niczym od szamponów lepszej klasy z drogerii.

Nie kupię go więcej.

Świetny szampon. Fajnie się pieni, włosy nim umyte są miękkie i takie śliskie. Jest bardzo wydajny. Jedyny minus to jego cena, ale pomimo tego zostaje moim ulubionym szamponem.

Ilość zużytych opakowań: dwa

bdb

Szapon wg mnie:
-dobrze się nakłada i pieni
-pięknie pachnie
-włosy są po nim byłyszczące i mięciutkie (jędrne)
-po użyciu tego szamponu moje wysuszone farbą włosy nie wymagają użycia odżywki (obciążyłaby włosy) więc jak mniemam szampon również dobrze nawilża

Jedyna uwaga- mógłby być troszkę wydajniejszy, ale to najmniej istotny problem jak dla mnie. Wazne,ze szampon jest skuteczny tak więc warty swej ceny w mojej opinii.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go