Syoss, Lighteners (Rozjaśniacz do włosów)

Syoss, Lighteners (Rozjaśniacz do włosów)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

Syoss Lighteners to rozjaśniacze włosów do stosowania w domu. Posiada formułę z odżywczym olejkiem. Włosy będą rozjaśnione do 9 tonów oraz zapewnia gładką powierzchnię włosa o doskonałym wyglądzie. Odżywka zawarta w opakowaniu przeciwdziała pojawianiu się żółtych tonów. Profesjonalna pielęgnacja ze skutecznymi składnikami neutralizującymi pigmenty zapewnia chłodny efekt i miękkie w dotyku włosy.

rozjaśniacze
rozjaśniające

Jestem zadowolona

Moje naturalne włosy są dość ciemne (ciemny blond),zazwyczaj farbuje je na platynowe odcienie blondu.Czasem odrost jest zbyt długi i wtedy farba nie pokrywa koloru odrostów,wtedy sięgam po rozjaśniacz z Syossa.O dziwo po nałożeniu nie wypala mi skóry głowy jak t było w przypadku innej firmy,nie czuję też pieczenia.Włosy fajnie rozjaśnione w połączeniu z odżywką która jest w opakowaniu daje fajny platynowy odcień.Trochę niszczy włosy,ale w przypadku rozjaśniaczy niestety jest to nieuniknione.Zapach również nie urzeka.

mega rozjaśnienie

Bardzo chciałam zejśc z brązu do blond włosów, jednak wszystkie farby/rozjaśniacze zostawiały pomarańcz na moich włosach. Postanowiłam sięgnąć po coś mocniejszego. Rozjaśniacz jest bardzo mocny, rozjaśnił mi włosy do żądanego przeze mnie efektu. Przy stosowaniu wielu masek i olejków włosy były w nienajgorszej kondycji.

Hit!

Z ciemnego brązu przy jednym użyciu udało mi się rozjaśnić do bardzo jasnego, równomiernego blondu. Nawet nie wiedziałam, że są rozjasniacze, które to potrafią!

Polecam z czystym sumieniem

Nie kupuj tego!

Ten rozjaśniacz strasznie zniszczył mi włosy. Zawsze używałam tych z Delii i były na tyle 'delikatne', że mimo rozjaśnienia nie niszczy mi zbytnio włosów. Po tym rozjaśniaczu mam gumowe włosy, czyli ciągną się jak guma, czyli strasznie je zniszczył. Co prawda są bardzo jasne, ale to jest koszmar. Trzymałam go na włosach tyle czasu ile było w instrukcji.

Jest lepiej niż się spodziewałam

Rozjaśniałam z (naturalnego) ciemnego brązu i liczyłam się z faktem że może wyjść kolor pomarańczowy. Jestem jednak pozytywnie zaskoczona bo wyszedł jasny blond a na końcach ciemniejszy (zabrakło mi farby na końce i trzymałam krócej niż przy głowie). Trzymałam farbę 45 min.
Mam włosy gęste i do ramion użyłam 2 opakowań (jednak potrzebowałabym 3).
PS: Zdjęcie 3 jest trochę przekłamane. W rzeczywistości włosy są bardziej żółte.

Wow

Rozjaśniałam z (naturalnego) ciemnego brązu i liczyłam się z faktem że może wyjść kolor pomarańczowy. Jestempa jednak pozytywnie zaskoczona bo wyszedł jasny blond a na końcach ciemniejszy (zabrakło mi farby na końce i trzymałam krócej niż przy głowie). Trzymałam farbę 45 min.
Mam włosy gęste i do ramion użyłam 2 opakowań (jednak potrzebowałabym 3).

Pozytywne zaskoczenie

Miałam małe obawy przed stosowaniem tego rozjaśniacza. Dlaczego?
Miałam bardzo ciemne, fioletowe włosy. Miejscami wpadały w bordo, a w innych w granaty.
Spodziewałam się czegoś żółto-pomarańczowego. A tu efekt wow.
Mimo, że przez pierwsze 10min od nałożenia faktycznie były pomarańczowe to po kolejnych 10 im przeszło.
Po spłukaniu nałożyłam od razu odżywkę keratynową od Kallos, a następnie fioletowy szampon z firmy Marion. Więc nie wiem czy przed szamponem były choć minimalnie żółte.
Włosy nie wypadły, nie były żółte (tylko piękny blond jak na opakowaniu, może ciut ciemniejszy ale zrzucam to na kolor sprzed rozjaśniania), przesuszyły się co normalne, nie połamały się, nie spaliły.

Tylko jeden minus:
Mam włosy powiedzmy półkrótkie. Jeden bok wygolony, drugi 3cm za brodę. Jedno opakowanie przykryło wszystko, ale posiadaczki pełnych fryzur powinny zakupić 2-3 opakowania.
A no i śmierdzi okrutnie.

Ulubieniec

Najlepszy drogeryjny rozjaśniacz. Jako jedyny ładnie zrównuje mi kolor do żółtawej platyny. Nie podrażnia skóry głowy jak Marion, nie robi dzikiej pomarańczy jak L'oreal. Cena w porządku, biorąc pod uwagę jakość. Tylko radzę uważać przy nakładaniu - włosy rozjaśnione wcześniej, na które się przypadkowo chlapnie, złamią się.

Może być.

Chciałam rozjaśnić włosy i zdecydowałam się na ten rozjaśniacz. Rzeczywiście rozjaśnił włosy, widać, że są dużo jaśniejsze. Zapach jest taki jak w innych rozjaśniaczach, ale nie uznałabym tego jako duży minus. Jest wydajny, cena nie jest jakaś wysoka. Do opakowania dołączona jest odżywka, co jest dodatkowym plusem. To taki zwykły, całkiem dobry rozjaśniacz.

Z brazu na blond ? Oczywiście

Jestem w ciąży i jako że hormony mi wariują postanowiłam przejść z brązowych włosów na blond.

Kupiłam dwa opakowania tego rozjaśniacz a plus farbę z tej samej firmy.
Przede wszystkim łatwo się nakłada, nie śmierdzi jak typowy rozjaśniacz.

Farbowanie zrobiłam z odstepem dwóch dni. I wyszło!
Idę rodzic z cudownym wymarzony blondem .

Ale do rzeczy:
Działa, nie niszczy włosów, wydajna, smród dostateczny ale do przeżycia.