Syoss, Lighteners (Rozjaśniacz do włosów)

Syoss, Lighteners (Rozjaśniacz do włosów)

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Syoss Lighteners to rozjaśniacze włosów do stosowania w domu. Posiada formułę z odżywczym olejkiem. Włosy będą rozjaśnione do 9 tonów oraz zapewnia gładką powierzchnię włosa o doskonałym wyglądzie. Odżywka zawarta w opakowaniu przeciwdziała pojawianiu się żółtych tonów. Profesjonalna pielęgnacja ze skutecznymi składnikami neutralizującymi pigmenty zapewnia chłodny efekt i miękkie w dotyku włosy.

rozjaśniacze
rozjaśniające

Najlepszy rozjaśniacz

Korzystałam już kilkukrotnie z rozjaśniaczy. Moje włosy są wręcz białe.
Ostatnio chciałam rozjaśnić swoje odrosty (ciemny, mysi blond) i pozbyć się żółtego koloru z poprzedniego rozjaśniania odrostów innym kosmetykiem.
Zacznę od tego, że po każdym rozjaśniaczu, nawet takim bez amoniaku, moje włosy były jak siano, po prostu straszne. Ale po tym? Były miękkie i gładkie! Nie mogłam uwierzyć:) W dodatku maska, która faktycznie niweluje żółte tony. Pięknie mi rozjaśniło odrosty, nie zniszczyło włosów. Polecam serdecznie!

Niezawodny

Z reguły lubię próbować nowych produktów, ale ten rozjaśniacz gości u mnie zawsze, gdy potrzebuję jakiejś zmiany. Szukając opini o różnych rozjaśniaczach ten miał najlepsze i chociaż nie mam porównania z innymi to ten jest dla mnie niezawodny i raczej nie kupię innego. Syoss nie niszczy, nie pali i dobrze rozjaśnia, nie śmierdzi(a przynajmniej nie tak dusząco jak czasem niektóre farby do włosów), często bywa w promocji w bardzo dobrej cenie(szczególnie dobrej cenie w czasach dużej inflacji).
Ma fajny aplikator, który ułatwia nakładanie i dozowanie produktu. Zdecydowanie hit koloryzacji :) !

Szybko rozjaśnia i mocno nie niszczy włosów.

Chciałam coś zmienić w swoim kolorze włosów i przy okazji promocji w jednej z drogerii na rozjaśniacz do włosów Lighteners Syoss kupiłam go i przetestowałam.

W opakowaniu znajduje się krem i proszek, który razem należy połączyć ze sobą poprzez mocne potrzęsienie. Dodatkowo dołączona jest odżywka, co jest dodatkowym plusem. Łatwo się miesza i nakłada. Konsystencja staje się kremowo-żelowa o błękitnej barwie. Podobnie jak inne wybielacze pachnie odurzająco i lepiej używać go w towarzystwie otwartego okna, absolutnie nie w zamkniętej przestrzeni, bo można zemdleć.

Bardzo łatwo się nakłada i działa szybko. Jedno opakowanie starcza na włosy średniej długości. Nie podrażnia skóry głowy, a kolor nie wychodzi pomarańczowy tylko chłodny.

Jest to rozjaśniacz, wiec trzeba mieć z tyłu głowy, iż może zniszczyć włosy.

Taki sobie

Ten rozjaśniacz po ras pierwszy używałam.
Rozjaśniacz bardzo dobrze się sprawdził i rozjaśnił tylko miejscami zostały żółte.
U mnie akurat ten rozjaśniacz spalił włosy na ten czas nie mam zamiaru jego używać jak i innych.

Zalety:
-prosty do użycia
-cena
-dostępność

Wady:
-spalił włosy

Nie zawiodłam się! (pierwsze kroki z rozjaśnianiem)

tl;dr: polecam, nie zniszczył w znacznym stopniu naturalnych włosów

Zachęcona pozytywnymi opiniami znalezionymi w internecie, postanowiłam spróbować rozjaśnić swoje włosy (które naturalnie są ciemno brązowe) za pomocą Sayoss 13_5.

Włosy były poddane rozjaśnianiu dwukrotnie za jednym posiedzeniem i skończyły (tak mi się wydaje) w bardzo dobrej kondycji. Należy jednak zaznaczyć, że były to włosy niefarbowane, niemodelowane praktycznie wcale - można by rzec dziewicze. Efekt który udało mi się uzyskać w domowym zaciszu z tak ciemnych włosów całkowicie mnie zadowolił. Kolor mimo iż nadal romansujący z rudością wyszedł w mojej opinii całkiem ładny i myślę, że bez kaptura na głowie mogę wyjść z domu (a włosy mogą chwilę odsapnąć przed dalszą koloryzacją). Z istotnych kwestii będzie również fakt, że przy całkiem gęstych włosach sięgających do ramion zużyłam dwa opakowania rozjaśniacza.

Załączam zdjęcia naturalnego koloru oraz koloru jaki wyszedł po dwukrotnym rozjaśnianiu.

bardzo dobry rozjaśniacz

• chciałam zrobić popularny efekt „money piece„
• na dołączonych zdjęciach widać efekt
• odcień którego używałam to 13-5
• zapach rozjaśniacza nie jest za dobry ale odżywki pachną przepięknie

MASKARAA

Skuszona pozytywnimi rencenzjami postanowiłam zakupić rozjaśniacz. Słyszałam o nim , jak i o całej tej firmie kosmetyków dużo dobrych opini. Ale szybko przekonałam się na własnej skórze że był to bardzo nieudany zakup.. Aby stwierdzić że produkt to świństwo, paskudzctwo i chemia, nie musiałam nawet nałożyć go na włosy....
Jego fatalne działanie odkryłam podczas robienia próby alergicznej, kiedy po jej wykonaniu(oczywiście zrobiłam wszytsko zgodnie z instrukcją) na zgięciu łokcia wyszły mI OGROMNE CZERWONE BĄBLE.. Strach było patrzeć wyglądałam jakby mnie coś ugryzło. Ogromnie się cieszę że nie nałożyłam tego szamba na włosy bo nie jestem w stanie wyobraźić sobie tego co by to mogło się stać...Ulżyło mi troche gdy wypustki zaczeły znikać, lecz prędko nie zapomnę widoku bąbli i pechęrzy na ręce. Nikomu nie życzę takich efektów jakie mnie spotkały, ani wdychania tego śmrodu. ODRADZAM KAŻDEMU, choćby na wpływ tego produktu na skóre i jego niszczycielską moc.

Używam i jestem zadowolona

Rozjaśniacza używam od bardzo dawna do wykonywania domowych pasemek. Ten rozjaśniacz bardzo dobrze się do tego sprawdza, włosy nie są po nim ultra żółte jak po innych, włosy nie są spalone, używanie go jest bardzo łatwe i praktyczne

Syoss Lightener

bardzo dobrze rozjaśnił włosy z koloru rudego. wyszedł mi naprawdę jasny blond, włosy mam za ramiona i jedno opakowanie trochę nie starczyło dobrze na całe, dlatego niżej już został trochę rudo-blond, jednakże ogólnie jestem zadowolona z efektu
może to moja wina zbyt długiego trzymania rozjaśniacza na głowie, jednakże jak najpierw było w porządku to po 2/3 miesiącach bardzo zaczęły łamać mi się końcówki, a włosy zrobiły się strasznie suche

Dobrze się sprawdził

Potrzebowałam rozjasniacza aby uzyskać popularny na tiktoku efekt money piece (rozjasnione przednie pasma włosów). Kolorem wyjściowym był dość ciemny brąz, więc obawiałam się że drogeryjny rozjasniacz nie podniesie mi wystarczająco koloru a efekt bedzie nierówny. Na szczęście już po pierwszej (obfitej) aplikacji po ok.45 minutach pasma były w jasnożółtym odcieniu, a włosy były w bardzo dobrej kondycji. Zaryzykowałam i posiliłam się na jeszcze 2 procesy rozjaśniające pasm. Mimo 3 zabiegów w ciągu ok.2h włosy wciąż były w dobrym stanie, trochę suche, ale nic czego nie dałoby sie naprawić odżywką (odżywka z zestawu sprawdzila sie calkiem w porządku). Po 3 procesach wlosy były jasne, choć dość mocno wpadały w żółć. Po tonowaniu fioletową płukanką są w idealnym srebrno-liliowym odcieniu. Używałam wersji rozjaśniacza 13-0. Na 2 przednie pasma zużyłam ok 3/4 buteleczki produktu, więc radzę zaopatrzyć sie w odpowiednią ilość. Serdecznie polecam ten produkt. NA ZDJĘCIU PORÓWNANIE PASMA PO 2 PROCESACH BEZ TONOWANIA Z MOIM NATURALNYM KOLOREM WŁOSÓW

sama używam

Odkad weszła na rynek farba Syoss uzywam jej regularnie. Nigdy się nie zawiodłam i zawsze jestem zadowolona z efektów. Farbę trzymam 40 min. I nie mam żółtych.

Bezpieczny

Rozjaśniacz SYOSS użyłam na jasnobrązowe włosy, chciałam rozjaśnić je o około 3 tony. Instrukcja jest bardzo przejrzysta więc każdy z domowym wykonaniem powinien sobie poradzić. W przeciwieństwie do innych rozjaśniaczy syoss az tak nie śmierdzi, zapach może nie jest przyjemny ale nawet całkiem znośny. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie poniszczył mi włosów ale z tego co się orientowałam przed zakupem to właśnie ta marka ma najbardziej delikatne farby, nawet polecane przez fryzjerów. Z takimi produktami w sklepie szkoda przepłacać u fryzjera.