Helena Rubinstein, Lash Queen Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Helena Rubinstein, Lash Queen Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: neuilly

Tusz do rzęs Lash Queen Dressed - Up Eyes Majestic Lenght and Volume - pogrubia rzęsy oraz wydłuża je o 45 procent, co dodaje spojrzeniu głębi i 'majestatyczności'. Specjalna szczoteczka podwija nawet bardzo krótkie rzęsy pokrywając je tuszem od nasady aż po same końce. Dodane do formuły olejki jojoby i bawełny oraz gliceryna pielęgnują rzęsy. Rezultat: eleganckie, uwodzicielskie, pełne zmysłowości spojrzenie. Tusz dostępny jest w pięciu kolorach, a także w dwóch wersjach:

- zmywalny wodą,

- wodoodporny.

Skład: aqua, paraffin, cera alba / beeswax, stearic acid, carnauba wax, acacia senegal, palmitic acid, triethanolamine, peg - 40 stearate, simethicone, methylparaben, sodium polymethacrylate, aminomethyl propanediol, propylparaben, hydroxyethylcellulose, hydrogenated jojoba oil, hydrogenated palm oil, hydrogenated cottonseed oil, panthenol, polyquaternium - 10 [ may contain +/- iron oxides, ultramarines, titanium dioxide, carmine, chromium oxide greens, chromium hydroxide green, ferric ferrocyanide, mica ]

Cena: 117zł / 7ml

Uzależnia

Używam go od lat i muszę przyznać, że uzależnia :)
Szczoteczka jest rewelacyjna - doskonale pogrubia i rozczesuje rzęsy.
Wystarczy tylko kilka sekund, aby z Lash Queen wyglądać perfekcyjnie cały dzień :)

Jedyny minusik otrzymuje za dostępność - Helena Rubinstein została wycofana z niektórych lotnisk i najbliższej Sephory :/

Ilość zużytych opakowań: b.dużo :)

Zwykły

Jest poprawny, pogrubia, nieco wydłuża, zdecydowanie podkręca. Wyjątkowy nie jest, za to jest bardzo wydajny (w sumie nigdy nie miałam niewydajnego tuszu, więc słaba zaleta), używam już pół roku prawie.

Koszmarnie wkurza mnie jego opakowanie - brzydkie, w stylu mojej prababci, śliskie i niewygodne, wiele razy wyleciało mi z rąk podczas malowania, szkoda nerwów...

Ilość zużytych opakowań: pół

mila niespodzianka

Dostalam pod choinke :))I jestem zadowolona .Przy moich super cienkich, przerzedzonych i ktotkich rzesach sprawdza sie super. Nie skleja, rozdziela i rzeczywiscie troseczke wydluza.Spektakularnego efektu nie ma, ale na co dzien do pracy jest w porzasiu.
Nie wiem czy kupie go i bede uzywac ponownie, bo jest zbyt duzy wybor.Ogolnie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 zaczete

Naprawdę fajny

Kupiłam Lash Queen ponieważ szukałam tuszu, który wytrzyma troszkę dłużej niż miesiąc tak jak mój ukochany EFC YSL. Ogólnie jestem naprawdę zadowolona, tusz baaaaardzo pogrubia rzęsy( a mam ich 3 na krzyż:), z wydłużeniem jest troszkę słabiej. Jednak kiedy poświęci się troszkę czasu to można wyczarować cudowne firanki. To co mnie zaskoczyło to konsystencja tuszu-na początku myślałam, że kupiłam już wyschnięty:) Okazało się jednak, że taka jego uroda. Rewelacyjnie rozdziela rzęsy, nawet jak nałożę 1500 warstw to i tak nie mam "owadzich nóżek". W ciągu dnia nie osypuje się, nie kruszy, wytrzyma krótką drzemkę :) Co do żywotności tuszu-na razie się nie wypowiem, używam dopiero tydzień, ale mam nadzieję, że troszkę mi posłuży.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Niekoniecznie

Zachęcona promocją tego tuszu w superpharmie postanowiłam go przetestować. Opakowanie wygląda naprawdę elegancko, ale cóż z tego, skoro sam tusz już nie zachwyca. rzeczywiście dość dobrze rozdziela rzęsy, ma intensywny kolor, ale takie sztuczki potrafi niemal każdy tusz średniej klasy. Nie zauważyłam żadnego pogrubienia czy wydłużenia. Efekt końcowy jest totalnie niezauważalny. Za taką cenę można sobie spokojnie darować ten nabytek.

Podkręca wydłuża i pogrubia, ale teatralnego wyglądu to nie ma.Mimo to bardzo go lubiłam,ma dobrą konsystencje,dobrze rozczesuje,rzęsy nie są sklejone,brak grudek,nie rozmazuje,opakowanie ładne i wygodne. To był mój pierwszy tusz za taką cenę i nie żałuje wydanych pieniędzy.Tusz naprawdę dobry i godny polecenia.

Używam tego produktu od: używałam dawno temu

jestem na nie

Mam centkowana wersje.

Może gdyby poświęcać 10 min na jedno oko tzn na malowanie jednego oka;) efekt byłby zadowalający.
Skleja potwornie, bardzo słabo wydłuża, z pogrubianiem jest nieco lepiej.
Plus za prawdziwa czerń.
Ładne opakowanie.

Kolejny raz rozczarowałam się tuszem z tzw górnej półki. Tusze o połowę tańsze nie są takie same, są lepsze!

Edytuję i odejmuję kolejną gwiazdkę. Po miesiącu używania usechł sobie i już. Pal go licho.

Ilość zużytych opakowań:

rozczarowanie

Uwielbiam tusze do rzęs. Testowalam już wiele, ale ten wyjątkowo mnie rozczarował. Trwałość kosmetyku "bylejaka" ( po zakupie w Sephorze używałam przy znośnym zadowoleniu niecaly miesiąc, później zrobił się mazisty). Aby oko wyglądało chociażby tak jak po użyciu Hipnose Lancome, należy poświęcić rzęsom trzykrotnie więcej czasu. Odpada dla zabieganych. Zdecydowanie nie polecam !

Używam tego produktu od:

naprawdę niezły!

Jestem wielbicielką tuszy dających mocny, wręcz teatralny efekt. Mam swoich faworytów ale tez lubię testować nowości i polecane przez innych produkty.
Kilka razy robiłam podchody do Lash Queen ale nigdy wcześniej sie nie skusiłam.
Od ponad dwóch miesięcy jestem właścicielką cętkowanej wersji nazywanej przez mnie pieszczotliwie "łaciatą heleną" ;).
Tusz jest godny polecenia choć o teatralnym efekcie można zapomnieć. Helena jest tuszem ładnie rozdzielającym, nieco pogrubiającym, nie robiącym grudek, nie kruszącym się, o ładnej głębokiej czerni. Zasługuje na pochwałę bo nie odbija się na dolnej powiece i daje się dość ładnie domalowywać w ciągu dnia. Polubiłam ją szczerze i nawet jestem skłonna nakładać ją dłużej każdego ranka dla uzyskania mocniejszego efektu ale jednak odejmę gwiazdkę za znikanie, z każdą godziną jest jej jakby mniej na rzęsach.
Opakowanie ładne, wygodne, szczotka precyzyjna, tusz nie zasycha w pojemniku zbyt szybko.
Ogólna ocena wg mnie dobra 4.

Używam tego produktu od: ponad 2 mcy
Ilość zużytych opakowań:1wsze

robi co trzeba:)

Pieknie podkreca i pogrubia.
Efektowny makijaż rzęs gwarantowany.
Dla mnie minusem jest że mimo ze rzęsy są rozdzielone, to jednak dość grubo.
Zbyt sztuczy efekt dla mnie.
Ale polecam mimo wszystko,bo produkt spełnia oczekiwania - jakie gwarantuje producent.

Używam tego produktu od:1 rok

Rewelacja - polecam

Kupiłam przez przypadek, chyba był w promocji i jeszcze z tonikiem do usuwania resztek z oka.
Najważniejsze, że jest wart swojej ceny. Mam już go kilka miesięcy, a wciąż taki sam, dla porównania, Astora czy LOreala miałabym już 2 lub 3, a ten jest niezmienny. Nie skleja, nie opsypyje się, podkręca, wydłuża i pogrubia. Przy nalożeniu 2-3 warst efekt jest iśćie teatralny.
Jeszcze jedno, jest to pierwszy tusz, który nie ma zapachu, nawet po kilku miesiącach nie posiada niczego co by mnie zmusiło do poszukania innego.
Po roku daję maxa, bo nic innego lepszego nie znalazłam.

Polecam.Używam tego produktu od: 5 miesięcy

prawie idealny

rzesy mam naturalnie dlugie i podkrecone, takze od tuszu oczekuje naturalnego pogrubienia i podkreslenia oprawy oczu i przy tym zero grudek. i ten tusz spelnil moje oczekiwania.

idealny dla naturalnego makijazu, delikatnie podkresla rzesy, chociaz przed wieczornym wyjsciem wystarczy nalozyc grubsza ilosc i efekt prawdziwej lash queen gotowy ! uwaga by nie przesadzic - wtedy tworza sie grudki. trwaly i generalnie sie nie osypuje, chociaz wystarczy lekko potrzec oko i cienie pandy pod okiem gotowe (dlatego odejmuje jedna gwiazdke) !

nie wiem czy zakupie ponownie - lubie eksperymentowac z nowosciami.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: