Avon, True Colour, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Avon, True Colour, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Marka

Lekkie perełki pełne świetlistego pudru sprawią, że twarz będzie jakby skąpana w świetle!
Z łatwością wydobędą ze skóry całą jej naturalną promienność. Perełki mogą także zastąpić róż - wtedy muśnij nimi tylko miejsca, które chcesz wyeksponować, np. kości policzkowe.

hipoalergiczna
w pudrze / w kulkach

Genialne

Nie są to pierwsze kulki, jakich używam więc jakieś porównanie mam. I naprawdę jestem z nich bardzo zadowolona. Mają bardzo ładny kolor, dzięki czemu wstapia się w kolor skóry i zmniejsza ryzyko powstania plam. Można używać jako różu lub przypudrowac nimi całą twarz.
Ślicznie rozświetlają, są trwałe, chociaż mogłyby być troszkę bardziej.
Jeśli chodzi o cenę to nie są tanie, jednak chyba większość tego typu produktów kosztuje powyżej 30zł.
Nadają się zarówno do opalonej buźki (ślicznie rozświetlają) jak i do jaśniejszej cery(trudno zrobić sobie krzywdę).

Polecam wszystkim, bo jest to naprawdę dobry produkt.

Używam tego produktu od: ok 4miesięcy

ulubione:)

Uwielbiam już od dawna:)
+pięknie rozświetlają, dodają blasku i ego czegoś :)
+w większej ilości doskonały puder jak dla mnie, bardzo ładnie modeluje twarz
+zdecydowanie wydajne, więc cena nie jest aż tak odczuwalna
+opakowanie jak dla mnie bardzo wygodne- można się porządnie zamachnąć pędzlem:)nie rozwalają się w podróży
a na jakieś wieczorne imprezy i inne wyjścia pięknie potrafią rozświetlić dekolt;)
brakuje mi jeszcze w kosmetyczce perełek brązujących, ale póki co to mój zdecydowany perełkowy KWC:) Używam tego produktu od: ok. 3 lata
Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie drugiego

naprawdę warto!

Produkt nie uczula mojej dość wrażliwej skóry, mało tego, pozostawia ją aksamitnie gładką. Dobrze się rozprowadza, ładnie się mieni drobinkami.

Jako róż i do modelowania twarzy- jak najbardziej polecam!!! Używam tego produktu od:12 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

sama przyjemność

To mój pierwszy puder rozświetlajacy i mój dobry początek na tej drodze.

Te perełki rozświetlajace są świetne. Efekt jest deikatny, bez przeszkód mozna stosować je na codzień! Dają nie tylko efekt rozświetlenia (ale nie błysku na twarzy),ale i subtelnego różu.

Szczerze polecam każdemu,używanie ich to sama przyjemność!!

Używam tego produktu od : 1,5 misieąca

ciekawe ;)

uzywam tych kuleczek bardziej jako rozu ;) przy mojej ciemnej karnacji daja bardzo delikatny efekt jednak widoczny ;)
muskam policzki i gotowe ;) twarz promienieje, jest ozywiona :) wszystko dzieki malutkim drobinkom, odbijajacym swiatlo :)
trwalosc kilka godzin, ale lubie poprawiac makijaz w ciagu dnia wiec ok :)

generalnie mi sie podobaja, ale brakuje mi tutaj czegos, tego czegos, co powoduje ze sposrod kilku pudrow i rozswietlaczy wybierac chcialabym najczesciej ten :) a tak nie jest, choc tak naprawde nie mam sie do czego w tych kuleczkach przyczepic :)

mimo wsyztsko polecam :)

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

intensywny

Mam świra na punkcie rozświetlaczy i róży do policzków, więc oczywiście musiałam mieć te kulki. ^^

Plus za świetne opakowanie: czarny słoiczek, wygodny i trwały, nie za duży, ale głęboki (można porządnie zamachać pędzlem).

Ale - no właśnie. Z pędzlem lepiej nie szaleć.
Miałam nadzieję, że dzięki tym perełkom uzyskam ładne, delikatne rozświetlenie, ale to jest niestety nierealne. Kulki są bardzo intensywnie brzoskwiniowo-różowe. Fakt, błyszczą się, ale zdecydowanie nie można tego nazwać rozświetleniem.
To po prostu mocny róż do policzków.

Nie zatyka porów, nie podrażnia, jest dość trwały.
Kulki malutkie, ale wydajne.

Używam tego produktu od: odkąd się ponownie pojawił w ofercie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i raczej ostatniego.

Cud miód i orzeszki.

świetne :) poprostu zakochałam sie w nich na zabój :D
Kosmetyki z Avonu nie są zbytnio chwalone,
ale perełki im sie udały w 100%
ja muskam sobie perełkami kosci policzkowe, dekold :D swietnie to wygląda :)
bardzo wydajne
godne polecenia :)

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 i szybko sie nie zuzyją :P

Polecam!!!

Ten puder w kulkach używam już od paru lat i muszę przyznać, że jest rewelacyjny. Cena może na początku odstraszać, ale uwierzcie - koszty rozkładają się w czasie. Otóż jest to bardzo wydajny puder, który wspaniale komponuje się z cerą twarzy i wygląda bardzo naturalnie, a delikatnie połyskujące drobinki wcale nie tworzą wrażenia tłustej, lecz zdrowej wypoczętej cery.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań:1,5

mogą być

Do produktów tej firmy podchodze zwykle bardzo ostrożnie, bo dobrych doświadczeń raczej nie mam. Kuleczki dostałam w prezencie i generalnie jestem zadowolona. Oczywiście mają kilka mankamentów stąd taka ocena. Przede wszystkim dają dosyć intensywny kolor, jak dla mnie zbyt ciepły odcień, za mało rozświetlają. Po dłuższym czasie wszystkie jasne kuleczki są już różowe wiec sądze że teraz to już bardziej róż w kuleczkach niż rozświetlające kuleczki :) Za plus należy uznać wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle w trakcie pierwszego

Długodystansowe;)

avonowskie kulki znam od dawna. Najpierw kupiłam w wersji brązującej ale mi nie odpowiadały powędrowały do Mamy-od tamtej pory kupuje i miesza je z kulkami z oriflame i jest zadowolona.
ja wolę te kulki rozświetlające, uzywam z zasadzie kiedy robię makijaż w chłodnych lub różowych odcieniach, lub na jaśniejszą skórę kiedy nie jestem opalona. Ładnie rozświetla, daje delikatny połyski kolor na policzkach.
Te kuleczki są super trwałe jedno opakowanie starcza na ok 1 rok, czasem nawet dłużej, o ile używam na zmianę z bronzerem lub innym różem.
Ja stosuję z dużym i miękkim pędzlem - w twardszy się wbijały międy włosie i musiałam kombinować, wybłubywać żeby nie powypadały na podłogę.
Powiem szczerze, że avon mógłby pomyśleć nad badziej poręcznym opakowaniem. Tu pochwalę konkurencję czyli oriflame-oni zmienili opakowanie na owalne, spłaszczone - zdecydowanie wygodniejsze kiedy trzeba zabrać kulki w podróż lub do torebki. Ale za to kolory ori mi nie odpowiadają.
Kulki rozświetlające avonu polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: kilku lat

całkiem całkiem:)

Używałam ich na policzkach, jako różu. Dają bardzo delikatny, wręcz niezauważalny efekt rozświetlenia, bo drobinki są niezwykle małe. Trudno przesadzić też z ilością, chyba, że się nałoży je na całą twarz. Wygodne pudełeczko. Trwałość na buźce niczego sobie. Kulki lubią wbijać się w pędzel, by za chwilę znienacka się gdzieś wyturlać, w ten sposób straciłam kilka z nich. Bardzo wydajne - może dlatego, że dość twarde - przy codziennym stosowaniu wystarczyły mi na rok.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

pięknie rozświetla

puder jak napisałąm, rozświetla super :):) używałam go raczej do dekoltu i szyi, niż buzi, a to dlatego, że na buzi spełnia on funkcję różu i jak dla mnie był "za różowy". przypominał mi na policzkach rumieńce i buźka od razu nabierała czerwonego wyglądu. ale nie narzekam , bo na dekolcie po prostu ślicznie się mnienił!!! naprawde bosko! musnęłam nim zawsze troszke biustu na dekolcie, co podkreślało wszelkie "walory" :D używałam go do każdej bluzki z dekoltem :) jak ktoś umie ładnie operować różem, może u niego na twarzy sie tez sprawdzi. ja takiej wprawy nie mam :]

teraz używam kuleczek brązujących z avonu i jestem jeszce bardziej zadowolona, dlatego napisałam że niewiem czy kupie kolejne opakowanie.

uwaga! niesamowicie wydajny :)

Używam tego produktu od:2lata