Avon, True Colour, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Avon, True Colour, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Marka

Lekkie perełki pełne świetlistego pudru sprawią, że twarz będzie jakby skąpana w świetle!
Z łatwością wydobędą ze skóry całą jej naturalną promienność. Perełki mogą także zastąpić róż - wtedy muśnij nimi tylko miejsca, które chcesz wyeksponować, np. kości policzkowe.

w pudrze / w kulkach
hipoalergiczna

Mogłoby być lepiej

Uważam że nie ma co spodziewać się fajerwerków po firmie Avon o tak jest jest również z tym produktem.
Trzeba bardzo się wysilić żeby pędzel był opruszony tym pudrem. Trzeba nakładać kilka warstw bo praktycznie go nie widać s jak się już go nałoży to znika po godzinie. Słabe...

Delikatny

Delikatny i zarazem fajny rozświetlacz. Efektywne opakowanie zawiera kuleczki dzięki którym możemy wykończyć makijaż.. nadaje maturalnego wyglądu. Cera jest świeża i promienna.

Super perełki

Jeden z moich ulubionych kosmetykow z firmy AVON. Aktualnie posiadał perełki różowe jestem z nich bardzo zadowolona. Cena perełek nie jest wysoka często jest w katalogowych promicjach. Polecam każdemu :)

Bardzo je lubię

Rozświetlające perełki do twarzy dobrze spełniają swoje zadanie- pieknie rozświetlają twarz. Kupiłam je ponieważ podobał mi się wygląd skóry mojej koleżanki, która ich używała na całą twarz. Łatwo się rozprowadza, przy użyciu odpowiedniego, okrągłego pędzla. Dają naturalny efekt, ze względu na różne, pasujące do siebie odcienie perełek. Przy odrobinie wprawy mogą posłużyć do modelowania twarzy. Są bardzo wydajne, mam je ponad rok i ledwo widać zużycie. Puder jest dość trwały, cały dzień utrzymuje się na skórze.Mają ładny delikatnie pudrowy zapach.

Mój faworyt są świetne

Perełki stosuje od dłuższego czasu.Bardzo długo utrzymują się na twarzy mają ładny efekt rozświetlenia.Jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy więc są bardzo wydajne.Polecam

ulubione mojej mamy

Moja mama uwielbia dopełniać makijaż tymi kulkami, jak u niej jestem to testuje też. Muszę przyznać że mimo iż kulki są równych kolorów to kolor na twarzy jest jednolity. Mamy tak fajną gąbeczkę i można ładnie sobie zaaplikować ten rozświetlacz :) Jednak trzeba wiedzieć gdzie można a gdzie nie można nie chcemy przecież aby cała twarz nam się świeciła nie naturalnie :)

Rozśwetlajace perły

Mam sporo kosmetyków od @avon_polska . Perełki rozśwetlajace z serii True Colour pełnią w moim wypadku rolę różu do podkreślenia kości policzkowych. Lubię je bo dają delikatny efekt, a skóra wydaje się zdrowsza. Pięknie wyglądają na jasnej jak i opalonej cerze. Troszke mnie denerwuje fakt,że perełki często "uciekają" mi z pudełka, wchodzą między włosie pędzla. Gdy je zużyje pomyślę chyba nad rozświetlaczem w kamieniu. Może jakiś polecicie?

#olatestuje #avon #truecolour #perełkirozświetlające #rozswietlenie

Kuleczki

Świetny efekt dzięki dobremu pędzlowi, dobrze zabezpieczone gąbką przeciw wstrząsom i wykruszeniom, eleganckie czarne pudełeczko nie rzucające się w oczy. Miałam je naprawdę bardzo długo. Ładnie pachną. Jedyny mankament to dostępność tylko przez konsultantki. Trzy razy tak!

Opis Produktu:

Uwielbiam :) Uwielbiam aplikować rozświetlacz punktowo moją skórę :) Rozsiewacz bardzo ładnie odbija światło :) Kuleczki nadają sie zarówno na skórę twarzy jak i na ciało :) Łatwo dostępny produkt

Przyjemny produkt

Rozświetlacz dostajemy w eleganckim czarnym zakręcanym pojemniczku. U góry zabezpieczony jest gąbką, żeby kuleczki nam się od wstrząsów nie pokruszyły. Gramatura jest duża, więc starczy on na długi czas. Jeśli chodzi o kolor, do mojej jasnej karnacji bradzo fajnie pasuje. Blask jest delikatny, świeży i naturalny - ale pigment mozna budować.

średnie

Miałam dużo oczekiwań co do tych kulek i jestem rozczarowana. Efekt rozświetlenia jest dziwny, mało naturalny i wpada w róż.dziwnie sie go aplikuje bo za mało nie daje efektu a kiedy nałożymy więcej to się odznacza, nie wiem moze przy innym tupie cery jest inaczej, u mnie sie nie sprawdza. Kulki są same w sobie niewygodne w użyciu , wchodzą w pędzel i idzie je pogubić. Opakowanie cieńkie i plastikowe. Myślę ,że w tej grupie można kupić lepszy i nawet tańszy produkt. Jedyny plus to wydajność , są bardzo wydajne.

Wcale nie takie dobre

Spodziewałam się po nich naprawdę dużo, ale niestety bardzo się zawiodłam. Po ich nałożeniu moja twarz wcale nie była rozświetlona, a wręcz pozostała bez zmian. Uważam, że nie są warte swojej ceny.