Cece of Sweden, Total Keratin Complex, Strong Hair Mousse (Mocna pianka do włosów z keratyną)

Keratyna jest białkiem, głównym budulcem łodygi włosa odpowiedzialnym za właściwości fizykochemiczne włosów, ich wygląd, kondycję i jakość, a także połysk, głądkość i wrażliwość na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Keratyna zawarta w produktach do włosów ma działanie kondycjonujące i regenerujące. Wzmacnia włosy, zwiększa ich objętość, przywraca połysk i zdrowy wygląd. Chroni przed nadmiernym wysychaniem włosów, zapewnia ich sprężystość, elastyczność i miękkość. Sposób użycia: Przed użyciem mocno wstrząsnąć. Aplikować na dłoń lub grzebień, trzymając opakowanie do góry dnem. Rozporwadzić równomiernie na całej długości włosów. pojemność: 500ml

Utrwalenie
bardzo mocne
pianki do włosów
utrwalające, nabłyszczające, nadające objętość
zapachowa
z aplikatorem

Mój numer jeden wśród pianek

Pianka która jest moim ulubieńcem.

Elastyczne utrwalenie, długotrwałe.
Wiatr nie straszny dla naszych loków czy też prostych włosów z tą pianką.
Mam gęste długie włosy i również ten produkt daje sobie doskonale radę aby moi włosom dodać objętości.
Kolejnym plusem jest to że każde pasmo wygląda zdrowo dzięki blaskowi jaki dodaje pianka.
Nie skleja i nie obciąża włosów.

Duża wydajna butla wystarczy nam na wiele użyć.