Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Kategoria
Marka
Pojemność 4,5 ml
Pojemność 4,5 ml

To kałamarzyk z czarnym, wodoodpornym tuszem i stożkowym aplikatorem z lateksu do namalowania różnej grubości kresek.
Wysokiej jakości składniki sprawiają, że namalowana kreska jest idealna przez wiele godzin. Deep Liner doskonale nadaje się również do malowania jednorazowych modnych teraz tatuaży

Cena: 10 zł / 4,5 ml

w tuszu

Rewelacyjny

Uwielbiam ten tusz. Piękny kolor i co najważniejsze trwały. Nawet płyn do demakijażu nie może sobie z nim poradzić. Łatwo się maluje i mimo ze mam go już sporo czasu to nie gęstnieje.
Według mnie idealny!!

Chociaz bym wolała bardziej sztywny pędzelek, ale i tym da się namalować ładne kreski

Używam tego produktu od: 8-9 miesięcy

<--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE>

twardziel :)

to mój pierwszy eyeliner, bałam się ich jak ognia, ale pomyślałam sobie, że kedyś trzeba spróbować. przeszukałam KWC bo nie chciałam ryzykować dużą stratą pieniędzy - no i mam :)

1. wygodny pędzelek, jednak sam kreski nie maluje ;-) i trzeba trochę wprawy
2. bardzo ładny głęboki kolor- czerń
3. trzyma się cały dzień
4. nie rozmazuje się
5. jak mi się kreska nie uda, to albo pogrubiam albo przelecę ko jeszcze raz cieniem i wtedy zaciera się ostry kontur

nie wiem czy jeszcze raz kupię, bo lubię eksperymenty :)
ogólnie polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

bardzo dobry

A ze mną to było tak,że wybrałam się do centrum handlowego i poprosiłam o dobry eyeliner.Pani poleciła mi właśnie ten.Był nie drogi chyba 10 zł zapłaciłam.Starcza na bardzo długo(7 miesięcy) tylko teraz już troszeczkę zasechł i pędzelek się zniszczył.Jedyną jego wadą może być to,że jak wkadam do pojemnika pędzelek to wtedy się troche rozkłada i odstaje włosie ;(( dlatego trzeba robić to delikatnie żeby sie nie odgięły.A tak to bez zarzutów.Naprawdę kosmetyk godny polecenia i za małą kase.Wybieram sie po następny.

Big plus!

I ja się podpisuję pod tymi zachwytami, rzeczywiście ten eyeliner spisuje się na piątkę z plusem. Nawet niewprawna ręka zrobi nim w miarę udany makijaż oka. Kolor bardzo udany, pięknie podkreśla oczy, nie rozmazuje się ani nie spływa (nawet w gorącej atmosferze! :) ). Świetny, niedrogi i praktyczny - oby więcej takich wynalazków!

Używam tego produktu od: styczeń 2008

SUPER!!

To moje duże odkrycie za niewielkie pieniądze. Szukałam dobrego (i niezbyt rujnującego kieszeń) eyelinera, poczytałam więc sobie opinie z KWC - i tak oto zachęcona obietnicami wizażanek skusiłam się na Joko.
Pozytywne zaskoczenie - piękny czarny (ale nie matowy) kolor, fajny flamasterek z - co bardzo istotne - twardym włosiem, którym łatwiej zrobić precyzyjną kreskę, godna pochwały wytrzymałość i długotrwałość (nie spływa po kilku godzinach tańca) a na koniec łatwość demakijażu - a to wszystko w zgrabnym opakowanku za kilka zł. Jestem pod dużym wrażeniem! Wiem, że można mu zaufać na wiele godzin inmprezowania! W drogerii nigdy nie zwróciłabym na niego uwagi, a tak dzięki Wizażowi - mam super kosmetyk za przysłowiowe grosze (zapłaciłam 11 zł).

Używam tego produktu od: tygodnia

doskonały!

trwałość- spokojnie do 12 godz. nie rozmazuje się. Jedyną wadą jest lekkie kruszenie pod koniec dnia. Cudny, sztywny pędzelek, który wymaga jednak trochę wprawy. Piękny czarny kolor. Warto!

Używam tego produktu od:3 tyg

najlepszy

Zacznę od tego,iż zazwyczaj kupuje kosmetyki z górnej półki,więc początkowo byłam sceptyczna co do jakości tego tuszu.Zachęcona opiniami wizażanek spróbowałam i był to strzał w dziesiątkę.Tusz wytrzymuje na mojej powiece od rana do nocy.Nie rozmazuje się a usunięcie go mleczkiem do makijażu jest dziecinnie proste.Jak najbardziej polecam,dla mnie KWC

Używam tego produktu od:roku

najlepszy eyeliner!!!

Najlepszy, najtrwalszy, czarny jak smoła, z wygodną końcówką. O jego klasie i jakości świadczy to, że moja mama, która kwęka nad najwyższej klasy wysokopółkowymi eyelinerami, stwierdziła, że teraz już kupi tylko ten. Na opakowaniu ma opis &quot;long lasting&quot;. Jest to na tyle &quot;long&quot;, że sprawdza się na basenie. :) Jeśli chodzi o demakijaż to nie ma żadneg problemu, schodzi i chusteczką, i płatkiem z mleczkiem i micelem, nawet wodą i pianką do mycia twarzy.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

polecam!

kupiłam go jak wiele wizażanek pod wpływem katalogu kwc.

cena do jakości - świetna! nie rozmazuje się, a moja drżąca ręka która co rusz pakuje go sobie do oka robi masę poprawek i wychodzi ok. liczę na to, że z wprawą kreseczki zaczną mi wychodzić równiejsze. ogromny plus za twardą końcówkę. mogę go tylko polecić.

(coś same pozytywne recenzje ostatnio daję;-))Używam tego produktu od: kilku miesięcy

edit: odejmuję gwiazdkę za to że się kruszy niestety

yes yes yes ;)

Kupiłam go pod wplywem recenzji na Wizażu.Nie zawiodłam się.

-Podoba mi się głęboka czerń jaką można uzyskać na powiece.Do tej pory wszystkie eyelinery jakie miałam miały raczej kolor grafitowy.

-Kreska utrzymuje sie na powiece w stanie niezmienionym przez naprawdę bardzo bardzo długo

-Z tego co powiedziała mi ekspedientka są dwie wersje :1. z cienkim pędzelkiem,2. z grubszym aplikatorem.

-Mam wersje z cienkim pędzelkiem co pozwala bez problemu narysowac cienką kreseczkę.

Jestem bardzo zadowolona

Aha jeszcze jedno ---&gt;Cena: 15 PLN

kocham ten aplikator!

świetny dla początkujących:) nie powiedziałabym żeby ta końcówka byla z lateksu, za to jest dosć twarda i ma idealny ksztalt zeby naryswoać kreske niezbyt wprawną ręką;) mozna poprawiać 3000 razy bez szwanku dla koncowego efektu. napewno zostawie ją i bede jeszcze kiedyś używac, chociaż troszke sie leni. i nie zgadzam sie ze nie mozna narysować cieniutkiej kreski, wystarczy usunac nadmiar tuszu z pędzelka.

wodoodprony wzbudza w mnie smiech, taki on wodoodporny jak cukier, wystarczy kropla wody zeby sie rozmazał. za to odejmuje jedną gwiazdke.

kolor ma ładny, czarny, zapachu nie ma, nie podrażnia (a nosze soczewki i nie raz trzesącą sie ręką udało mi sie ciapnąć w oko)

jest dobry, polecam, ale myśle że poszukam jeszcze swojego ideału:) choć kto wie, moze do niego wróce?

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze