Miralash, Odżywka do rzęs

Miralash, Odżywka do rzęs

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Formuła Miralash sprawia, że rzęsy stają się dłuższe, gęstsze i sprawiają wrażenie bardziej ciemnych. Miralash to efekt pracy wielu specjalistów, którzy przez długie miesiące opracowywali formułę w celu stworzenia produktu najwyższej jakości.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel

Średniak

Odżywki do rzęs używam odkąd pamiętam. Przetestowałam ich już naprawdę dużo. Mogłabym je podzielić ja dwie kategorie. Te co przynoszą efekty i te co efektów nie ma. Odżywka Miralash zaliczyłabym do tej pierwszej kategorii. Efekty zdecydowanie są. Ale trzeba na nie naprawdę długo czekać. Opakowanie wystarczyło mniej więcej na 3 miesiące i dopiero wtedy zobaczyłam efekty. Nie były one jakieś spektakularne ale były. Widocznie kondycja rzęs się poprawiła. Rzęsy się wydłużyły, choć liczyłam na coś więcej. Wygodny, cieniutki pędzelek ułatwia użytkowanie. Cena jak na taki efekt moim zdaniem za wysoka. Niewiem czy do niej powrócę.

Miralash

Niestety w moim przypadku nie przyniosła spektakularny rezultatów, jak dla mnie nie było żadnych efektów przed/po. Zakupiłam ją między innymi dlatego, że była następczynią odżywki "Lashvolution" i spodziewałam się powtórzenia sukcesu.

Średniak

Używałam różnym odżywek do rzęs i przyznam szczerze- ta jest średnia. Oczywiście nie jest tak, że zupełnie nic nie robi z rzęsami, jednak taki sami efekt lub nawet lepszy można uzyskać przy odżywkach o znacznie niższej półce cenowej.

Miralash - mistrz manipulacji

Na załączonym screenie ze strony int. Miralash pokazano jak firma manipuluje klientkami. Najwyraźniej ocenić swoje zadowolenie z produktu można tylko na podstawie kartonika, nieotwartego opakowania.

Odżywkę kupiłam na porost rzęs - po 30 dniach codziennego stosowania nie spełniła zupełnie swojego zadania. Zmarnowane pieniądze.

Miralash

Uwielbiam ją!
Co prawda cena na początku mnie odstraszyła i szukałam innych tańszych produktów. Ale w końcu się na nią skusiłam. Pomyślałam, że skoro coś tyle kosztuje to musi być dobre. I się nie zawiodłam. Z natury mam dość rzadkie i krótkie rzęsy, ale po jej użyciu nigdy nie było lepiej.
Pierwsze efekty pojawiły się po miesiącu, troszkę długo na nie się czeka, ale warto! Rzęsy stały się dłuższe, ciemniejsze i było ich jakby więcej. A jak się pomaluje to już rewelacja. Jedna taka buteleczka starcza na około 3 miesiące codziennego stosowania. Wydaję mi się, że lepiej raz zapłacić tyle i mieć spokój niż chodzić przedłużać i niszczyć swoje.

niezadowolona

Niestety w moim przypadku preparat nie sprawdził sie, nie ma żadnych widocznych efektów z wyjątkiem pustki w portfelu w kwocie 150zł. Produkt nie skuteczny i stracone pieniądze.

Jak dotąd najlepsza

Używałam wielu popularnych odzywek na porost rzęs, każda była skuteczna, ale ta jest moim faworytem, gdyż po niej rzęsy mam dłuższe niż po odzywkach innych marek, nie zawiera słynnego leku na jaskrę, a mimo to jest tak obłędnie skuteczna. Co ważne rzęsy po zaprzestaniu jej używania nie wypadają w tak straszliwym tempie jak zauważyłam to stosując inne odżywki. Nadaje się do oczu wrażliwych, niepodrażnia. Polecam wypróbować

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Miralash odżywka do rzęs

Tak jak producent zapewnia, po miesiącu stosowania odżywki - można zauważyć zmiany, rzęsy stają się mocniejsze, gęstsze, a także dłuższe. Póki co, nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych w działaniu produktu. Nie pojawiły się podrażnienia i uczulenie. Dodatkowo firma oferuje produkt uzupełniający, dodatkowy - Miralash Hair&Nails. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, które poprawiają koloryt skóry, wzmacniają włosy oraz paznokcie, a także przyspieszają ich wzrost. Polecam!

Miralash - odżywka do rzęs!

Miralash jest to odżywka stworzona z myślą o kobietach, które pragną mieć długie grube i mocne rzęsy. Miralash nie powoduje żadnych podrażnień, alergii, jest w 100% bezpieczny. Pierwsze efekty widoczne już po 30 dniach.

WSKAZANIE:

Zaleca się stosowanie serum osobom, które:

z natury mają słabe i krótkie rzęsy,
ze względu na wiek mają osłabione rzęsy,
w wyniku przedłużania i używania kosmetyków mają, zniszczone rzęsy
po zastosowaniu chemioterapii osłabiły się rzęsy,
zniszczone rzęsy po ich przedłużaniu,

Skład Miralash:

Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Niacinamide, Panax Ginseng Root Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Soluble Collagen, Urtica Dioica (Nettle) Extract.

Działanie:

Wyjątkowo precyzyjnie wyselekcjonowane składniki odżywki Miralash pobudzają efektywnie wzrost rzęs, a jednocześnie minimalizują proces ich wypadania. Dodatkowo dzięki zawartym w preparacie składnikom aktywnym stają się one wyraźnie gęstsze, ciemniejsze i mocniejsze. Odżywka Miralash została wzbogacona o naturalne ekstrakty z żeń-szenia i pokrzywy zwyczajnej aby zapewnić dodatkową ochronę skóry w okolicach oczu, a także wyjątkowe bezpieczeństwo stosowania odżywki.

Dawkowanie:

Aby osiągnąć optymalne rezultaty, należy stosować odżywkę regularnie, codziennie. Nakładać ją u nasady górnych rzęs za pomocą aplikatora już po wykonaniu wieczornego demakijażu. Dzięki poręcznemu pędzelkowi wystarczy jedno muśnięcie.

W przypadku dostania się odżywki do oka, natychmiast przemyj je dużą ilością wody.

Uwagi:

Należy jednak pamiętać, że kobietom w ciąży, karmiącym matkom, osobom w trakcie chemioterapii oraz osobom niepełnoletnim nie zaleca się stosowania odżywki.